fb

#41717 przez ulan_32
Wt, 22 mar 2011, 20:31

enron napisał(a):Biali czarnym, ani czarni białym nic nie robią. Silniejszy robią coś słabszym. Tak zawsze było, jest i będzie. Nawet jak wszyscy będą zieloni w różowe ciapki to i tak znajdą powód. Bo jeden łysy, a drugi ma dredy.

swięta racja, akurat w tej opisywanej sytuacji , pomimo ze biali zostali wygnani z rodezji , to w gospodarce swiatowej byli znacznie silniejsi , więc rodezja nie miała żadnych szans. Znacie takie słowo jak embargo ? Właśnie takie coś na ten kraj było nałożone, ponieważ cała produkcja w rodezji była sprzedawana głównie a w anglii, więc nawet gdyby to polacy przejęli władze to by się również nie podnieśli( głównie gdyby to kaczyński zostałby szefem rządu)
#41723 przez SwietejPam
Wt, 22 mar 2011, 22:06
Wszystkie badania naukowe potwierdzają, że rasa to nie tylko kolor skóry. Według statystyk w samym Oslo Somalijscy imigranci w 2009 roku byli odpowiedzialni za 90% napadów o charakterze seksualnym. W Londynie (wg danych Scotland Yard na rok 2008) 62% przestępstw z użyciem broni było sprawka czarnych imigrantów (stanowiących 15% społeczeństwa). Czyli mam rozumieć, że statystyki są rasistowskie? Equality and Human Rights Commision tak uważa, ostrzegając, że jeżeli policja w swoich statystykach będzie uwzględniać rasę będzie winna rasizmowi. Swego czasu "Czarne Pantery" mordowały białych policjantów, a wszystkie media płakały za panterami które zginęły w strzelaninach z policją. Wytłumaczcie mi co jest rasistowskiego w stwierdzeniu np. White Brother?
#41726 przez enron
Wt, 22 mar 2011, 22:49
Może jakieś źródła tych statystyk ? Wraz z dokładnymi opisami zasad na jakich były tworzone.
BTW: A co z białymi imigrantami, którzy prawie wytłukli czerwonych, zniewolili czarnych i nawet państwo sobie zrobili ?
Jakie wtedy były statystyki
#41733 przez ulan_32
Śr, 23 mar 2011, 01:18
SwietejPam napisał(a):Wszystkie badania naukowe potwierdzają, że rasa to nie tylko kolor skóry. Według statystyk w samym Oslo Somalijscy imigranci w 2009 roku byli odpowiedzialni za 90% napadów o charakterze seksualnym. W Londynie (wg danych Scotland Yard na rok 2008) 62% przestępstw z użyciem broni było sprawka czarnych imigrantów (stanowiących 15% społeczeństwa). Czyli mam rozumieć, że statystyki są rasistowskie? Equality and Human Rights Commision tak uważa, ostrzegając, że jeżeli policja w swoich statystykach będzie uwzględniać rasę będzie winna rasizmowi. Swego czasu "Czarne Pantery" mordowały białych policjantów, a wszystkie media płakały za panterami które zginęły w strzelaninach z policją. Wytłumaczcie mi co jest rasistowskiego w stwierdzeniu np. White Brother?

porównaj sytucje materialną czarnych , którzy dopuścili się rabunków do tych rabunków dokonanych przez białych, to wyjdzie , ze czarni byli w gorszej sytuacji,
za nim coś napiszesz to wyśil trochę logike , a zrozumiesz czemu to byli czarni emigranci np z afrykii , a nie czarni , którzy mieszkają od urodzenia w Anglii- chodzi mi tu o czarnych obywateli Anglii
sorry za słowo czarny
#41807 przez SwietejPam
Śr, 23 mar 2011, 22:26
enron napisał(a):Może jakieś źródła tych statystyk ? Wraz z dokładnymi opisami zasad na jakich były tworzone.
BTW: A co z białymi imigrantami, którzy prawie wytłukli czerwonych, zniewolili czarnych i nawet państwo sobie zrobili ?
Jakie wtedy były statystyki

http://www.nrk.no/nyheter/norge/1.6944861 tu masz o Oslo (język jaki jest taki jest, ale raczej polska strona o tematyce nacjonalistycznej by Cię nie zadowoliła). Co do statystyk o napadach z bronią nie mogę znaleźć artykułu z odnośnikami, ale nie martw się cały czas go szukam. A jeśli chodzi o białych imigrantów to traktuje ich tak samo jak czarnych, nie jestem rasistą. Przez te wszystkie posty chciałem pokazać powszechnie panującą poprawność polityczną i to że niektóre fakty są pomijane aby nie narazić się na nazwanie faszystą (właśnie, dlaczego wszystkich co mają kontrowersyjne poglądy nazywa się od razu faszystami?).