serwer cs

serwer cs

#63978 przez luk.
Cz, 19 sty 2012, 18:20
Obrazek
Żyjemy w XXI wieku i chcemy być wolnymi ludźmi! Światowe władze chcą zniszczyć wolność oraz poniżyć wszelką ludzkość aby nie posiadała swojego zdania czy też podstawowych wiadomości o otaczającym świecie.Problemy powinno się rozwiązywać,a nie zamykać oczy i usta! Piractwo nie problem ludzi,to problem nieudolnej polityki takich firm jak Sony,EA,Nintendo!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Wikipedia: ... _Autorskie
#63985 przez inSide
Cz, 19 sty 2012, 18:39
Cenzura internetu jest nieunikniona, więc korzystajcie póki możecie. NWO nadchodzi ;n
#63988 przez MarkedOne
Cz, 19 sty 2012, 19:16
Do protestu dołączyło chociażby Riot games czy Ci od minecrafta.
#64002 przez HardPlayer
Cz, 19 sty 2012, 20:55
Ja jakoś nie widzę tej całej cenzury internetu. Przynajmniej w Polsce według mnie to nie wypali...
#64009 przez luk.
Cz, 19 sty 2012, 22:52
Założenia SOPA w dużej mierze ograniczy swobodny przepływ informacji w internecie oraz bezprawnie uniemożliwi ludziom z korzystania produktów za które słono zapłacili.Pierwsza lepsza sytuacja.

Ultrabook czy tablety nie posiadają napędów dvd, a nawet gdyby posiadały to nie moglibyśmy przerzucić na pamięć urządzenia swój ulubiony film za który zapłaciliśmy ok. 60zł
W dużej mierze dzięki mobilnym kopiom produktów w internecie możemy cieszyć się z użytkowania ich na tabletach,smartfona czy ultrabook co nie podoba się autorom, bo chcą zarabiać kolejne miliony na sklepach internetowych.
#64012 przez MarkedOne
Pt, 20 sty 2012, 01:46
Megaupload padło?

Obrazek
#64024 przez luk.
Pt, 20 sty 2012, 09:32
Amerykański wymiar sprawiedliwości zamknął w czwartek serwis internetowy Megaupload.com za masowe łamanie praw autorskich. Strona była popularną platformą darmowej wymiany filmów, seriali, muzyki i innych plików.
Cztery osoby prowadzące Megaupload.com, w tym założyciel strony 37-letni Kim Dotcom (Kim Schmitz), zostali zatrzymani w Auckland w Nowej Zelandii na podstawie nakazu aresztowania wystawionego przez amerykańskie władze pod zarzutem piractwa internetowego. Mają w piątek stanąć przed sądem, który rozpatrzy wniosek o ekstradycję do USA.
#64033 przez inSide
Pt, 20 sty 2012, 14:42
Coś więcej na ten temat:
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Run ... omosc.html
Jak myślicie, że polski internet nie zostanie ocenzurowany to jesteście w błędzie.
#64088 przez Sru
Pt, 20 sty 2012, 23:42
Karta przetargowa, google. :)
Obrona wolnego internetu okazała się skuteczna. Wygląda na to, że groźby wielkich protestów, które miały ruszyć już pojutrze, dały oczekiwany skutek. Potęgi internetowe, takie jak np. Wikipedia, Google, Twitter, Facebook, Reddit i wiele innych, także twórcy oprogramowania i gier czy producenci sprzętu, wyraziły otwarty sprzeciw wobec nowego prawa antypirackiego - SOPA (Stop Online Piracy Act), popychanego przez organizację ESA (Entertainment Software Association).

Dziś wzbudzający kontrowersje pakiet prawny stracił poparcie amerykańskiego Białego Domu, a bez niego cała sprawa zwyczajnie "rypła się". Administracja Barracka Obamy, prezydenta USA, w oficjalnym oświadczeniu stwierdziła, że zdaje sobie sprawę z tego, że zagraniczne (!) serwisy internetowe są poważnym problemem, jeśli chodzi o piractwo i wymaga on poważnej odpowiedzi ze strony prawa, ale nie będzie wspierać rozwiązań prawnych, które ograniczają wolność słowa, zwiększają zagrożenie w sieci i hamuje rozwój wolnego internetu.

Bardzo prawdopodobne jest to, że gwoździem do trumny była informacja o planach włączenia się do środowego protestu największego giganta internetowego - firmy Google. Tak! Google zagroziło wyłączeniem najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki i innych swoich usług.

Ostatecznie projekt SOPA dostał czerwone światło. Niestety nie oznacza to, że amerykańskie władze nie będą podejmować kolejnych prób prześlizgnięcia się z rozwiązaniami prawnymi, które zawarto w projekcie SOPA.
#64202 przez inSide
So, 21 sty 2012, 22:30
Stworzyłem swój własny miniprotest na Steam, jak ktoś chcę niech się dołączy: http://steamcommunity.com/groups/jebacacta
#64204 przez KingKiller
So, 21 sty 2012, 22:57
Polska 26 stycznia ma podpisać ACTA, czyli dokument, który pod przykrywką walki z piractwem (poniekąd słusznej) ma OCENZUROWAĆ cały internet.
Ten filmik obrazuje powagę sytuacji :
Myślisz, że Ciebie to nie dotyczy?
Mylisz się!
To dotyczy WSZYSTKICH internautów! Nie bądź, bierny!
Protestuj!
Jeśli będziemy siedzieć cicho, ACTA zostanie wprowadzona za naszymi plecami, co oznacz KONIEC wolności w Internecie!
Sam zrobisz niewiele, RAZEM możemy więcej!

