fb

#99914 przez qlimax !?
So, 21 mar 2015, 01:57
ja za taka Polske bym nie poszedl walczyc.. Zreszta i tak nikt by nam nie pomogl, w 2 dni zajeliby cala Polske. Wtedy bym sie wkurzyl delikatnie mowiac i bym cos szponcil
#99915 przez -em-
So, 21 mar 2015, 03:43
Co do intencji tych z "góry" to nigdy nie dojdziesz, a moim zdaniem takie półroczne obowiązkowe wojsko mogliby zarządzić. Może trochę rurkowców byłoby mniej,a więcej normalnych facetów :)
Już nie komentuję źródła wiadomości bo wszystko to samo z wp i tlenem na czele :)
#99916 przez SztynX
So, 21 mar 2015, 03:59
em
Źródło źródłem, ale jeśli chodzi o tą ustawe czy postanowienie, to jest po prostu chujowo zapisane no i w tym artykule trochę więcej informacji jest. Co do rurko podobnych to jak najbardziej, bo co tu czasami na mieście można zobaczyć to ** szok ze stresem, gender pełną gębą.
#99917 przez Sru
So, 21 mar 2015, 09:22
-em- napisał(a): Może trochę rurkowców byłoby mniej,a więcej normalnych facetów

grubasów zasiedziałych przed kompem przede wszystkim. :P
qlimax !? napisał(a):ja za taka Polske bym nie poszedl walczyc..

dziwi mnie takie podejście, ja bym poszedł jaka by nie była
#99923 przez wargus26
So, 21 mar 2015, 11:17
Ja rowniez poszedl bym jaka by nie byla. Taka obowiazkowa sluzba zmienila by nie jednego faceta, ja osobiscie chcialbym taki element w zyciu zeby "wykazac sie" a przy tym co nieco wzbogadzic sie, oczywiscie na krzywdzie wroga :P
#99927 przez jacobb
So, 21 mar 2015, 13:24
ciemno tu napisał(a):SRU RYCERZU

Zaśmiane na głos .
#99931 przez Dewalt
So, 21 mar 2015, 20:39
wargus26 napisał(a):Ja rowniez poszedl bym jaka by nie byla.
y
A co chcesz być odjebany?Jak myślisz kto lepiej by sobie poradził w razie napaści?Ty co nigdy nie byłeś w wojsku czy ten co odbył służbę.Powiem Ci że ani Ty a nie ten co był.I co najśmieszniejsze to liczą się tylko liczby dla MON powołanych żołnierzy aby Polska przed NATO nie wyglądała jak kupa gówna.
#99932 przez SwietejPam
So, 21 mar 2015, 22:45
Chętnie zgłosiłbym się na takie ćwiczenia gdyby była gwarancja, że zostaną przeprowadzone profesjonalnie. Bo jak ma to wyglądać tak jak przy obowiązkowej służbie, to jak na moje szkoda czasu na to.
#99933 przez Sru
So, 21 mar 2015, 23:28
Dewalt napisał(a):A co chcesz być odjebany?

jak nie będzie miał kto bronić kraju to i tak zostanie, jak to ładnie ująłeś, "odjebany". A patrząc na to realnie to i tak chyba takie wartości w dzisiejszych czasach nie mają znaczenia, wydaje mi się że w wypadku jakiegokolwiek konfliktu i tak w ruch poszła by jakaś broń biologiczna/chemiczna/jądrowa i bycie wiernym żołnierzykiem na nic by się nie zdało.
#99934 przez Dewalt
So, 21 mar 2015, 23:38
Sru napisał(a):A patrząc na to realnie to i tak chyba takie wartości w dzisiejszych czasach nie mają znaczenia

Świetnie to ująłeś.Żołnierzy i powstańców walczących w czasie wojny za nasz kraj powinno się nazywać do dziś patriotami.W dzisiejszej dobie,dobie pierdolonej biurokracji,korupcji bagna administracyjnego nie mam zamiaru nadstawiać życia za syf który zgotował nam rząd urządzając wojnę polityczną gdzie jesteśmy tylko zwykłymi pionkami tak naprawdę nie liczącymi się dla nich ludźmi.
Na szczęście mam kategorię D
#99935 przez qlimax !?
So, 21 mar 2015, 23:51
mam walczyc za politykow ktorzy pierwsi wydupcą za granice? Za to ze moj wlasny kraj mnie okrada? Aktywnie biore udzial w roznych marszach patriotycznych. Nigdy nie widzialem babci i dziadkow, walczyli o Polske. O Polske ale chyba nie o taka. Wszystko idzie w zlym kierunku.. Ten kraj w polowie jest juz sprzedany. Tak dla przypomnienia, byl ktos? :)
#99936 przez Sru
N, 22 mar 2015, 00:13
Dla mnie to i tak jest poroniony pomysł i abstrakcyjny temat, bo jak pisałem wątpię że w razie czego ktoś by się chciał cackać jak ruscy z Ukrainą i raczej żołnierz jako jednostka odegra bardzo małą rolę w jakiejkolwiek wojnie jeśli taka wybuchnie.

Co do tego czy walczyć czy nie... A jakie jest wyjście? Z dwojga złego chyba lepiej powalczyć o coś na co jednak płacimy z tych wszystkich podatków które nam zabierają i w ogóle.

Śmieje się w sumie, Chlor i nie tylko zawsze uważali że jestem zaciętym lewakiem a tu się okazuje że chyba jednak nie.

qlimax !? napisał(a):Aktywnie biore udzial w roznych marszach patriotycznych.

i uważasz że to jest większy objaw patriotyzmu niż pójście napieprzać się za kraj? pytam tak z ciekawości bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem posta, abstrahując od mojego zdania na ten temat
#99942 przez SwietejPam
N, 22 mar 2015, 11:03
Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono