fb

#3545 przez ysy
Cz, 12 lis 2009, 12:39

Ja jestem za. Broń jak każda inna a nie wiem kto to wymyśla że autokampa nie jest na TP. ;O
#3798 przez Favete
So, 14 lis 2009, 14:18
Dużo ludzi mówi o innych gdy strzelają z autokampy ,,bot" ,,ogarnij sie" ,,weź to wyrzuć!" . Z jednej strony autokampa jest dobra dla początkujących spory magazynek , szybkość strzelania spory dmg , no i z00m . A z drugiej strony ma również wady np. słaba celność przy ciągłym strzelaniu (celownik skacze) więc wdł. mnie broń jak każda inna i powinna być dostępna ;]]
#3815 przez undertaker
So, 14 lis 2009, 16:15
akurat z autolamki się nie strzela ogniem ciągłym... koleżko
#3820 przez Sru
So, 14 lis 2009, 16:35
Co tyczy się autokampy:
Kwestia jest taka, że gracze z nią sieją lekki zamęt, zwłaszcza jeśli wejdzie bot.
Kamp na respie, etc.
Myślę, że nikt z Was nie będzie ubolewać nad Tym że jej niema, a serwer na tym zyska.
#3821 przez Favete
So, 14 lis 2009, 16:42
Znaczy tu akurat masz racje kampa na respie do tego anty rash i praktycznie jesteś udupiony bo nie masz szans zajsc do niego ,,od tyłu" no chyba ,że masz Awp to masz szanse zdjąć go w tradycyjny sposób ;]
#3822 przez undertaker
So, 14 lis 2009, 16:53
#SaiL napisał(a):
jar0 napisał(a):Ooo Ulan taki pro adm a czitów używał...
Wiadomo czemu teraz tak banuje niby za czity :D Pewnie go za to zbanowali i teraz się mści :D:D:D
Pozdro

jar0 Nawiązuj do tematu a nie robisz offtopic.

Teraz to offtopic ale gdyby któryś z waszych ulubieńców by tak powiedział to odrazu permik i koniec.
#3828 przez ulan_32
So, 14 lis 2009, 17:58
Sru napisał(a):Co tyczy się autokampy:
Kwestia jest taka, że gracze z nią sieją lekki zamęt, zwłaszcza jeśli wejdzie bot.
Kamp na respie, etc.
Myślę, że nikt z Was nie będzie ubolewać nad Tym że jej niema, a serwer na tym zyska.

sorry ale wiele osób nad tym ubolewa , nawet niektórzy admini!
np dzisiaj było tak na początku kabula ja z enemy gralismy w tt wygrywaliśmy w rundach 6:0
, potem ja przeszedłem do ct'kow( nie chwale ale podaje przykład!), kupiłem awp i po tym tt a ani jednej rundy nie wygrało!
tak samo jak sorrand na prodigy używał w tt , w tedy ct nie miało szans!
dlatego apeluj do wujka aby odblokował autokampe albo zablokował równiez awp, tak na przykład jest(juz drugi raz pisze) na ufbt[hr]
[quote='jar0' ]
Ooo Ulan taki pro adm a czitów używał...
Wiadomo czemu teraz tak banuje niby za czity :D Pewnie go za to zbanowali i teraz się mści :D:D:D
Pozdro
[/quote]
C to za admin , który nigdy nie grał na czitach i nie wiem jak wygląda, moim zdaniem jak ty nie grałeś na czitach( tak można wywnioskować) to nie nadajesz się na admina
#3834 przez hawaj
So, 14 lis 2009, 19:03
Zablokować awp ? Pogięło Cię ? Ja nigdy nie grałem na wh i nie nadaję się na admina ?
Nie wiem skąd Ty te pomysły bierzesz..
#3837 przez ulan_32
So, 14 lis 2009, 19:58
A ZABLOKOWAC AUTOKAMPE? TO CO TO ZA POMYSL! hawaj nie przesadzaj z czitami[hr]
a może to prawda bo tylko twoje ss sa wzucane na forum
#3844 przez undertaker
So, 14 lis 2009, 22:43
ulan_32 napisał(a):A ZABLOKOWAC AUTOKAMPE? TO CO TO ZA POMYSL! hawaj nie przesadzaj z czitami[hr]
a może to prawda bo tylko twoje ss sa wzucane na forum

I jak narazie to Ty wychodzisz na bota. A on na czystego gracza.
#3846 przez ulan_32
So, 14 lis 2009, 23:15
bot a czysty gracz nie złe porównaniu ale możesz wytłumaczyć co miałeś na myśli?
nie rozumiem , te zdania nie łączą się w jedną kupę!
#3851 przez Tiësto
So, 14 lis 2009, 23:42
weź ** zablokuj m4 i ak bo z tym boty tez zamęt sieją
#4111 przez jar0
Śr, 18 lis 2009, 17:28
Ulan napisałeś coś, że ,, C to za admin , który nigdy nie grał na czitach i nie wiem jak wygląda, moim zdaniem jak ty nie grałeś na czitach( tak można wywnioskować) to nie nadajesz się na admina''
Dla mnie taki admin to bot, i Ty nim właśnie jesteś. Nie wykręcaj kota ogonem Żabko......