Dołącz do protestu na Facebooku! : http://www.facebook.com/nieACTA

Poinformuj znajomych, rodzinę! Wysyłaj listy do mediów(np. pod adres twoje@tvp.info)!
To ważne!
Wierzę,że się uda!
Jeżeli wprowadzą ACTA 80% filmików z YT zniknie, wiele stron i portali społecznościowych również !! Przyłącz się do AKCJI, http://www.facebook.com/nieACTA

Nie zostawaj obojętny. Pozdrawiam.
#64205 przez luk.
So, 21 sty 2012, 23:02
Od kilku godzin nie działa strona internetowa Sejmu. Najprawdopodobniej padła ona ofiarą ataku hakerów. Do ataku na strony polskiego parlamentu przyznała się grupa Anonymous. Na swoim profilu na Twitterze krótki komunikat - "TANGO DOWN - sejm.gov.pl". To angielskie określenie, zaczerpnięte z żargonu żołnierzy można w skrócie przetłumaczyć jako "wróg wyeliminowany".
Kod: Zaznacz całyNiewykluczone, że atak hakerów na stronę Sejmu ma związek z kontrowersyjnymi regulacjami znanymi jako ACTA (Anti-Counterfeiting Trade Agreement), czyli międzynarodowym porozumieniem dotyczącym walki z naruszeniami własności intelektualnej. Polska ma podpisać ACTA 26 stycznia w Tokio. Rząd przyjął już uchwałę o udzieleniu zgody na podpisanie ACTA i o warunkach jej wykonania.

Minister Administracji i Cyfryzacji Michał Boni poinformował wczoraj, że poprosił premiera o ponowną dyskusję ws. ACTA. Spotkanie to odbędzie się prawdopodobnie we wtorek. Jak poinformował Boni, zwrócił się on w liście do premiera o ponowną dyskusję ws. ACTA, ponieważ są pewne wątpliwości w tej sprawie. Zgłosili je uczestnicy spotkania grupy Dialog, czyli forum wymiany opinii rządu z organizacjami społecznymi i przedstawicielami pracodawców związanych z internetem.

Porozumienie ACTA zostało już zaakceptowane przez Komisję Europejską i Radę Unii. Czeka obecnie na ratyfikację przez Parlament Europejski. Podpisanie umowy przez poszczególne kraje – w tym przez Polskę – oznacza jednak zgodę na zmianę niektórych przepisów karnych.

Jak czytamy w komunikacie, prezentującym stanowisko MKiDN w sprawie umowy dotyczącej zwalczania obrotu towarami podrobionymi (ACTA), przesłanym do PAP, podstawową korzyścią z przystąpienia do ACTA dla UE i jej państw członkowskich będzie zapewnienie skuteczniejszej ochrony unijnych, a więc także polskich właścicieli praw własności intelektualnej (zarówno twórców, artystów, wydawców, producentów oraz nadawców, jak i przedsiębiorców, których kapitałem są prawa własności przemysłowej) poza granicami Unii.

Ministerstwo kultury wyjaśnia, że ACTA zawiera szereg przepisów gwarantujących, że stosowanie umowy nie będzie prowadzić do naruszania praw podstawowych, w tym prawa do prywatności i wolności słowa. A także, że żaden przepis ACTA nie wprowadza wymogu blokowania legalnych treści w internecie. W swoim stanowisku MKiDN podkreśla, że katalog praw własności intelektualnej, za których naruszenie mogą być nakładane sankcje karne, jest w prawie polskim szerszy niż w ACTA.

Stanowisko Rządu RP popierające podpisanie ACTA przez Unię Europejską zostało przyjęte na posiedzeniu Komitetu do spraw Europejskich Rady Ministrów w dniu 2 sierpnia 2011 r. oraz pozytywnie zaopiniowane przez Komisje do spraw Unii Europejskiej Sejmu i Senatu. Swoje poparcie dla przystąpienia Polski do umowy ACTA wyraziły podmioty reprezentujące rynki wydawniczy, filmowy, muzyczny i oprogramowania m.in.: ZPAV, ZAiKS, Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Stowarzyszenie Dystrybutorów Filmowych, Business Software Alliance, FOTA i Polska Izba Książki.

Według artykułu 39. ACTA ostateczną datą na jego podpisanie jest 31 marca 2013 r.

łups.

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Nowy komputer- wątek zbiorczy
1, 2 przez paNicz N, 5 sty 2014, 23:15 w Pytania i problemy
15 Odpowiedzi
4432 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez *Pompa*
Wt, 21 sty 2014, 16:49
Protest przeciwko ACTA - WWW OFF
przez Marco N, 22 sty 2012, 17:17 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1932 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Marco
N, 22 sty 2012, 17:17
Piwny wątek
1 ... 13, 14, 15 przez Sru N, 22 sie 2010, 22:59 w O wszystkim i o niczym
222 Odpowiedzi
21952 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Pn, 20 mar 2017, 11:43
bardzo istotny wątek
przez Sru So, 14 lis 2015, 00:51 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
845 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
So, 14 lis 2015, 00:51
Tylko słabi gracze biorą dopalacze(wątek o dopalaczach)
1 ... 4, 5, 6 przez Sru Pt, 20 sie 2010, 13:20 w O wszystkim i o niczym
76 Odpowiedzi
15453 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Wt, 23 lis 2010, 09:08

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]