serwer cs

serwer cs

#69003 przez PlayZeek
Pt, 1 cze 2012, 16:15
Witajcie,
W ciągu najbliższego miesięca planujemy otwarcie nowej platformy na polskiej scenie esportu. Zapewne pamiętacie dawny, szwedzki team, który działał pod nazwą PlayZeek? Był on właśnie powiązany ze szwedzką wersją pewnej areny dla graczy - http://www.playzeek.com . Obecnie, przy współpracy szwedzkich kolegów jest uruchamiania zupełnie niezależna, polska wersja tej platformy - PlayZeek Polska.

Obrazek


Według producenta, na stworzenie PlayZeek’a wydano około 1,5 miliona Euro! 40% szwedzkich graczy CS gra tylko na serwerach PlayZeek’a. Developer tej platformy (ESN) obecnie współpracuje m.in. z EA Games, tworząc chociażby popularnego już Battleloga http://battlelog.battlefield.com). Głównym partnerem szwedzkiej wersji jest zaś czołowy operator komunikacyjny w tym kraju - BredbandsBolaget.

Niebawem ruszają zamknięte beta testy. Nasz polski zespół szuka obecnie każdej chętnej i doświadczonej osoby do pomocy przy tym projekcie - począwszy od beta testerów do administratorów serwerów. Przewidujemy za pomoc m.in. konta Premium PlayZeek, czy też klucze Steam.

Co będzie należało do obowiązków?
Przede wszystkim wyłapanie błędów wersji beta.

Dodatkowo poszukujemy serwisy/fora partnerskie. Gwarantujemy umieszczenie logo przy partnerach w naszym serwisie oraz darmowe konta Premium, aby użytkownicy mogli się cieszyć pełną funkcjalnością platformy już na starcie.

Wszelkie zainteresowane osoby współtworzeniem projektu prosimy o kontakt pod adresem ]kontakt@playzeek.pl .

Na bieżąco możecie śledzić nasz blog - http://blog.playzeek.pl oraz koniecznie śledzćie nas na Facebooku!

Poniżej informacje, czym jest PlayZeek:

Co to jest PlayZeek?

Wstęp

PlayZeek jest to system dający wielką frajdę graczom gier multiplayer. Platforma szwedzkich twórców cieszy się już dużą popularnością m.in. w Rumunii, Szwecji, czy Norwegii.
PlayZeek udostępnia Tobie i Twoim znajomym możliwość gry na wszystkie możliwe sposoby: publiczne serwery, respawn, gungame, retro, fun, gather’y, czy turnieje.
Każdy gracz korzystający z systemu ma dostęp do osobistych statystyk, prowadzony jest ranking graczy oraz wiele innych funkcji, które ułatwiają komunikację z partnerami do gry.

VOIPlay

Obrazek


Aby zagrać korzystając z PlayZeek, potrzebny będzie klient programu VOIPlay, ważne konto Steam z aktywowaną grą Counter-Strike oraz podstawowa wiedza na temat obsługi komputera.
Z wszystkich usług jakie udostępnia platforma korzystamy z poziomu przeglądarki internetowej.
Zalecane jest używanie nowych przeglądarek, takich jak Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera,
IE8 i itp. Klient VOIPlay pracuje jako program do komunikacji głosowej (alternatywa dla TeamSpeak oraz Ventrilo), jako anti-cheat (dodatkowe funkcje anti-cheaterskie od PGL, automatycznie wykonywanie screenów graczy i wyświetlanie ich na stronie, automatyczne nagrywanie dem) oraz jako system interakcji z przyjaciółmi (jeśli chcesz zagrać z własnej inicjatywy wystarczy mieć otwartego klienta VOIPlay i zaprosić przyjaciół do wspólnej gry – turnieju, czy mixa ).

Bez IP i bez hasła!

Za pomocą jednego kliknięcia połączysz się z serwerem gry. Twoje statystyki będą automatycznie
zapisywane i pojawią się na stronie natychmiast po odłączeniu od serwera gry. Statystyki
są obliczane w oparciu o bardzo rozbudowany algorytm, który dokładnie odzwierciedla
zaangażowanie w grze. PlayZeek posiada własny system anti-cheat, który jest zainstalowany na wszystkich serwerach dostępnych na platformie. Istnieje również system, który może rozwiązać wszelkie konflikty pojawiające się podczas gry.

Serwery PlayZeek

Stale są dodawane nowe serwery, aby móc oferować nieograniczoną ich liczbę dla wszystkich tych, którzy chcą skorzystać z najbardziej wszechstronnego systemu m.in. dla świata Counter-Strike’a.

Na chwilę obecną poniższe gry są zintegrowane z PlayZeek:

Counter-Strike 1.6,
Counter-Strike Source.

Serwery publiczne

Serwery gier działajcie na łamach PlayZeek posiadają pewne wyjątkowe cechy. Łączny skill drużyny podczas rozgrywek jest stale obliczany i gracze przenoszeni są po każdej rundzie, aby zawsze był zrównoważony skład.
Na niektórych serwerach można grać tylko wtedy, gdy gracz pasuje do danej kategorii skilla, podczas gdy inne są zarezerwowane dla amatorów i początkujących. Ci, którzy używają opcji BTB (BuddyTeamBalancing) w VOIPlay będą automatycznie w tej samej drużynie.

