fb

#94672 przez Sru
Wt, 20 maja 2014, 14:38
1. "Marnujesz głos głosując na partie które są obecnie w sejmie". Gówno prawda, i to już jestem jakieś chore propagandziarstwo. Jeśli dla mnie głosowanie na jakąś partie która moim zdaniem ma dobry program jest ok to jakim prawem ten gość uważa że marnuje swój głos?

Tak jak myślałem, to kolejny filmik jakiegoś zatraceńca który uwierzył Korwinowi czy innym wynalazkom.

Najbardziej teraz martwi mnie to że moje pokolenie po raz pierwszy ma prawo głosowania i tym razem niestety uda się Korwinowi który wie że to dla niego ostatnia szansa.

Oczywiście odniosłem się tylko do Korwina bo on mnie osobiście razi. Ja mimo wszystko w partiach będących obecnie w sejmie widzę jakieś pozytywy jak i widzę że mimo tego że powoli wokół mnie sporo zmienia się na plus.

Serio, wolę oddać głos nawet na pis, po czy sld niz na jakieś partie których głównym celem jest obiecywanie złotych gór i liczenie na poparcie ludzi młodych(korwin, palikot).
#94674 przez knv
Wt, 20 maja 2014, 15:17
Z tego co wiem to partie aktualnie rządzące obiecują złote góry. Wystarczy spojrzeć na spoty puszczane na codzien w telewizji - ile to oni miejsc pracy nie załatwią jeśli zdobędą władzę.
#94675 przez Sru
Wt, 20 maja 2014, 15:36
Nie oglądam telewizji więc nie wiem, możemy narzekać na brak miejsc pracy itd ale ja naprawdę widzę sporo dobrego wokół mnie i nie mogę powiedzieć że partie które są w sejmie nic nie robią... A że obiecują złote góry... kiedyś było modne obiecywać złote góry, teraz niszowe partie przyjęły taktykę krytykowania tych większych. Za "dwie kadencje" to się zmieni.
#94689 przez kaczus
Śr, 21 maja 2014, 16:52
Sru jakie widzisz pozytywy obecnie? bo spot czy program wyborczy jest pelny pozytywow ale wymien jedno ktore zostalo wprowadzone w zycie... jak to powiedzial tusk " JEZELI KTOS Z MOJEJ PARTI WSPOMNI O PODWYZCE PODATKOW OSOBISCIE GO WYRZUCE " , praca , nfz , podatki i wiele innych nic nie idzie w dobra strone NIC! dlatego trzeba wyjebac ich wszystkich caly sejm powinien byc nowy a nie te post komunistyczne kurwy
#94700 przez knv
Pt, 23 maja 2014, 21:28

Nie zdecydowanych zachęcam do zagłosowania jednak na partię Korwina. Zdarzają się u niego kontrowersyjne wypowiedzi na różne tematy, ale nie dotyczą poglądów gospodarczych jakie prezentuje on i jego partia - likwidacja PIT, CIT, ZUSU, zmiejszenie biurokracji. Ktoś może powiedzieć że jest to obiecywanie "złotych gór" i mówi o tym aby tylko dobrać się do koryta. Jakby tak było to zauważyłby że takie poglądy korygują z jego popularnośćią polityczną i zmieniłby je na bardziej "politycznie poprawne". Jest to człowiek który od 20 lat stoi twardo przy swoim zdaniu i nie jest jak chorągiewka na wietrze jak wielu innych polityków.
#94701 przez enron
So, 24 maja 2014, 01:36
Sru napisał(a):Nie oglądam telewizji więc nie wiem, możemy narzekać na brak miejsc pracy itd ale ja naprawdę widzę sporo dobrego wokół mnie i nie mogę powiedzieć że partie które są w sejmie nic nie robią... A że obiecują złote góry... kiedyś było modne obiecywać złote góry, teraz niszowe partie przyjęły taktykę krytykowania tych większych. Za "dwie kadencje" to się zmieni.

Czy możesz podać przykład czegoś dobrego co jest zasługą obecnego rządu?
Wiesz co się stanie jak ZUS w końcu się rozwali?
Wiesz ile Państwo jest winne przyszłym emerytom?
Wiesz jakie są koszty obsługi długu zagranicznego?
Pewnie nie, bo to niezbyt popularne tematy,
Korwin czasem pieprzy od rzeczy, ale dużo z jego pomysłów jest dobrych.
Np. brak podatku dochodowego - co za debil wymyślił, żeby za to że ktoś zarabia była kara w postaci podatku?
Co większość ludzi zrobiło by z kasą która nie poszła na podatek? Kupili by sobie samochód, dom, działkę, czyli wydali tę kasę dając miejsca pracy i pobudzając gospodarkę, a rząd i tak dostał by swoje z tytułu vat.
#94702 przez enron
So, 24 maja 2014, 01:39
knv napisał(a):

Nie zdecydowanych zachęcam do zagłosowania jednak na partię Korwina. Zdarzają się u niego kontrowersyjne wypowiedzi na różne tematy, ale nie dotyczą poglądów gospodarczych jakie prezentuje on i jego partia - likwidacja PIT, CIT, ZUSU, zmiejszenie biurokracji. Ktoś może powiedzieć że jest to obiecywanie "złotych gór" i mówi o tym aby tylko dobrać się do koryta. Jakby tak było to zauważyłby że takie poglądy korygują z jego popularnośćią polityczną i zmieniłby je na bardziej "politycznie poprawne". Jest to człowiek który od 20 lat stoi twardo przy swoim zdaniu i nie jest jak chorągiewka na wietrze jak wielu innych polityków.

Dlaczego tylko niezdecydowani?
Nie pisz "likwidacja ZUS", bo jest to nieprecyzyjne i wprowadza błędne mniemanie, że np. Korwin wypnie się ludzi którzy 20lat płacili zus, a teraz nie dostaną nic.
#94703 przez enron
So, 24 maja 2014, 01:49
`weed napisał(a):Oto moj pomysl na miejsca pracy ;) http://www.istotna.pl/6163/nowe_miejsca ... _marihuany

Pozdrawiam :))

Kolejny temat zastępczy po dopalaczach, marszach równości, spalonych tęczach i pozostałych bzdurach, którzy normalni ludzie mają w poważaniu.
A w prognozę o 100k miejsc pracy chyba tylko zjarani idioci mogą uwierzyć.

PS.: A apropo legalizacji - wszystko powinno być legalne dla osób powiedzmy po 21 roku życia i na własny użytek.
Była by wtedy jakaś namiastka selekcji naturalnej powoli wybijającej debili ze społeczeństwa.
Oczywiście żadnego leczenia/reanimacji/pomocy.
#94704 przez Sru
So, 24 maja 2014, 10:07
enron napisał(a): A apropo legalizacji - wszystko powinno być legalne dla osób powiedzmy po 21 roku życia i na własny użytek.
Była by wtedy jakaś namiastka selekcji naturalnej powoli wybijającej debili ze społeczeństwa.

Weź pod uwagę że są osoby naprawdę wartościowe lecz zwyczajnie podatne na wpływ innych, czy mimo tego powinni zostać "wydaleni" ze społeczeństwa bo ktoś by ich namówił na coś?
Nie jestem za takim czymś, a w 100 % jestem za prohibicją na fajki. ;)