fb

#85997 przez rafaldgm
Wt, 11 cze 2013, 15:20

Gram na serwie już jakieś 2 miesiące i co ciągle mnie (i chyba nie tylko) irytuje, to częsty brak adminów na serwie.. 5 mapa z rzędu leci a cziterzy grają bez żadnych konsekwencji, bo nie ma nikogo, kto mógłby ich usunąć... Dlatego zróbcie jakąś dodatkową rekrutację albo coś, bo serwer na tym traci i gracze po części chyba też. Składałem podanie o admina i dostałem odmowę - powód nie udzielam się na forum, rozumiem, ale uważam, że chyba admin powinien skupić się na pilnowaniu porządku na serwie a nie urządzaniu sobie czaterii na forum...
#85999 przez SEBEK:-)
Wt, 11 cze 2013, 16:20
Popieram Cie w 100%...Ale coz nic narazie nie zrobisz...!!:(
#86004 przez suche
Wt, 11 cze 2013, 17:05
Dobrze mówi, polac mu. Składaj podanie jeszcze raz, myslę że teraz będzie inna reakcja:))
#86005 przez BrokenNote
Wt, 11 cze 2013, 18:36
Dokładnie - pisałem o tym kilka dni temu, ale jak widać, nie tylko ja dostrzegam zaniedbanie, na co dowodem jest kolejny temat.

Mnie najbardziej tylko dziwi postawa "góry" - mam na myśli Sru i Enrona, którzy chowając głowę między nogi, wolą się wypowiadać w mniej znaczących tematach, typu "ulubiony film" niżeli w tych znacznie ważniejszych, gdzie dyskutuje się na temat aktualnych problemach z serwerem... i są to bardzo poważne problemy (Nie działający od tygodnia amx, brak adminów, itd itd)

W ogóle nie rozumiem podejścia - może ktoś z Was wytłumaczy? Przecież to przestanie działać niedługo przy takiej polityce.
#86009 przez suche
Wt, 11 cze 2013, 20:15
i są to bardzo poważne problemy (Nie działający od tygodnia amx

Niech sprostuję: NEO BANS NIE DZIAŁA OD PONAD 2 MIESIĘCY.