Medale

Wygrałeś po tym jak przeciwnik prowadził w 10 rundach i czujesz, że zasługujesz na medal za to? Dzięki PlayZeek w swoim profilu znajdziesz odznaczenia, które będą mogli podziwiać i zazdrościć Ci ich znajomi lub rywale. Headshoty, najwięcej fragów w ciągu kilku sekund lub pojedynek 1vs4 w rundzie rozstrzygającej mecz – to tylko niektóre z ponad 100 medali jakie można zdobyć.

Statystyki

Masz wrażenie, że jesteś łatwym celem? Teraz dokładnie zobaczysz jak, dlaczego i kiedy się tak dzieje. Śledź swoje statystyki w najmniejszych szczegółach, porównując je z przyjaciółmi lub przeglądaj wszystkie swoje sesje w Match Game Analyzer - rewolucyjny sposób, aby zobaczyć złe zagrywki, czy całą drużynę podczas gry.

Gather

Na PlayZeek możesz również grać jeśli masz własną drużynę. Podczas tworzenia gathera wystarczy wybrać mapę na której będzie odbywać się rozgrywka, ilu będzie graczy, ile rund będzie trwała rozgrywka i itp. Tak utworzony gather będzie widoczny na stronie od razu (w czasie rzeczywistym) a inni gracze będą mogli niezwłocznie do niego dołączyć – wystarczą tylko dwa kliknięcia. Gracze zostaną umieszczeni w osobnym kanale głosowym, który ostatecznie zostanie podzielony na dwa dodatkowe kanały w celu skutecznej komunikacji w zespole.
System gatherowy jaki oferuje platforma jest najbardziej rozbudowanym i wszechstronnym
narzędziem dostępnym na rynku. Główne zalety to:
- każdy gracz może zgłosić się sam lub ze znajomymi,
- serwery gier przeznaczone na gathery są w nieograniczonej ilości – są uruchamiane na potrzeby
rozgrywki i zatrzymywane po jej zakończeniu,
- każdy użytkownik może utworzyć gather Premium, nad którym będzie miał pełną kontrolę,
- opcja automatycznej akceptacji graczy ( włączanie / wyłączanie ) daje możliwość rozegrania
meczu jak najszybciej lub kiedy Tobie się podoba – masz czas na selekcję graczy i ich
przydzielenie do poszczególnych drużyn,
- masz całkowitą kontrolę nad systemem gry ( 2vs2 do 5vs5), zasadami (12/15 maxrounds, blokada/
odblokowanie „silent run”), drużyną (do momentu rozpoczęcia gatheru masz możliwość ustawienia
drużyny jak tylko Tobie się podoba),
- wszyscy uczestnicy danego gatheru automatycznie gromadzą się na wspólnym kanale VOIPlay.
Po sortowaniu drużyny zostaną przydzielone do dwóch oddzielnych kanałów.
- system gatherowy, który oferuje PlayZeek jest alternatywą dla gatherów organizowanych często
na sieci mirc, na których to często nie można znaleźć serwera na rozgrywki, czy przeglądnąć
statystyki gry.

Turnieje

Platforma PlayZeek niezmiennie stała się celem amatorów i zawodowych graczy. Możesz tworzyć
własne turnieje typu 5vs5 , 2vs2 lub zapisać się do istniejących. Teraz Ty i Twój zespół mają szansę pokazać się w grze. Dodatkowo będą organizowane konkursy tygodnia. Prawie każdego dnia można zapisać się na turniej 5vs5, 2vs2 bez potrzeby posiadania własnych serwerów i adminów – wszystko gwarantuje PlayZeek.

PlayZeek.Pro

Obrazek


Najlepsi gracze zostaną zazwyczaj uhonorowani – zarówno za rekordy jak i zaangażowanie w grze. Będą oni w stanie brać udział w gatherach i ekskluzywnych turniejach z nagrodami. Reszta społeczności otrzyma status Startplayer. Zatem gracz, aby mieć dostęp do strefy Premium musi posiadać stosowne osiągnięcia lub po prostu wykupić abonament Premium.
Abonament Premium daje dodatkowe możliwości na całej platformie PlayZeek Polska:
- statystyki,
- gathery,
- turnieje,
- Match Analizer,
- BTB (Buddy Team Balancing),
- medale,
- i itp.

Inne

Dodatkowo do powyższych funkcjonalności PlayZeek oferuje:
- funkcje społeczności, listę znajomych, blogi i fora,
- strony profilowe dla graczy i drużyn,
- różnorodne funkcje wyszukiwania,
- konkursy z nagrodami połączone z różnymi trybami gry,
- wiele możliwości rozwoju indywidualnego jak i całej drużyny.


