serwer cs

serwer cs

#72278 przez Sru
Pn, 14 maja 2012, 21:51
Cześć. Dziś nabyłęm telefon SE Live with walkman. Chcę do trochę podrasować i wrzucić jakieś fajne aplikacje. Póki co mam YT, GMail, stacje bębnów(extra sprawa, mozna grac na bebnach i zapisywac sekwencje).

Znacie jakieś inne ciekawe aplikacje lub widgety?
#72280 przez noeee
Wt, 15 maja 2012, 00:17
GG, jeżeli używasz
Baroce Scanner (program do czytania kodów)
Shazam (wykrywa muzykę)
Astro ( przydatny program, odtwarza pliki z kardy sd)
Opera Mobile
Program TV
SlideIT keyboard (nie muszę tłumaczyć)
Fruit Slice (gra, ciachasz owoce :D )
#72288 przez enron
Wt, 15 maja 2012, 09:27
connect bot - telnet itp
latarka - cały ekran świeci :)
moon+reader - czytnik e-boków
qqplayer - chyba najlepszy odtwarzacz
pocketcloud - min. pulpit zdalny dla windows
androidassisnance - pakiet do zarządzania systemem
mobile coutnter - licznik danych
#72297 przez noeee
Wt, 15 maja 2012, 13:55
Polecam Ci tą stronkę: http://www.ipmart-forum.pl/
ściągnij sobie Baroce Scanner,zarejestruj się i będziesz mógł ściągać pełne wersje aplikacji. Sam używam i jestem bardzo zadowolony.
#72305 przez Sru
Wt, 15 maja 2012, 16:01
enron napisał(a):latarka - cały ekran świeci

mam, dobra opcja :)
enron napisał(a):connect bot - telnet itp

do SSH w sam raz
noeee napisał(a):Baroce Scanner (program do czytania kodów)

Do czego to służy?
#72306 przez noeee
Wt, 15 maja 2012, 16:26
Sru napisał(a):noeee napisał(a):
Baroce Scanner (program do czytania kodów)

Do czego to służy?

Czytania kodów kreskowych, QR Code itd.

-- Dodano 15 maja 2012, o 15:26 --

Obrazek < QR code JBC :)
#72413 przez gamers_
Cz, 17 maja 2012, 09:42
Z tym czytaniem kodów se podaruj chyba ze tylko dla zabawy, masa błędów moim zdaniem bynajmniej ta wersja na Windows Phone na androidzie może jest lepiej nie wiem.
#72421 przez Sru
Cz, 17 maja 2012, 14:32
gamers_ napisał(a):Z tym czytaniem kodów se podaruj chyba ze tylko dla zabawy, masa błędów moim zdaniem bynajmniej ta wersja na Windows Phone na androidzie może jest lepiej nie wiem.

U mnie działa bez problemu, nawet czyta kody kreskowe z książek i można zobaczyć autorów etc.
#72649 przez .Mjut
Pn, 21 maja 2012, 22:01
To wyszukuje produkty w necie. Jest też podobna aplikacja od google.
Ode mnie polecam:
Speedtest(Wiadomo o co chodzi. Przydaje się np. gdy chcesz sprawić prędkość łącza, czy np. da rade oglądać mecze online - ja tak robie :x)
Jeżeli interesujesz się piłką nożną to "Ekstraklasa live" - dzięki temu programowi jesteś na bieżąco z meczami
Ipla/TVN Player - możesz oglądać seriale czy inne programy które emituje TVN i Polsat bodajże
MX Player - odtwarzacz video, odtwarza sporo formatów, jest darmowy
youtube - jak nie masz, dobry odtwarzacz jutuba
Adobe Reader - czytnik PDFów
ES File Explorer - menadżer plików, najlepszy darmowy. Możesz podłączyć się pod domową sieć lan i ściągać udostępnione pliki z kompa
Sygic map - bardzo dobra, 'darmowa'(tj. nie wymaga połączenia z netem) nawigacja. Wystarczy, że ściągniesz apke.

