fb

#27329 przez SwietejPam
So, 11 wrz 2010, 13:26

Jako, że wychodzą kolejne serie seriali piszcie co oglądacie, dlaczego, czy wolicie polskie czy zagraniczne seriale. Ja oglądam tylko Pierwszą miłość, tak jakoś mi się wkręcił, choć niektóre akcje są ostro przegięte fajnie się ogląda. Jak to było w piosence o PM jest to "ostatni serialowy bastion honoru". No jeszcze w wakacje czasem oglądałem Miodowe lata, ale teraz już chyba ich nie ma na Polsacie. Zagranicznych seriali typu Dr. House czy jakieś Kryminalne zagadki mnie nie kręcą bo ciągle jest ten sam szablon odcinka, łapią przestępców, nikt nie umiera i wszystkich ratują.
#27330 przez Sru
So, 11 wrz 2010, 14:26
Z seriali oglądam tylko doktorka housa. :)
Te polskie mnie nudzą, chyba że kiepscy/miodowe lata.
#27335 przez hawaj
So, 11 wrz 2010, 15:21
House, supernatural, weeds, one tree hill, heroes, dwóch i pół, lie to me,the vampire diaries, true blood, sons of anarchy (kozak polecam), skins itp. Dużo by pisać ; )
#27337 przez hawaj
So, 11 wrz 2010, 15:37
Nie ale wypuszczą na stówkę 5 sezon patrz jak się skończyło.
#27350 przez Audi.
So, 11 wrz 2010, 17:07
Pierwsza miłość, na wakacjach miodowe lata.
Czasami Comedy Central: On ona i dzieciaki, kiedyś Jim wie lepiej.

Ps. Ranczo było zajebiste :).
#27351 przez Sru
So, 11 wrz 2010, 17:12
No i jeszcze californication :D
#27354 przez J Dilla
So, 11 wrz 2010, 17:31
hawaj napisał(a):Nie ale wypuszczą na stówkę 5 sezon patrz jak się skończyło.

ja myśle, że to był ostatni sezon, Claire skoczyła z diabelskiego młyna, elegancko sie poskładała, media to wszystko nakręciły i tyle.

a californication który sezon teraz idzie? cholera, ostatnio nic nie oglądałem ... musze nadrobić;d
#27362 przez pen9r
So, 11 wrz 2010, 18:50
''Heroes'' został skasowany przez stację NBC już w maju, ale szefostwo stacji oświadczyło, że serial będzie miał odpowiedni finał. Produkcja miała się doczekać filmu lub miniserialu, który zakończyłby wątki zawarte we wcześniejszych odcinkach. Jednak pojawiają się głosy, że ten projekt jest coraz mniej realny.

Taką informację podał serwis Entertainment Weekly, powołując się na źródło powiązane z produkcją tego serialu. Według tych doniesień projekt zapowiedziany przez NBC stoi w miejscu i nie zostały poczynione działania, które mają go urzeczywistnić.

Wszystko wskazuje na to, że jednak ''Heroes'' zakończył już swoje życie. Potencjalny film pożegnalny miał zostać wyemitowany w połowie sezonu 2010/2011. Jednak jeśli prace przy tej produkcji stoją w miejscu, to ten termin jest coraz mniej realny. Aktorzy też nie będą siedzieć bezczynnie w oczekiwaniu na podjęcie decyzji o zrobieniu filmu. Część z nich z pewnością znajdzie (lub już znalazła) prace przy innych projektach.

Ta sytuacja przypomina trochę koniec produkcji ''Deadwood''. Przy tym tytule także pojawiła się obietnica filmu pożegnalnego po zdjęciu serialu z anteny. Aktorzy byli bardzo zainteresowani takim rozwiązaniem i powiedzieli stacji, żeby to zorganizowała. Jednak czas mijał i większość z nich przyjęła inne propozycje zawodowe. Nawet jeśli HBO podjęłoby decyzję o robieniu filmu, to byłoby już za późno, ponieważ większość aktorów nie mogłaby wystąpić w tym filmie.

Może NBC od początku planowało definitywne zakończenie ''Heroes''? Jednak gdyby anulowali go od razu to wyszliby na tych ''złych'' w oczach fanów serialu. Natomiast przy takim obrocie sprawy mogą powiedzieć, że ''próbowali, ale się nie udało''. Szefostwo stacji obiecywało także na początku roku, że nie zdejmie z anteny ''Law and Order'', ale później się z tego wycofało...

Osobiście czekam na Dextera, wychodzi 26 września. Kozaczek.
hawaj: a myślałem, że tylko dziewczyny oglądają te wampiry :D[/quote]
#27363 przez hawaj
So, 11 wrz 2010, 19:00
A no i dextera też oglądam. Nienawidzę jak nie kończą dobrego serialu i zostawiają nie wiadomo co ^^.
Wpadło w oko to oglądam ; ) Ostatnio obejrzałem cały serial friends który liczy 10 sezonów.