-- Dodano 25 kwi 2012, o 13:09 --

Po drobnych opóźnieniach i pierwszych testach wewnętrznych wśród naszego zespołu, czas rozpocząć zamknięte testy beta PlayZeek Polska. Dostęp do tej wersji serwisu przydzielimy wszystkim osobom, które się do nas zgłosiły lub reprezentują dany serwis/forum ze świata esportu w Polsce i wyraziły chęć wzięcia udziału w testach. Testy mają na celu wykrycie ewentualnych błędów, których nam nie dało się odnaleźć – głównie błędów w tłumaczeniach.Z pewnością każda pomocna osoba zostanie wynagrodzona, m.in. do rozdania mamy dzienne przepustki Premium, czy też kody z kuponów (vouchery) dla kont Premium na 30, 60 i 90 dni. Chcesz jeszcze dostać się do zamkniętych beta testów? Pisz na kontakt@playzeek.pl

-- Dodano 1 cze 2012, o 16:15 --

Niezmiernie miło jest nam poinformować wszystkich użytkowników, że długo oczekiwany moment, jakim jest oficjalne uruchomienie PlayZeek Polska Właśnie nastąpił Już od teraz PlayZeek Polska jest otwarty dla wszystkich! Mamy nadzieję, że nowo powstała platforma związana ze światem sportów elektronicznych zostanie przyjęta z entuzjazmem przez wszystkich graczy.

Oddamy Wam w tym dniu wspaniałe i rozbudowane narzędzie do prowadzenia rozgrywek online, które z pewnością zapewni dodatkową zabawę i frajdę wszystkim miłośnikom dobrej rozrywki przed komputerem! A tak naprawdę to dopiero początek… Mamy wielką nadzieję, że PlayZeek Polska zrobi wielki szum na polskiej scenie sportów elektronicznych oraz będziemy mieli możliwość spotkać się z naszymi użytkownikami na otwartych eventach w postaci turniejów LANowych, organizowanych m.in. przez PlayZeek Polska

Chcielibyśmy również podziękować wszystkim osobom, które brały udział w zamkniętych beta testach platformy i pomagały nam wyszukiwać błędy. Na dniach, zostaną one wynagrodzone za swoją pomoc według wcześniejszych zapowiedzi. Zdajemy sobie sprawę, że jednak nie wszystkie błędy mogły zostać wykryte, zatem uruchomienie platformy nastąpi w formie otwartej bety, która będzie dostępna dla wszystkich. Natomiast ewentualnie znalezione błędy będziemy poprawiać na bieżąco.

Z racji ogromnej funkcjonalności jaką zapewnia cała platforma, pierwsze dwa tygodnie z jej korzystania dla wszystkich użytkowników będą zupełnie darmowe. Użytkownicy będą mogli zapoznać się z działaniem całego systemu oraz wszystkimi funkcjami (łącznie Premium). Również w tym czasie, prowadząc współpracę z naszymi portalami partnerskimi, będziemy rozdawać kody voucherowe, upoważniające do 15 lub 30 dni korzystania z członkowstwa Premium. Będą one do wykorzystania po okresie ‘otwartym’.


www.PlayZeek.pl

Podobne wątki Statistics Ostatni post
DeathRun Już 3 w Polsce Zaprasza !
przez refleks112 Śr, 30 lis 2011, 23:45 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
693 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez refleks112
Wt, 15 maja 2018, 15:15
DeathRun Już 3 w Polsce Zaprasza !
przez Djuk1 Pn, 12 wrz 2011, 15:00 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
637 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Djuk1
Pn, 12 wrz 2011, 15:00
DeathRun Już 3 w Polsce Zaprasza !
przez refleks112 Pn, 12 wrz 2011, 15:31 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
753 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez refleks112
Wt, 15 maja 2018, 15:18
Call of Duty Mod - Już TOP4 w Polsce
przez B@nIk.? N, 23 sty 2011, 19:22 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
976 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez B@nIk.?
N, 23 sty 2011, 19:22
Już dziś reset na najlepszym Cod Mod w Polsce!
przez Jordi N, 6 gru 2015, 10:39 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
677 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Jordi
N, 6 gru 2015, 10:39
JUŻ DZIŚ RESET NA NAJLEPSZYM COD MOD W POLSCE! GODZINA 17:00
przez Jordi So, 20 gru 2014, 11:27 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
630 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Jordi
So, 20 gru 2014, 11:27
Kolejne nagrody od PlayZeek!
przez PlayZeek Wt, 21 sie 2012, 18:26 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1575 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PlayZeek
Wt, 21 sie 2012, 18:50
Playzeek Reaktywacja + Turniej Mikołajkowy!
przez PlayZeek Śr, 5 gru 2012, 12:46 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
482 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PlayZeek
Śr, 5 gru 2012, 12:46
Tydzień z Cenega Polska! PlayZeek.pl
przez PlayZeek Śr, 12 wrz 2012, 23:51 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1391 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PlayZeek
Śr, 12 wrz 2012, 23:51
Twój turniej na PlayZeek Polska
przez PlayZeek So, 4 sie 2012, 12:37 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1516 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez PlayZeek
So, 4 sie 2012, 12:37

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników