fb

#56333 przez Sru
So, 8 paź 2011, 13:54

Cisza wyborcza nas nie obowiązuje. :)
#56334 przez SwietejPam
So, 8 paź 2011, 14:14
To ustaw sobie budzik na 6, bo przyjdą smutni panowie w kominiarkach;)
#56392 przez enron
So, 8 paź 2011, 22:32
SwietejPam napisał(a):To ustaw sobie budzik na 6, bo przyjdą smutni panowie w kominiarkach;)

To musieli by wbić na kilkaset tysięcy adresów, bo na forach takie dyskusje będą :).
#56394 przez Riviva
So, 8 paź 2011, 22:35
A ja jestem za Legalizacją i mam resztę głęboko gdzie ? w D... każdy to dobrze wie <aniolek>
#56403 przez ulan_32
So, 8 paź 2011, 23:22
Riviva napisał(a):A ja jestem za Legalizacją i mam resztę głęboko gdzie ? w D... każdy to dobrze wie <aniolek>

Szczególnie polscy gówniarze nie znają umiaru, widze u siebie jak 13-15 latkowie idą w krzaki zajarać albo coś wypić , a gdyby miekkię ... były dostępne to by rząd miałby kolejny problem ze służbą zdrowia , z cztery lata temu mój kumpel zajarał , a następnie prowadził samochód , po 300 m jak się rozpędził spowodował wypadek, na szczęśćie był to na pustej drodze polnej i skończyło się jedynie bliznami, jechał z dwoma kumplami , jeden był trochę popalony, a drugi kilka skaleczeń na twarzy i połamana noga. wystarczy pomyśleć , że do tego dobiorą się gówniarze a w szpitalach takich poszkodowanych będzie znacznie więcej, jak chcą wprowadzić , to tylko z odpowiednim limitem wiekowym, coś w stylu oc czy prawojazdy kat A dla motocykli z silnikiem bez ograniczenia pojemności , czyli choćby od 26 roku zycia w tedy szczerze mówiąc , większość ludzi ma już rodzinę i staje się bardziej odpowiedzialny
#56404 przez Sru
So, 8 paź 2011, 23:24
ulan_32 napisał(a):
Riviva napisał(a):A ja jestem za Legalizacją i mam resztę głęboko gdzie ? w D... każdy to dobrze wie <aniolek>

Szczególnie polscy gówniarze nie znają umiaru, widze u siebie jak 13-15 latkowie idą w krzaki zajarać albo coś wypić , a gdyby miekkię ... były dostępne to by rząd miałby kolejny problem ze służbą zdrowia , z cztery lata temu mój kumpel zajarał , a następnie prowadził samochód , po 300 m jak się rozpędził spowodował wypadek, na szczęśćie był to na pustej drodze polnej i skończyło się jedynie bliznami, jechał z dwoma kumplami , jeden był trochę popalony, a drugi kilka skaleczeń na twarzy i połamana noga. wystarczy pomyśleć , że do tego dobiorą się gówniarze a w szpitalach takich poszkodowanych będzie znacznie więcej, jak chcą wprowadzić , to tylko z odpowiednim limitem wiekowym, coś w stylu oc czy prawojazdy kat A dla motocykli z silnikiem bez ograniczenia pojemności , czyli choćby od 26 roku zycia w tedy szczerze mówiąc , większość ludzi ma już rodzinę i staje się bardziej odpowiedzialny

Zgadzam się i popieram w 100 %
#56408 przez Riviva
So, 8 paź 2011, 23:53
ulan_32 napisał(a):Szczególnie polscy gówniarze nie znają umiaru, widze u siebie jak 13-15 latkowie idą w krzaki zajarać albo coś wypić , a gdyby miekkię ... były dostępne to by rząd miałby kolejny problem ze służbą zdrowia , z cztery lata temu mój kumpel zajarał , a następnie prowadził samochód , po 300 m jak się rozpędził spowodował wypadek, na szczęśćie był to na pustej drodze polnej i skończyło się jedynie bliznami, jechał z dwoma kumplami , jeden był trochę popalony, a drugi kilka skaleczeń na twarzy i połamana noga. wystarczy pomyśleć , że do tego dobiorą się gówniarze a w szpitalach takich poszkodowanych będzie znacznie więcej, jak chcą wprowadzić , to tylko z odpowiednim limitem wiekowym, coś w stylu oc czy prawojazdy kat A dla motocykli z silnikiem bez ograniczenia pojemności , czyli choćby od 26 roku zycia w tedy szczerze mówiąc , większość ludzi ma już rodzinę i staje się bardziej odpowiedzialny

Myślisz że jestem jakimś 14 latkiem, ukrywającym się z paleniem? To tu już się mylisz jeżeli mam to pale nawet jak idę przez miasto i kogo to interesuje co robię? Uzasadnię dlaczego jestem za Legalizacją, a wiec dlatego bo przez Konopie Indyjska nikt jeszcze nie umarł, nie uzależnia a jest skuteczniejsza niż ' Aspiryna ' nie pale od dziś tego także wiem jak się człowiek czuje. I nie ma się po tym jakiś Schiz jak to małolaci mówią że masz ochotę się zabic. Inny przykład ' Dopalacze ' debile wprowadzili otworzyli te smieszne Shopy z dopalaczami i patrz ile osób poszło w piach a to rząd ustalił że będzie to lepsze niż Marihuana no to widac było skutki po pierwszym tygodniu. Nie chodzi mi już o Kokainę czy jakieś Grzyby. Powinni zalegalizowac Marihuanę bo Rząd z tego będzie i tak miał duży zysk bo podatek będzie. Z dopalaczami miałeś że potrzeba było paragon a jak nie miałeś to miałeś kłopoty i jak zrobią to z Marihuaną to będzie dobrze. Powtarzam to rośnie w ziemi i NIKOGO nie zabiło..
#56410 przez Sru
N, 9 paź 2011, 00:12
Riviva napisał(a): skuteczniejsza niż ' Aspiryna '

bo nie metabolizuje sie i odkłada się w komórkach?
Riviva napisał(a):nie uzależnia

nie uzależnia fizycznie, jeśli powiesz mi że nie znasz nikogo kto notorycznie jara to Cie wyśmieje, myślisz że taka osoba nie jest uzależniona?
Riviva napisał(a):debile wprowadzili otworzyli te smieszne Shopy z dopalaczami i patrz ile osób poszło w piach a to rząd ustalił że będzie to lepsze niż Marihuana

rząd nic nie ustalił, bo to rząd, z Tuskiem na czele w miesiąc zamknął wszystkie smartszopy
Riviva napisał(a): Nie chodzi mi już o Kokainę czy jakieś Grzyby

nie masz zielonego pojęcia stawiając grzyby obok kokainy.
Riviva napisał(a):NIKOGO nie zabiło..

Głupie gadanie, to tak jak gadanie że to nie alkohol zabił człowieka, bo sam się wjebał pod pływem pod auto.

Znam mase osób którzy przegrali przez jaranie.
Jeden typ po 2 latach palenia dostał pierdolca, w dwójkę ściągaliśmy go z okna. Diagnoza? Po 2 latach palenia w jakiś sposób THC które mu się odłożyło uaktywniło się...

Mam mase takich przykładów, kilku kumpli okrada starych bo jak nie walną tłoka to chodzą jak przybici.

I dla jasności, jestem za legalizacją choć jak patrze na osoby które to popierają to szczerze się zastanawiam... Próbką legalizacji były dopalacze, był od 18, jako taka kontrola była. I co? Małolaty ćpały bo klatkach, starsi koledzy zawsze chętnie kupowali im staff. Myślicie że z trawą nie będzie tak samo? Polacy nie dorośli do legalizacji, ba. Nie dorośli do zniesienia prohibicji.

I niech jasnym się stanie, że legalizacji nie będzie.

Idioci głosują na Palikota myśląc że zalegalizuje on trawe. Co on może? Z góra 10 % poparcie ktoś będzie się z nim liczył w rządzie? Sam może kijem tuskowi gruchę obijać, potrzebuje silnego koalicjanta do tak duzych ustaw. Tymczasem...
SLD- Przeciwko legalizacji
PiS- Przeciwko legalizacji
PO- Przeciwko.
Nawet ** PSL nie jest za legalizacja. Z czym do ludzi?
#56411 przez Riviva
N, 9 paź 2011, 00:22
Znam dużo osób którzy jarają ale jeszcze takich dziwnych przypadków jak Ty opowiadasz że wisiał na oknie ; O To może to Fecie tak latał albo po klonach? Wiem że nie ma się czym chwalic ale ogolnie sam jaram i jakos nie mam uzaleznienia. Mam chęci zapale humor mi się poprawi i jest dobrze. A nie pale nie wiem jaka ilośc ze usypiam. Wiadomo wszystko można przedawkowac ale chyba każdy ma swój umiar chyba że ktoś chce się popisac no to proszę bardzo. Ja wyraziłem swoje zdanie na ten temat i tyle. Nie wprowadzam się w żadne dyskusje bo nie przepadam za rządem itp.. Gówno zrobili dla polski i zrobią takie jest moje zdanie. To tyle co mam do powiedzenia w tym temacie :|

-- Dodano 9 paź 2011, o 00:22 --

A z tego co mi wiadomo, co się orientuje w internecie to nie było przypadku że ktoś zmarł przez THC.
Dzieki
#56412 przez Sru
N, 9 paź 2011, 00:27
Riviva napisał(a):Gówno zrobili dla polski

A narzekałeś post wcześniej na dopalacze. A kto w niecały miesiąc zwinął praktycznie wszystkie smartszopy? Nic nie robią?

