fb

#56373 przez nie umiem
So, 8 paź 2011, 20:53

Witam..miałem sie nie rejestrować na forum,ale coraz bardziej mnie wkurwia gra na tym serwerze,więc mam pare propozycji co ułatwi gre itp..:

-plugin /mute dzieki ktoremu możemy nie słyszeć jakiegoś szczyla,ktory pierdzi,parchska czy cokolwiek innego do mikrofonu.

-podnoszenie granatów po zmarłym

-mapy: tuscan,dustyaztec,cs_max

I to co jest największa hańbą tego serwera i z czego jesteście najbardziej znani w świecie Polskiego CS'a czyli admini..3/4 jest albo do przeszkolenia albo do wykasowania z users.ini pytanie dlaczego? Otóż brak reakcji na afk,na utrudnianie gry,haxów widzą tylko wtedy gdy im sie zaspamuje admin czata..podpowiadanie na say@,kompletnie dziecinne zachowania..

- zastapienie ssów,demkami..co za tym idzie dobranie bardziej ogarnietych adminów..bo możecie mi w każdej chwili zrobić ssy na wh i za 10s bedziecie je mieli na serwie czyściutkie jak łza..3/4 osob ma antyss..hmmm co tam jeszcze było..

-pomysł z nagradzeniem poprzez wybieranie mapy zajebisty..wielkie propsy za to,chociaż wiecej map poprosimy.. jak coś sobie przypomne to edytuje
#56374 przez Sru
So, 8 paź 2011, 20:59
nie umiem napisał(a):antyss..hmmm co tam jeszcze było..

nie działa u nas, przed zrobieniem ss blokowane jest odświeżanie ekranu
#56376 przez nie umiem
So, 8 paź 2011, 21:07
nieważne..ogarnij też reszte propozycji..wgranie tego i ściągnięcie to sekund 5..pozatym czemu na PTB jest flaga i nie przenosi adminów?Tak sie nie robi
#56380 przez BIMBOL
So, 8 paź 2011, 21:31
nie umiem napisał(a):..pozatym czemu na PTB jest flaga i nie przenosi adminów?Tak sie nie robi

Mylisz się bo PTB przenosi adminów.
#56382 przez Sru
So, 8 paź 2011, 21:46
/mute jest cały czas na serwie...
#56385 przez nie umiem
So, 8 paź 2011, 22:03
Mylisz się bo PTB przenosi adminów.

Jakoś nie widziałem..

/mute jest cały czas na serwie...

komenda jest /mute? Jeśli tak to nie ma czegoś takiego..
#56389 przez enron
So, 8 paź 2011, 22:26
nie umiem napisał(a):-plugin /mute dzieki ktoremu możemy nie słyszeć jakiegoś szczyla,ktory pierdzi,parchska czy cokolwiek innego do mikrofonu.

Obrazek

nie umiem napisał(a):podnoszenie granatów po zmarłym

A po co ? Może jeszcze czapki i ruletkę ?
nie umiem napisał(a):-mapy: tuscan,dustyaztec,cs_max

Mapy wybierane są przez graczy - te z największą frekwencją są na serwerze.

nie umiem napisał(a):Otóż brak reakcji na afk,na utrudnianie gry,haxów widzą tylko wtedy gdy im sie zaspamuje admin czata..podpowiadanie na say@,kompletnie dziecinne zachowania..

Buahaha - jak bym się sprężył to Twoim ojcem mógłbym zostać. A Ziela to pewnie i dziadkiem :).
nie umiem napisał(a):zastapienie ssów,demkami..co za tym idzie dobranie bardziej ogarnietych adminów..bo możecie mi w każdej chwili zrobić ssy na wh i za 10s bedziecie je mieli na serwie czyściutkie jak łza..3/4 osob ma antyss..hmmm co tam jeszcze było..

Chwalisz się, że potrafisz oszukiwać ? Czyli, znasz biegle obsługę google ? Brawo. "Szacun" na całe wsi.
nie umiem napisał(a):pozatym czemu na PTB jest flaga

Przenosi każdego.

