serwer cs

serwer cs

#41190 przez MarkedOne
Wt, 15 mar 2011, 16:57
Rodezja, obok Republiki Południowej Afryki, była do 1980r. jedynym afrykańskim państwem rządzonym przez Białych. Jednocześnie była drugim, po RPA najbogatszym państwem tego kontynentu. Produkowała duże nadwyżki żywności, a standard życia przewyższał wiele państw europejskich. Niestety przejęcie władzy przez murzynów doprowadziło ten dostatni i zasobny kraj na skraj cywilizacyjnej zapaści. W ostatnich latach rozgrywa się ostateczny akt dramatu tamtejszej Białej ludności. Od 1980r. na czele państwa (które zmieniło nazwę na Zimbabwe) stoi czarny dyktator Rober Mugabe. Jest to typowy przykład afrykańskiego prymitywnego i krwiożerczego dyktatora. W ostatnich latach zorganizował on akcje odbierania ziemi Białym farmerom. W zasadzie wszyscy Biali (którym udało się przeżyć) uciekli za granicę. Doszło do potwornych mordów na Białych, do których Mugabe osobiście zachęcał w telewizji. Zagrabioną ziemię przejęli murzyni, nie mający najmniejszego pojęcia o nowoczesnej uprawie roli. Nie mając wiedzy i zdolności Białych farmerów, czarni doprowadzili rolnictwo do szybkiego upadku. Na efekty nie trzeba było długo czekać. W przeciągu dwóch lat zbiory tytoniu, głównego produktu eksportowego kraju, spadły o 90%. Czarnym mieszkańcom zaczął dokuczać głód – przypomnijmy, że kilkanaście lat wcześniej kraj ten eksportował wielkie nadwyżki żywności. Dziś zmuszeni zostali do importowania żywności – brakuje jednak na to pieniędzy, i sytuacja szybko zaczyna przypominać tę z Etiopii czy Somalii, gdzie czarni padają jak muchy. Po raz kolejny (po wydarzeniach w RPA) murzyni udowodnili, że nie potrafią samodzielnie rządzić się i samodzielnie pracować. Pozostawieni sami sobie żyją gorzej niż zwierzęta – potrafią tylko błyskawicznie zniszczyć i stracić to, co przez pokolenia wypracowali Biali. Podajmy jeszcze garść danych statystycznych: od czasu odebrania władzy Białym przeciętna długość życia spadła o 23 lata – i wynosi obecnie tylko 33 lata. Śmiertelność wśród dzieci jest najwyższa na świecie. Do 1980r., Rodezja posiadała najsprawniejszy system opieki zdrowotnej w Afryce. Dziś już w zasadzie nic z niego nie pozostało. Choćby z tej prostej przyczyny, iż ponad 90% lekarzy i personelu medycznego było Białymi, którzy w ostatnich latach zostali zmuszeni do ucieczki. Murzyni cofnęli dostatni i nowoczesny kraj do poziomu średniowiecza. Pocieszającym dla nas może być jedynie fakt, iż ponad 30% mieszkańców tego kraju jest nosicielami wirusa HIV.
Należy jeszcze zadać sobie pytanie, co uczyniła społeczność międzynarodowa w celu powstrzymania rzezi Białych, odbierania im własności i wypędzania z własnych domów? ONZ, UE i inne międzynarodowe organizacje, tak czułe rzekomo na przestrzeganie tzw. praw człowieka, nie zrobiły oczywiście nic. Wysłano listy protestacyjne oraz inne oficjalne dokumenty, jednak tak naprawdę nie zrobiono NIC.
Wiadomym jest, w jak głębokim poważaniu krwawy murzyński dyktator ma protestacyjne dokumenty ONZ. UE i NATO potrafiły zaatakować i bombardować Serbię w obronie Albańczyków. Potrafią nakładać sankcje na Białoruś. Nie potrafili (bądź raczej nie chcieli) wziąć w obronę dotkliwie prześladowanej Białej mniejszości.
Na koniec pozostaje nam tylko odpowiedzieć na pytanie , czy my sami, jako młodzi Polacy, możemy zrobić coś w obronie Białych prześladowanych w Rodezji i RPA? Możemy niewiele, ale nie możemy pozostać zupełnie bezczynni. Możemy pokazywać murzynom na każdym kroku, u nas w Polsce, co o nich myślimy. Nie żałujmy też murzynom bardziej bezpośrednich wyrazów niechęci – tak jednak by nie dać się złapać. Możemy to traktować jako zemstę za naszych poległych w Afryce Białych braci. Na co dzień należy wykazywać maksimum nietolerancji – obelgi czy obraźliwe napisy na drzwiach odpowiednio często powtarzane mogą odnieść pozytywny skutek. Należy wykorzystywać propagandowo takie sprawy, jak przypadek Simona Mola, Kameruńczyka świadomie zarażającego głupie Polki wirusem HIV. Nagłaśniać je w jak najszerszym środowisku. W Polakach tkwią ukryte pokłady zdrowych poglądów i niechęci do kolorowych, należy je tylko przebudzić i odkryć. Dziś są zagłuszone przez wszechogarniającą polityczną poprawność.
#41213 przez ulan_32
Wt, 15 mar 2011, 21:41
pierwsze 4 zdania, spowodowały że nie zamierzam czytać dalej , zapewne ten tekst jest pisane przez "białasa"!
#41219 przez enron
Wt, 15 mar 2011, 22:42
ulan_32 napisał(a):pierwsze 4 zdania, spowodowały że nie zamierzam czytać dalej , zapewne ten tekst jest pisane przez "białasa"!