Polecam ipmart forum, masz tam sporo płatnych aplikacji za 'darmo'(gry, programy, motywy)

Ps. Skoro masz androida to zrób ROOTa na nim(dostęp do plików systemowych, masz pełnego admina), niektóre aplikacje go wymagają(jednak tracisz gwarancje, możesz go usunąć i nikt sie nie dowie). No i jak przy każdym androidzie opłaca się wgrać roma(o wiele płynniejszy system, możliwość pobawienia się oc). Jednak nie wiem czy są romy pod Twój telefon. Ja posiadam Galaxy S i właściwie co tydzień to mam inny soft w telefonie. :>
#72723 przez J Dilla
Cz, 24 maja 2012, 14:03
.Mjut napisał(a):To wyszukuje produkty w necie. Jest też podobna aplikacja od google.
ES File Explorer - menadżer plików, najlepszy darmowy. Możesz podłączyć się pod domową sieć lan i ściągać udostępnione pliki z kompa

również polecam
.Mjut napisał(a):Sygic map - bardzo dobra, 'darmowa'(tj. nie wymaga połączenia z netem) nawigacja. Wystarczy, że ściągniesz apke.

Sciągnąłem jakiś czas temu, jednak licencja była na 30 dni. Co zrobić, żeby mieć darmową?

Od siebie moge polecić gre Gravity Project
#72735 przez .Mjut
Cz, 24 maja 2012, 20:12
J Dilla napisał(a):Sciągnąłem jakiś czas temu, jednak licencja była na 30 dni. Co zrobić, żeby mieć darmową?
Od siebie moge polecić gre Gravity Project

Ipmart forum(nie podałem linka, znajdziesz w google. Tam masz apki chyba wszystkich aplikacji)

Dodam, że tapatalk to fajny program. Czyta fora które mają zainstalowaną obsługę programu, bez zbędnych grafik. W sam raz na urządzenia mobilne, działa szybko na sieci 3g.
#96290 przez SmartFM
Pt, 31 paź 2014, 19:15
A co sądzicie o takiej aplikacji jak SmartFM - dzięki niej można kontaktować się ze wspólnotą mieszkaniową.
SmartFM to nowoczesny oraz intuicyjny system zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Dzięki uwzględnieniu cech charakterystycznych dla sektora, platforma jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających zarządców nieruchomości oraz zarządów wspólnot mieszkaniowych, którzy cenią sobie komfort i inteligentne rozwiązania. System SmartFM poprawia efektywność działań administracyjnych i zarządczych oraz usprawnia codzienne funkcjonowanie wspólnoty, a dzięki swej mobilności umożliwia realizowanie powierzonych zadań w każdym miejscu i czasie. System SmartFM tworzy nową jakość nie tylko dla zarządzających, ale także dla mieszkańców, dając im do dyspozycji innowacyjne rozwiązania w zakresie zarządzania własnym mieszkaniem.
Obrazek

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Darmowe Gry, Aplikacje Android
przez DSV Pt, 25 maja 2012, 15:51 w Wasza twórczość
0 Odpowiedzi
1746 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez DSV
Pt, 25 maja 2012, 15:53
Ranking Gemiusa- strony, aplikacje 2010
przez Sru N, 26 wrz 2010, 19:30 w O wszystkim i o niczym
9 Odpowiedzi
2113 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez ysy
Pn, 27 wrz 2010, 16:03
Ciekawe linki.
przez ysy Pt, 2 paź 2009, 14:39 w O wszystkim i o niczym
13 Odpowiedzi
2388 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PaToShIK
N, 25 paź 2009, 20:01
ciekawe filmy
przez kaczus Śr, 15 sty 2014, 14:14 w O wszystkim i o niczym
13 Odpowiedzi
3101 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez haqs
Pn, 20 paź 2014, 22:32
WESTERN MOD !! SWIETNA ATMOSFERA CIEKAWE KLASY !
przez mivka So, 2 cze 2012, 12:23 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
1174 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez mivka
So, 2 cze 2012, 12:23
Cs-recedywisci.com <- KONKURS CIEKAWE NAGRODY DO WYGRANIA
przez krisus N, 11 mar 2012, 13:46 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
1016 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez krisus
N, 11 mar 2012, 13:46
Siec serwerów ProCeeS.pl - 146 slotów, ciekawe mody! ;)
przez sz3kla Śr, 23 gru 2009, 09:08 w Serwery CS
8 Odpowiedzi
5605 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Tinka
So, 9 lip 2011, 20:46

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników