#46647 przez enron
N, 15 maja 2011, 15:49

SwietejPam napisał(a):ale uwierz, że w Krakowie nikt po mieście nie chodzi w barwach.

Czyli dopiero na stadionie ujawniają swoje barwy ?
SwietejPam napisał(a): Ktoś przypadkowy, to osoba która nie chce uczestniczyć w zajściach.

Czy szalik jakiegoś klubu to znak, że chce się uczestniczyć ?
SwietejPam napisał(a):Do rodzin nikt Ci nie podejdzie,

Rodzina to również 60 dziadek, 40 ojciec i 2 19 letnich synów ? Ich też nikt nie "skroi" ?
#46649 przez SwietejPam
N, 15 maja 2011, 16:16
enron napisał(a):Czyli dopiero na stadionie ujawniają swoje barwy ?
W większości tak, chyba że robią jakieś zbiorowe przemarsze dzielnic lub FC.
enron napisał(a):Czy szalik jakiegoś klubu to znak, że chce się uczestniczyć ?
Nie, weźmy np. zajścia z Bydgoszczy, jakbyś nie chciał w tym uczestniczyć wystarczy, że się wycofasz. Tak samo jak nikt nie bije dziewczyn w awanturach.
enron napisał(a):Rodzina to również 60 dziadek, 40 ojciec i 2 19 letnich synów ? Ich też nikt nie "skroi" ?
W dzisiejszych czasach jeżdżenie na szaliki nie jest już popularne, jedynym wyjątkiem masz miasta derbowe, gdzie "wojne" masz na każdym kroku. Zapewnić Cię nie mogę, że ich nikt nie skroi, ale w większości osoby krojące wybierają osoby, z którymi można się sprawdzić.
e. Nie wiem czy jest sens prowadzić dalszą dyskusję, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I zarówno Ty mnie jak i ja Ciebie nie przekonam do swoich racji.
#46657 przez enron
N, 15 maja 2011, 17:14
sN. napisał(a):Kibice chcą zbojkotować mecz Polska:Francja na otwarcie stadionu w Gdańsku.
Mają już ok. 4k lubie to http://www.facebook.com/bojkot.gdansk?sk=wall

Bardzo mondre - strasznie się pzpn (celowo z małych) tym przejmie.
SwietejPam napisał(a):Nie wiem czy jest sens prowadzić dalszą dyskusję, ponieważ punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. I zarówno Ty mnie jak i ja Ciebie nie przekonam do swoich racji.

Celem dyskusji nie zawsze musi być przekonywanie do racji - wystarczy sama wymiana poglądów.
#46659 przez SwietejPam
Pn, 16 maja 2011, 18:22
http://pl-pl.facebook.com/notes/lechian ... 5983103751 A propos zakazów wyjazdowych.
Jak pisze dzisiejsza "Rzeczpospolita" policjanci z Wrocławia dostali polecenie, by z tłumu kibiców wyłapywać osoby, trzymające transparenty, obrażające premiera - twierdzi jeden z funkcjonariuszy w rozmowie z "Rzeczpospolitą". Chodzi o sobotni mecz Śląska Wrocław i GKS Bełchatów.

Według relacji policjanta, funkcjonariuszom polecono, by "pakować kibiców, obrażających premiera do więźniarek i przewozić na komisariaty".

Funkcjonariusz mówi, że jeden z kolegów zapytał, czy jest to rozkaz komendanta miejskiego. Usłyszał od dowódcy, prowadzącego odprawę, że ma nie wnikać - mówi policjant w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji aspirant Paweł Petrykowski, pytany przez "Rzeczpospolitą" zaprzecza, by oddziałom prewencji wydano takie polecenie. Ale we wniosku policji do wojewody o zamknięcie stadionu Śląska napisano między innymi, że kibice rozwieszają tam hasła "niezwiązane z charakterem imprez sportowych".

Adam Bodnar z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka powiedział gazecie, że przyjrzy się decyzjom administracyjnym o zamknięciu stadionów. Jego zdaniem, jeśli głoszenie pewnych haseł politycznych przez kibiców było powodem zamknięcia stadionów, to jest to decyzja skandaliczna. Adam Bodnar przypomina, że stadiony zawsze, zwłaszcza w czasach "Solidarności", były miejscem debaty publicznej - dodaje "Rzeczpospolita".

http://www.wroclawm.pl/article.php/wroc ... nty-areszt
#46838 przez enron
Pn, 16 maja 2011, 18:30
SwietejPam napisał(a):Ale we wniosku policji do wojewody o zamknięcie stadionu Śląska napisano między innymi, że kibice rozwieszają tam hasła "niezwiązane z charakterem imprez sportowych"

Kurestwo.
SwietejPam napisał(a):policjanci z Wrocławia dostali polecenie, by z tłumu kibiców wyłapywać osoby, trzymające transparenty, obrażające premiera

Szczyt kurestwa.

Przepraszam za język.
#46865 przez SwietejPam
Pn, 16 maja 2011, 20:48
OFK Belgrad na wyjeździe w Jagodinie:
http://i55.tinypic.com/2cysk1d.jpg
#46913 przez Fallen
Śr, 18 maja 2011, 01:21


Wojewoda zamknął łuk na Koronę i Ruch!
O godz.15.00 w Komendzie Wojewódzkiej przy ul.Sienkiewicza w Białymstoku miała się dziś odbyć Konferencja Prasowa Wojewody Podlaskiego odnośnie bezpieczeństwa na trybunach Stadionu Miejskiego przy Słonecznej.
http://jagiellonia.net/?co=aktualnosci&id=5220Hańba!
List Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka
Po ogłoszeniu decyzji o zamknięciu części stadionu kibice zaczęli skandować hasło "Donald matole twój rząd obalą kibole". Za to 20 spośród nich zostało zatrzymanych jako osoby obrażające premiera Rzeczpospolitej Polskiej.

Jest mi wstyd, że w sposób najgorszy z możliwych zamyka się ludziom usta w tym kraju. Takie metody to jest powrót do upiornych czasów stanu wojennego i ZOMO. Tak to nasz rząd walczy z ludźmi, którzy mają od niego odmienne zdanie.

Jak się okazało wielką ironią losu stało się, że posłowie lokalnych struktur partyjnych walczą o wolność słowa na Białorusi a tymczasem w ich rodzinnym mieście urządzane są pokazówki na mocy których karze się ludzi za to samo za co karały organy bezpieczeństwa PRL. W załączeniu możecie przeczytać jaki w kwestii kibiców wystosowała Helsińska Fundacja Praw Człowieka.
http://jagiellonia.net/?co=aktualnosci&id=5221


osoby zatrzymane dostały 500zł mandatu,których nie przyjęli.
Hasła skandowane przez dziesiątki tysięcy Polaków, kibiców, rozgoryczonych młodych ludzi, stały się powodem do nałożenia na nich co najmniej 500-złotowych mandatów. Ponadto zatrzymanym osobom zarzucono udział lub organizację nielegalnego zgromadzenia.TAK JAK WOJCIECH CEJROWSKI!!! PRECZ Z KOMUNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#46936 przez SwietejPam
Śr, 18 maja 2011, 22:14
Tak na rozluźnienie:
Obrazek

Czyli protest zaczyna działać, co oczywiście cieszy.

Ekstraklasa. Kibice Legii złożą skargę na decyzję wojewody

- Zebraliśmy do tej pory około dwustu wniosków indywidualnych. W czwartek o godz. 14 złożymy je w Urzędzie Wojewódzkim - poinformował Wojciech Wiśniewski ze stowarzyszenia.

Kibice domagają się unieważnienia decyzji wojewody Jacka Kozłowskiego.

Niezależnie od tej akcji, trwa zbieranie podpisów pod pozwem zbiorowym przeciwko decyzji wojewody o zamknięciu stadionu.

- To są dwie różne akcje: wnioski indywidualne będą rozpatrywane w trybie administracyjnym, a pozew zbiorowy - w trybie cywilnym. Pod pozwem zbiorowym podpisało się już około 900 osób, a podpisy wciąż zbieramy. Liczymy na kolejne przed sobotnim meczem z Wisłą Kraków - dodał Wiśniewski.
sport.pl

http://i52.tinypic.com/2mnnr14.jpg
Trzecia liga niemiecka.
#47114 przez Audi.
N, 22 maja 2011, 01:34
ulan_32 napisał(a):każdy kibic który niszczy stadion, jest kibolem
Póxniej kibice się dziwią , że stadiony przepłacone!
monitoring ,ogrodzenia i inne RZeczy do zapewnienia bezpieczeństwa mało nie kosztuje!


Musiałem poprawić. Sorry za OT Panowie :).
BTW. Zgadzam się z Ułanem.
#47418 przez SwietejPam
Pt, 27 maja 2011, 11:40
Czterech kibiców Wisły Płock, którzy wywiesili na ogrodzeniu stadionu transparenty krytykujące władzę, zostało zatrzymanych przez policję

ak poinformował rzecznik płockiej policji Piotr Jeleniewicz, zatrzymani kibice w wieku 20-30 lat złamali regulamin stadionu i naruszyli przepisy ustawy o imprezach masowych. Wywiesili podczas wczorajszego meczu transparenty o treści niezgodnej z charakterem imprezy. W ich sprawie skierowany został do sądu wniosek o karę grzywny i objęcie zakazem stadionowym.

Lokalny portal plocek.pl relacjonuje, że w drugiej połowie meczu kibice nie zareagowali na apele spikera, by usunąć transparenty. Kiedy zbliżyli się do nich ochroniarze, hasła zostały szybko usunięte, na co stadion zareagował śmiechem. Gdy mecz się kończył, przed wejściem na trybunę wschodnią zgromadziły się znaczne siły policji, które dokonały zatrzymań.

Jeleniewicz podkreślił, że jeden z zatrzymanych kibiców był objęty zakazem stadionowym do początku 2011 r. i, ponieważ nie stosował się do jego wymogów, policja skierowała przeciwko niemu akt oskarżenia.

- Kibice przebywają nadal w policyjnej izbie zatrzymań. Sąd zdecyduje o terminie posiedzenia w ich sprawie - dodał rzecznik płockiej policji.

Podczas meczu piłkarskiego Wisła Płock - Sokół Sokółka (0:3) na ogrodzeniu stadionu zawieszono m.in. transparenty o treści: "Wolna Białoruś. Wolne stadiony", "Tola ma Donalda. Donald ma Tole" i "Copacabana".

Podobne hasła pojawiły się również na innych stadionach. Nie tylko piłkarskich, ale również żużlowych.

rp.pl

Podczas konferencji prasowej w Sejmie Donald Tusk przyznał, że możliwe są konsekwencje dla policjantów, którzy ukarali piłkarskich kibiców za transparenty obrażające szefa rządu. Tusk określił takie zachowania jako "nadgorliwość". - Każdy ma prawo oceniać mnie tak, jak chce - przyznał premier.

onet.pl

KOlejny demagogiczny ruch ze strony premiera. Karać policyjnych pachołków za wykonywanie poleceń z góry. Już jeden policjant stracił pracę za działanie zgodne z prawem. Widać, że wybory się zbliżają.

Obrazek Pomysłowość kibiców nie zna granic.
#47471 przez enron
Pt, 27 maja 2011, 13:28
SwietejPam napisał(a):arać policyjnych pachołków za wykonywanie poleceń z góry.

Z tego co słyszałem oberwać mają komendanci i im podobni, a nie szeregowi.
SwietejPam napisał(a):Tola ma Donalda, D____d ma Tole!

Nice :).
#47493 przez J Dilla
Pt, 27 maja 2011, 16:28
Obrazek

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Śnieg zamiast deszczu
przez #SaiL Śr, 11 lis 2009, 08:47 w Kosz
0 Odpowiedzi
710 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez #SaiL
Śr, 11 lis 2009, 08:47
Noga zamiast noża
przez #SaiL Śr, 11 lis 2009, 08:55 w Kosz
0 Odpowiedzi
900 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez #SaiL
Śr, 11 lis 2009, 08:55
Pięść zamiast noża
przez devil1003 Cz, 21 paź 2010, 21:03 w Kosz
0 Odpowiedzi
780 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez devil1003
Cz, 21 paź 2010, 21:03
Pidzama porno - Zamiast burzy
przez Sru Pt, 26 mar 2010, 20:33 w Kosz
0 Odpowiedzi
907 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Pt, 26 mar 2010, 20:33
Pokazuje VALVE_ID_LAN zamiast STEAM_ID
przez equipmeNt Wt, 7 sie 2012, 12:56 w Propozycje
0 Odpowiedzi
739 Wyświetlone

przez equipmeNt
Wt, 7 sie 2012, 12:56
Choinka zamiast paki - c4christmas christmasc4
przez Sru So, 21 lis 2009, 13:26 w Kosz
0 Odpowiedzi
1277 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
So, 21 lis 2009, 13:26
Śnieżki zamiast granatów plugin amxx
przez Sru So, 21 lis 2009, 13:43 w Kosz
5 Odpowiedzi
2789 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Pn, 21 gru 2009, 18:47
Plugin "demko zamiast ss"
przez ziom343 Cz, 3 maja 2012, 17:21 w Propozycje
2 Odpowiedzi
734 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez enron
So, 5 maja 2012, 09:28

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT], LuKoIl, Sogou [Bot]