Reasumując. Plujesz na wszystko chociaż nawet nie widzisz co jest, a czego nie ma na serwerze.
#56400 przez nie umiem
So, 8 paź 2011, 23:05
Po pierwsze..Ty jesteś najgorszym adminem na tym serwerze..i tą skarge myślałem pisząc o Tobie..ale nie wiedziałem,że jesteś tutaj kimś więcej co mnie śmieszy jeszcze bardziej..nie pokazuje jak potrafie oszukiwać ani nie latam po google na bierząco tylko byłem Head adminem pewnej sieci serwerów,wiek nie świadczy o Twojej dorosłości..nie powiesz mi,że pisanie na say@ "dobra plantuj czysto" jest zachowaniem godnym admina..podnoszenie granatów z powodzeniem jest wgrane na 3/4 serwerów FFA i nie rozumiem czemu nie mialo by byc wgrane tutaj..może chore ambicje moderatora?Co do mute..panie konkretna komenda..i taka informacja powinna być wyświetlana na serwerze..a i jeszcze /me działające po śmierci,a nie całkowicie off
#56414 przez enron
N, 9 paź 2011, 09:11
Hehehe. "Nie umiem" poćwicz czytanie, pisanie, logiczne myślenie i kojarzenia faktów to może za parę lat dorośniesz do poziomu, który umożliwi Ci konstruktywną dyskusję ze mną. Na chwilę obecną tak nie jest, więc nawet nie będę Ci wytykał wszystkich błędów logicznych popełnionych w Twojej "pożal się Boże" wypowiedzi.
Co do tematu,
- masz propozycje - pisz śmiało, zostaną one rozpatrzone.
- chcesz zgłosić skargę - napisz nowy temat w odpowiednim dziale (najlepiej z dowodami, bo na słowo raczej nikt Ci nie uwierzy),
- piszesz w tym temacie, bo chcesz zaistnieć/pokazać się/dowartościować ? - zrób słit focie i wstaw na fotkę, tam masz większe szanse.

-- Dodano 9 października 2011, o 09:11 --

nie umiem napisał(a):Head adminem
Ta duża litera mnie rozwaliła całkowicie. To prawie jak Biskup, czy Prezydent :)
#56422 przez nie umiem
N, 9 paź 2011, 10:23
Napisałem propozycje..Została ona raczej wyśmiana przez Pana moderatora..żadnych konkretów..do tej pory nie znam komendy na mutowanie graczy..
enron napisał(a):- chcesz zgłosić skargę - napisz nowy temat w odpowiednim dziale (najlepiej z dowodami, bo na słowo raczej nikt Ci nie uwierzy),
nie moge mieć dowodów na to,że nie reagujesz na to co sie pisze na say_team@..jedynym dowodem są logi,do których dostępu nie mam..

Rozumiem,że grasz i nie możesz ogarniać wszystkiego naraz..sam byłem adminem i naprawde wiem na czym to wszystko polega..ale np danie kicka komuś kto jest afk nie jest rzeczą naprawde zajmującą bóg wie ile czasu tym bardziej ze zawsze pisze nick itp..
#56424 przez Sru
N, 9 paź 2011, 10:49
nie umiem napisał(a):do tej pory nie znam komendy na mutowanie graczy..

na sayu /mute
#56427 przez keLsiak
N, 9 paź 2011, 12:45
Sru napisał(a):na sayu /mute

Nie u wszystkich plugin chyba działa tak jak powinien
Obrazek
#56441 przez enron
N, 9 paź 2011, 15:31
nie umiem napisał(a):Napisałem propozycje..Została ona raczej wyśmiana przez Pana moderatora..żadnych konkretów..

"Wyśmiałem" tylko granaty, bo mi nie leżą - mam prawo mieć chyba własne zdanie.
nie umiem napisał(a):do tej pory nie znam komendy na mutowanie graczy..
nie umiem napisał(a):/mute

Sam napisałeś tę komendę, więc jednak ją znałeś.
nie umiem napisał(a):nie moge mieć dowodów na to,że nie reagujesz na to co sie pisze na say_team@..jedynym dowodem są logi,do których dostępu nie mam..

Chyba nie liczysz, że będę bany dawał, tylko na podstawie Twojej uwagi ?
nie umiem napisał(a):sam byłem adminem i naprawde wiem na czym to wszystko polega..ale np danie kicka komuś kto jest afk nie jest rzeczą naprawde zajmującą bóg wie ile czasu tym bardziej ze zawsze pisze nick itp..

Śmiem twierdzić, że nigdy nie zignorowałem informacji o afk.

Sru napisał(a):na sayu /mute
keLsiak napisał(a):Nie u wszystkich plugin chyba działa tak jak powinien

Sru może na złą flagę ustawiony jest ?