fb

#93239 przez noeee
N, 9 mar 2014, 23:13

Witajcie :P
Od pewnego czasu zaczął mnie drażnić temat odwagi... . Otóż jak się ma już te osiemnaście lat to wstydliwość jakoś już nie powinna być wielkim problemem. Chodź bardzo często zauważam, że ludzie w tym wieku są na prawdę bardzo wstydliwi... . Może podam kilka przykładów.
- Akcja odbywa się w sklepie. Kumpel poszedł ze mną bo chciał coś ode mnie odkupić. Gadka szmatka no i wyszło na to, że nie ma drobnych i kazał mi JEGO pieniądze rozmienić... WTF?
- Akcja odbywa się koło szkoły, wybieraliśmy się na jakiś marsz (ten sam kolega). No i wiadomo trzeba było dać pozwolenia itp. Jako, że się spóźniliśmy to zaczepiłem panią i dałem pozwolenie. No i gdy ja już dałem wtedy on wyciągną SWOJE pozwolenie i powiedział do mnie " (Nazwisko) weź daj jej to pozwolenie " Powiedziałem, " a co to ja jestem?" no i wynik taki, że dalej ma to pozwolenie przy sobie...
-Akcja odbywa się w szkole w drodze do Sekretariatu ( 2 razy to mi się przydarzyło, juz inny kolega ). Składaliśmy jakieś tam papiery, no i ja mu otwieram drzwi a on nie wchodzi... Powiedziałem mu " no idz " a on na to, " idz ty pierwszy " TYPEK MA 18 LAT ;> WTF?

Nie rozumie takich ludzi... Ostatnio nawet przeprosiłem jakąś fajną laske, bo przeze mnie musiała dłużej czekać w sklepiku szkolnym, a lekcja trwała, nawet trochę się pośmialiśmy :D.

Sytuacja ze wczoraj w moim wykonaniu.

-Akcja odbywa się w pewnej restauracji. Jako, że był dzień kobiet to zorganizowaliśmy jakieś takie małe spotkanie. No i jak to bywa w małych restauracjach praktycznie wszystko było zarezerwowane. Jedynie jedno miejsce było takie gdzię mogliśmy się zmieścić. Ale przed chwilą usiadły tam dwie młode dziewice ^^. No i jako, że siedzieliśmy na rezerwacji no to trzeba było szybko coś wymyślić. No to poszedłem do tych dziewic no i zagadałem ładnie czy nie zwolniłby nam miejsca. No i zgodziły się ( nawet jedna mi oczko puściła hahahahaha :cool: ;> ;>). Uważam, że jakbym był typową cipą to pewnie szybko by się to skończyło... .

Co wy uważacie na ten temat?. Szczególnie będę patrzył się na wypowiedź osób 25+ więc nie róbcie jakiejś siary. Podyskutujmy z poziomem :)

( za jakieś błędy przepraszam, wyślijcie na PW poprawie:) )

#93240 przez Sru
N, 9 mar 2014, 23:14
Uważam że temat zawiewa gimnazjum i że zaraz zmasakruje Cie pen9r...

#93241 przez noeee
N, 9 mar 2014, 23:18
Sru napisał(a):zawiewa gimnazjum

mam rozumieć, ze to z gimbazy zostało ?
Sru napisał(a):że zaraz zmasakruje Cie pen9r...

noeee napisał(a): Szczególnie będę patrzył się na wypowiedź osób 25+ więc nie róbcie jakiejś siary. Podyskutujmy z poziomem :)

panie pen9r ;>

#93242 przez Sru
N, 9 mar 2014, 23:19
noeee napisał(a):
Sru napisał(a):zawiewa gimnazjum

mam rozumieć, ze to z gimbazy zostało ?
Sru napisał(a):że zaraz zmasakruje Cie pen9r...

noeee napisał(a): Szczególnie będę patrzył się na wypowiedź osób 25+ więc nie róbcie jakiejś siary. Podyskutujmy z poziomem :)

panie pen9r ;>

Mam na myśli że sposób w jaki to opisałeś i sam problem wydaje mi się aktualny dla kogoś w wieku powiedzmy 16 lat, wtedy mnie też potrafiło coś takiego irytować aczkolwiek dziś zwyczajnie mnie śmieszy nie tyle ten problem co właśnie to że kogoś może to irytować.

#93243 przez SEBEK:-)
N, 9 mar 2014, 23:22
Heh Dobre... To Ty przynajmniej masz odwage a Twoi koledzy to Pipki :D Nie potrafią lub nie chce im się poprostu ... Wolą pójść na łatwiznę niż to same zrobić... To ciekawe jak poradzą sobie w prawdziwym życiu jak się szkoła skonczy :D

PS.
Sru napisał(a):że zaraz zmasakruje Cie pen9r.

Też czekam na to :P

#93244 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 00:33
O grubo ;)

Sru: Masz u mnie plusa za 2 Twój 2 post, to wyjaśnienie ;)

Jeszcze rok temu podjąłbym się analizy tego tematu, ale dziś jestem chyba na to zbyt zmęczony.
Najlepsze jest to, że totalnie nie zrozumiałem, o czym tutaj teraz można podyskutować :D

W każdym razie temat bardzo słodki, wręcz wywołuje pewną nostalgię, wzbudza spory sentyment - powoduje taki charakterystyczny, delikatny uśmiech na mojej twarzy, z nutką zadumy i podziwem.

NOE: Oczekujesz najchętniej wypowiedzi osób +25 - obawiam się, że problem może polegać na tym, że ktoś taki kompletnie tego nie zrozumie, to są zupełnie inne fale, inny wymiar. Niby różnica wieku często nie wydaje się być tak znacząca, jednak tego typu sytuacje potrafią pokazać ten taki "kontrast" :)

#93245 przez noeee
Pn, 10 mar 2014, 01:00
BrokenNote napisał(a):że ktoś taki kompletnie tego nie zrozumie, to są zupełnie inne fale, inny wymiar.

No i właśnie o to mi chodzi. Chciałbym dowiedzieć się, jak to postrzegają osoby starsze :D ( oczywiście każdy może swoje zdanie powiedzieć ). Tacy ludzie chyba już dużo przeżyli, i owy temat pewnie już skończyli przerabiać, więc jakaś wiedze na pewno posiadają.

Osobiście uważam, że ludzie wstydliwi mają pod górkę :)

#93246 przez kaczus
Pn, 10 mar 2014, 09:26
bales się ze zapytają Cie o dowod w sklepie i dlatego ten temat ;D? ^^

#93248 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 10:57
SRU masz ładny avatar, to Twój piesek?

#93251 przez Sru
Pn, 10 mar 2014, 12:24
ciemno tu napisał(a):SRU masz ładny avatar, to Twój piesek?

Mój wygląda tak http://img25.imageshack.us/img25/5808/dsc00290oax.jpg a pies z avatara to Łajka, pies mądrzejszy od większości użytkowników tego forum.

#93252 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 12:31
Wielki ten Twój przyjaciel:) co do użytkowników..czysta, brudna prawda:)

#93254 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 12:55
Sru: Trochę nieładnie mówić tak o ludziach, którzy budują Twoje podwórko, są jego sensem i częścią i bez których prawdopodobnie by nie istniało. Nie spodziewałem się w sumie po Tobie takiej pogardy w stosunku do kogoś, kto trafia akurat do Ciebie a nie do innych...przemyśl to.

Z 2 strony jak patrze na to, kogo wybraliśmy na admina, takiego wazeliniarza jak ciemno tu, który na każdym kroku stara się wejść w tyłek, to faktycznie wraz ze mną na czele, mądrzy nie jesteśmy.

#93255 przez Gruby !
Pn, 10 mar 2014, 13:05
Też kiedyś byłem nieśmiały, każdy z tego wyrasta

#93256 przez noeee
Pn, 10 mar 2014, 16:54
kaczus napisał(a):bales się ze zapytają Cie o dowod w sklepie i dlatego ten temat ;D? ^^

Nie

@Sru + @ciemno tu

Ahh sory, zapomniałem, że na tym forum nie można rozmawiać poważnie. Bo przecież tu większość to DUŻE DZIECI...
Powodzenia z prowadzenia jakichkolwiek tu rozmów z poziomem.

P.S
zamknijcie to bo pewnie ciemno tu zaraz wyleci z tematem nivea kaczusia.
Popracuj nad swoim umysłem... bo jak narazię jesteś w fazie podstawówki.
Spierd#lam stąd...
Pozdrawiam ludzi z poziomem
Siema...

#93257 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 16:59
NOE nie żartuj, skończ gimnazjum to zaczniemy rozmowę na poziomie. Z moim umysłem jest wszystko w porządku. Masz ciekawy problem to zadzwoń do Ewy Drzyzgi. Nie pozdrawiam