fb

#93259 przez SztynX
Pn, 10 mar 2014, 17:58

noeee napisał(a):
kaczus napisał(a):bales się ze zapytają Cie o dowod w sklepie i dlatego ten temat ;D? ^^

Nie

@Sru + @ciemno tu

Ahh sory, zapomniałem, że na tym forum nie można rozmawiać poważnie. Bo przecież tu większość to DUŻE DZIECI...
Powodzenia z prowadzenia jakichkolwiek tu rozmów z poziomem.

P.S
zamknijcie to bo pewnie ciemno tu zaraz wyleci z tematem nivea kaczusia.
Popracuj nad swoim umysłem... bo jak narazię jesteś w fazie podstawówki.
Spierd#lam stąd...
Pozdrawiam ludzi z poziomem
Siema...

Widzisz Noe, ukończenie 18 roku życia nie równa się do "stanu" dorosłości, to tylko liczba. Tutaj prawie w każdym temacie widać jak się zachowują osoby "dorosłe". Temat "jaki sport uprawiasz" czy też "nivea" jak sam wymieniłeś jasno pokazuje ten piękny paradoks dorosłości. W temacie ktoś napisze nieśmieszny żart i lecą grube hejty "dorosłych" i zaczyna się konflikt wśród "ekipy reksia" zamiast przytaknąć czy też po prostu ignorować.
ciemno tu napisał(a):NOE nie żartuj, skończ gimnazjum to zaczniemy rozmowę na poziomie. Z moim umysłem jest wszystko w porządku. Masz ciekawy problem to zadzwoń do Ewy Drzyzgi. Nie pozdrawiam

Tu sobie pozwoliłem wstawić świeżutki cytat człowieka, który się deklarował jako 26-latek z tego co pamiętam, a jak widać wiek nie idzie w parze z dorosłością (przynajmniej umysłu, chyba że to czysta głupota czy też zwykły hejterek internetowy)

Czasy się zmieniają, wcześniej nie zauważałem tu takich, jak dla mnie dziwnych rzeczy, no ale cóż. Także Noe świata nie zmienisz, tacy ludzie zawsze istnieli i będą istnieć, do tego większość jest raczej niereformowalna, dlatego wniosek jest jeden: takich ludzi trzeba ignorować, bo inne opcje są bezużyteczne. Tak samo stwierdzenie, że człowiek po studiach jest lepszy czy też mądrzejszy od człowieka bez, też jest często na topie i też jest bardzo śmieszne.

PS
Tak miałem ból dupy, bo co tu się wyprawia ostatnio w prawie każdym temacie to jakaś komedia.
Pozdrawiam

#93260 przez Sru
Pn, 10 mar 2014, 18:06
Temat zamykam bo robi się ciężki offtop.