Przykład podałem skrajny, wiadomo że takie rzeczy się często nie zdarzają, bywałem trip-kompanem więc mam doświadczenie i uwierz mi że psychicznie THC uzależnia.
#56413 przez Riviva
N, 9 paź 2011, 00:41
Sru napisał(a):Przykład podałem skrajny, wiadomo że takie rzeczy się często nie zdarzają, bywałem trip-kompanem więc mam doświadczenie i uwierz mi że psychicznie THC uzależnia.

Rozumiem, ale to byś musiał nie wiem ile dziennie zjarac, dla normalnego człowieka który pali tak o sobie trzy razy w tygodniu ( tylko przykład ) to on nie ma uzależnienia a pali po by na przykład dobrze się bawic. Ja nie raz też za dużo zjarałem ale nigdy mi i moim rówieśnika się nie zdarzyło miec myśli samobójczych bądź skakac z okna, po Amfetamina uzależnia to wiem zabrało mi w to brata raz spróbował bo jechał na dyskotekę i od pierwszego razu się zapoczątkowało by raje wciągnac jeszcze jedna i tak leciał sobie miesiac, 14kg schudł ale w czas jakoś się go ogarneło. Mam kolegów którzy kiedyś mieli swoje rodziny, auta, firmy a teraz gówno maja bo liczy się tylko żeby zajebac krechę. Thc można przedawkowac tak jak wszystko ale nie że masz jakies agresje, po zielsku zazwyczaj jesteś senny i chce Ci się spac. Może jestem wyrzutkiem i tylko ja tak mam i moi koledzy ale przypadku żeby ktoś się z moich znajomych zabił przez THC to jeszcze nie spotkałem. Ale Sru po części się z Tobą zgadzam bo byc może są takie przypadki nie wiem jeszcze takiego czegoś nie spotkałem i dlatego jestem takiego zdania.
#56417 przez enron
N, 9 paź 2011, 09:31
Riviva napisał(a):A z tego co mi wiadomo, co się orientuje w internecie to nie było przypadku że ktoś zmarł przez THC.

Dlaczego nie ma ? Bo jest trudniej dostępne niż alkohol, to raz. A dwa to, to że często miesza się wódę z trawą i jak już jakaś tragedia wyskoczy to z automatu diagnozują - pijany. Nie szukają dalej, bo po co.
Co do legalizacji - moje zdanie zalegalizować od 21 lat, inne używki też przesunąć do 21. Znacznie zwiększyć kary za sprzedaż nieletnim (np. 2 lata więzienia z automatu). I niech każdy decyduje za siebie.
#56425 przez SwietejPam
N, 9 paź 2011, 11:16
Tylko, że kwestia narkotyków jest kontrolowana na poziomie międzynarodowym, a dopiero później państwowym. Dzięki USA i konwencji którą podpisały państwa w Europie narkotyki są nielegalne.

-- Dodano 9 paź 2011, 2011 11:16 --

Obrazek
#56432 przez ulan_32
N, 9 paź 2011, 13:45
enron napisał(a):
Riviva napisał(a):A z tego co mi wiadomo, co się orientuje w internecie to nie było przypadku że ktoś zmarł przez THC.

Dlaczego nie ma ? Bo jest trudniej dostępne niż alkohol, to raz. A dwa to, to że często miesza się wódę z trawą i jak już jakaś tragedia wyskoczy to z automatu diagnozują - pijany. Nie szukają dalej, bo po co.
Co do legalizacji - moje zdanie zalegalizować od 21 lat, inne używki też przesunąć do 21. Znacznie zwiększyć kary za sprzedaż nieletnim (np. 2 lata więzienia z automatu). I niech każdy decyduje za siebie.

Niemieckie zoll'e jak łapią holenderskie ciężarówki , to odrazu sprawdzają czy nie jest podwpływem srodków odurzających, a polaków odrazu pod alkomat.
Poza tym jak jakiś student wypadnie przez okno , to zazwyczaj nie publikują jaka była przyczyna, to samo często zdarza się z innymi wypadkami , często nikogo to już nie obchodzi jaka była przyczyna. Większość wiadomosci o wypadkach dowiadujesz się z gazet , którą podążają za świeżymi newsami , po kilku dniach po wypadku jak ustalą przyczynę to dana gazeta nie tego pisać !

-- Dodano 9 paź 2011, 2011 13:45 --

Swietej Pam kibole sami sobie niszczą życie i w dodatku pogrążają budżet państwa!!!
Ostatnio gdzieś przeczytałem , że alkohol na stadionach został wprowadzony aby załagodzić sytuację miedzy tuskie a kibolami!
Brednie ! O tym że alkohol będzie można kupywać na stadionach słyszałem już z 3/4 lata temu , dokładnie to dotyczyło , ze chcą zrobic podobnie jak jest w niemczech
#56437 przez SwietejPam
N, 9 paź 2011, 15:00
ulan_32 napisał(a):Ostatnio gdzieś przeczytałem , że alkohol na stadionach został wprowadzony aby załagodzić sytuację miedzy tuskie a kibolami!

Dokładnie brednie kibole są za zakazem sprzedaży alkoholu na stadionach.