Popieram. Osoby piszące w taki sposób powinno się wysyłać na przymusowe leczenie. Tylko na nogi, bo na głowę to już za późno.
#41283 przez SwietejPam
Śr, 16 mar 2011, 17:55
Mi tam nie pasuje tylko ostatni akapit. Jakby nie patrzeć artykuł pokazuje problem o którym się powszechnie nie mówi. Zawsze przedstawia się czarnych jako ofiary dyskryminacji nie patrząc, że działa to w dwie strony. Tutaj ciekawy artykuł odnośnie dyskryminacji białych w RPA: http://tomaszcukiernik.pl/artykuly/arty ... ych-w-rpa/
#41286 przez ulan_32
Śr, 16 mar 2011, 18:06
nie wiem czy znasz fakty , ale po przejęciu i powstaniu zimbabwe nikt z nimi pod naciskiem rządu wielkiej brytani nie chciał handlować , tak jakby na to państwo zostało nałożone embargo, ale nie oficjalne
#41292 przez SwietejPam
Śr, 16 mar 2011, 18:53
Tak, tylko rząd Wielkiej Brytanii sprzeciwiał się w ten sposób polityce prowadzonej przez Mugabe. Głosowanie dzięki któremu został premierem było tak samo wolne jak polskie wybory z '89. Co tu dużo mówić (pisać) Mugabe był komunistą zafascynowanym Leninowską ideologią.
#41293 przez ulan_32
Śr, 16 mar 2011, 18:58
nie ważne kto by przejął władzę, ale ważne komu!
zabrali anglii, więc ona doprowadziła iich do bankructwa, nikt nie lubi tracić ziemi!!!
#41294 przez SwietejPam
Śr, 16 mar 2011, 19:01
Wnioskuję po Twoich wypowiedziach, że to co czarni robili (robią) z białymi było zemstą za nałożone embargo?
#41301 przez enron
Śr, 16 mar 2011, 19:48
W dzisiejszym świecie nie ma czegoś jakiego jak "czarni robią białym" czy odwrotnie. Zawsze jest jakiś cwaniak, który wykożystuje wszystkich. Nikt nic nie robi dla zabawa. Zawsze stoją za tym władza i pieniądze.
#41310 przez SwietejPam
Śr, 16 mar 2011, 21:36
Tylko zrozum jedną kwestie, jak czarny dostanie w mordę od białego to od razu zaczną wszyscy krzyczeć, że to rasizm, ale jak biały dostanie w mordę od czarnego to po prostu dostał w mordę i nie szuka się żadnego ukrytego sensu.
ulan_32 napisał(a):A CO ONI ROBIĄ BIAŁYM?

A to że po upadku Apartheidu zamordowano ponad 4 tys. białych farmerów za to że byli biali.
Albo o to, że do władzy doszedł komunistyczny, czarny ANC z Mandelą na czele który śpiewał "Ola Ama Bhulu" co było uwiecznione na filmie. Jakby tego byłó mało dostał on nagrodę Nobla.
#41316 przez ulan_32
Śr, 16 mar 2011, 22:31
a ty wiesz co biali robili czarnym?
Przymusowa praca za kasę , ze nawet nie chiałbyś podnieść się z łóżka,
Uświadom sobie , że tekst był pisane przez białego człowieka , który popierał władzę białych , a był ślepy na to co robią biali czarnym[hr]
daj może ojcu przeczytać, pierwsze 4 linijki i zapytaj sie go kto według niego napisał ten "sponsorowany" artykuł
#41330 przez enron
Cz, 17 mar 2011, 00:06
Biali czarnym, ani czarni białym nic nie robią. Silniejszy robią coś słabszym. Tak zawsze było, jest i będzie. Nawet jak wszyscy będą zieloni w różowe ciapki to i tak znajdą powód. Bo jeden łysy, a drugi ma dredy.
#41712 przez gamers_
Wt, 22 mar 2011, 19:45
Możemy pokazywać murzynom na każdym kroku, u nas w Polsce, co o nich myślimy. Nie żałujmy też murzynom bardziej bezpośrednich wyrazów niechęci – tak jednak by nie dać się złapać.

Nie wiem tylko czym się różni czarny człowiek od białego (nie patrzac na kolor skóry tylko) człowiek jest człowiekiem i zarówno tu i tu są ludzie źli i dobrzy. Pojąć nie umiem jak można napisać by gardzić każdym kto nie jest biały? Mam znajomego Wietnamczyka który u nas w mieście ma otwartą restauracje i świetny z niego człowiek z poczuciem humoru, więc nie kumam jak można na kogoś takiego patrzeć gorzej

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]