fb

#28547 przez MarkedOne
Śr, 29 wrz 2010, 06:04

HLTV.org Jako jedna z dwóch najbardziej utytułowanych drużyn Counter-Strike w historii, widzisz Was wygrywających WCG po raz trzeci?
TaZ
Nie jestem prorokiem, więc nie mogę tego powiedzieć. To marzenie, które chciałbym żeby się spełniło, ale kiedy patrzę na naszych przeciwników... to będzie piekielnie trudna droga żeby to osiągnąć.
HLTV.org Zostaliście przydzieleni do tej samej grupy co Tyloo, zespół który spotykaliście już nie raz i Duskbin. Co sądzisz o obu tych drużynach?
TaZ
Szczerze, nie wiem wiele na temat Duskbin i nie zamierzamy ich zlekceważyć. Będziemy zatem grać w pełni skoncentrowani. W przypadku Tyloo, są oni obecnie w wyśmienitej formie, więc wygląda na to że to będzie bardzo trudny mecz i mam nadzieję, że z odrobiną szczęścia uda nam się dobrze rozpocząć ten turniej.
HLTV.org Jak przygotowywaliście się do tego turnieju?
TaZ
Zrobiliśmy sobie niewielką przerwę po e-Stars Seoul, wiec teraz ćwiczyliśmy przez około miesiąc. W naszych przygotowaniach nie ma nic niezwykłego - poprawianie istniejących taktyk, dodawanie nowych, granie bardzo dużo PCW i jak najwięcej gry indywidualnej.
HLTV.org Jako że fnatic nie bierze udziału w turnieju, kto będzie największym rywalem do tytułu mistrzów WCG?
TaZ
EG, mTw, Na`Vi, SK, Lions, F2B, compLexity, MYM, WeMadeFOX i Tyloo. Wszystkie te drużyny są groźne tak samo jak fnatic.
HLTV.org Ponieśliście porażkę z The Elder Gods w kwalifikacjach do SEC, wynik ten zadecydował o tym, że nie wzięliście udziału w turnieju. Wciąż uważasz, że TeG zrobiło to tylko dlatego, że nie byliście w stanie zagrać meczu?
TaZ
Nigdy więcej nie chcę wypowiadać się w tej sprawie i nie jest ważne co ja myślę. Nie lubię sytuacji, w których jedna z drużyn wyjeżdża na wakacje przed turniejem i pojawiają się dopiero później - dla mnie to pełen brak profesjonalizmu.
HLTV.org Na GameGune, Twoja drużyna dostała się do Wielkiego Finału z Drabinki Wygranych, a następnie przegrała dwa razy by zobaczyć fnatic na szczycie. Czy czuliście presję i rozbicie?
TaZ
Nie sądzę. W trakcie całego tego turnieju zagraliśmy trzy wyrównane spotkania przeciw fnatic, z czego każde zakończyło się innym wynikiem. W końcu byliśmy szczęśliwi dostając się do finału po siedmiu czy więcej miesiącach. Ta porażka dała nam nawet więcej motywacji by poćwiczyć i przygotować się lepiej, ponieważ wiedzieliśmy że sprawy zmierzają w dobrym kierunku, ale nie byliśmy jeszcze w miejscu, w którym zasłużylibyśmy na wygraną.
HLTV.org Miesiąc później zwyciężyliście na e-Stars Seoul. Jak było w końcu wygrać większy, międzynarodowy turniej po tak wielu wielu miesiącach?
TaZ
Haha, z ulgą? To było tak jakbyśmy znów wiedzieli gdzie umieścić wszystkie elementy naszej drużyny... Mam tylko nadzieję, że wciąż będziemy w stanie pozostać na właściwej drodze i wygrać jeszcze kilka imprez i zwyciężyć przeciwko mTw, czy SK. Bardzo chciałbym zagrać przeciwko nim by dowiedzieć się czy nasza gra się polepszyła.
HLTV.org Pasha znalazł się w centrum uwagi w pierwszych miesiącach grania jako gracz FX. Myślisz że w końcu wskoczył na ten poziom gry, którego od niego oczekiwaliście?
TaZ
Pasha wciąż ma jeszcze wiele do pokazania. Jego gra staje się lepsza z miesiąca na miesiąc. Uważam że cały czas możemy się jeszcze przekonać o jego wielkim potencjale.
HLTV.org Czy kiedykolwiek rozważaliście zamianę pashy?
TaZ
Był jeden moment kiedy nad tym myślałem, ale później się okazało że to nie pasha nie ogarnia, tylko reszta drużyny. Cały zespół musiał włożyć w to wiele wysiłku by w końcu się udało. To bardzo ważne dla graczy, by każdy miał szacunek do pozostałych i skupiał się na swojej roli w grze. Jeśli równowaga jest zakłócona, porażka jest tylko kwestią czasu.
HLTV.org Po tym turnieju, Twoja drużyna zagra na DSRack #3. Są jeszcze jakieś turnieje, na których chcielibyście się pojawić przed końcem roku?
TaZ
Nie wiem czy będziemy uczestniczyć w DSRack #3. Chcielibyśmy, ale decyzja czy tam zagramy należy do naszej organizacji. Patrząc do przodu - DreamHack, Arbalet Cupy, chcielibyśmy wziąć udział również w WEM, tak jak co roku, i w wielu innych turniejach. Może jakiś przystanek IEM w Europie?

http://www.counter-strike.pl/news-15633