fb

#67220 przez ulan_32
Cz, 1 mar 2012, 22:59

kto by się tego spodziewał , niestety za dużo żółtych kartek się nazbierało :( - większość kartek z tego co pamiętam , to były spowodowane dotknięciem ręką piłki . Pewnie go tego uczył diego maradona za czasów krótkiej kariery trenerskiej ./
a tu link do źródła
http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... friendlies
#67223 przez Amb(r)ozja
Pt, 2 mar 2012, 00:42
Nasrać na Messiego :cool: C. Ronaldo is Better !!!!
#67249 przez ulan_32
Pt, 2 mar 2012, 21:10
w czym? nawet bramek ma mniej strzelonych w lidze ( nie liczę karnyc, które nawet mój dziadek by strzelił!)
messi 26 + 2 z karneo
sronaldo 19 + 10 bramek z karnego
Statystyki nie kłamią kto jest lepszy !
#67251 przez enron
Pt, 2 mar 2012, 21:13
Amb(r)ozja napisał(a):Nasrać na Messiego :cool: C. Ronaldo is Better !!!!

A oni obaj w 4 mają hejterów. Trzepią grube miliony za kopanie balona i razem na browara chodzą.
#67261 przez PanSkiller
Pt, 2 mar 2012, 23:47
Ale oni trenuja nie od dzisiaj każdy na Siebie pracuje :) I nie * głupot ze nasrać na messiego miernoto Ty !!!!!!!!
@Sru
ogarnij słownictwo
#67263 przez enron
So, 3 mar 2012, 00:31
PanSkiller napisał(a):Ale oni trenuja nie od dzisiaj każdy na Siebie pracuje

Większość ludzi pracuje całe życie.
Dla mnie płacenia milionowych pensji dla kopacz balona, gwiazdki z mikrofonem, czy amanta kinowego jest chore.
#67264 przez ulan_32
So, 3 mar 2012, 00:35
Nie sądzę żeby pili ze sob a piwka , a piłka aktualnie to nie tylko balon, zauważ , że grand derby ogląda ponad pół miliARDA LUDZI NA ZIEMII
pierwszy raz jak to przeczytałem to miałem niezły z tego ubaw ;n
Cristiano Ronaldo said once on a TV interview “the god of football has sent me to earth, in order to show people how to play football the right way!” When Messi heard about what ronaldo said he looked at the ground thinking for a while, then said: “I dont remember sending anyone.”
#67266 przez enron
So, 3 mar 2012, 00:45
ulan_32 napisał(a):Nie sądzę żeby pili ze sob a piwka

Przenośnia.
ulan_32 napisał(a): a piłka aktualnie to nie tylko balon

Kolejna przenośnia.
ulan_32 napisał(a):że grand derby ogląda ponad pół miliARDA LUDZI NA ZIEMII

ok. 6 miliardów robi kupę, a pracownicy fabryk sedesów nie zarabiają milionów.
ulan_32 napisał(a):“I dont remember sending anyone.”

Miszcz ciętej riposty. Ja osobiście nie trawię C.Ronaldo - taki chłopczyk-gwiazdeczka. Messi to co innego.
#67267 przez -em-
So, 3 mar 2012, 00:53
osobiscie tez wole messiego, ronaldo za duzo aktorzy, wiadomo ze jak graja derby to niekiedy jest komedia zamiast pilki ale krystian ewidentnie przesadza, zeby do wszystkich karnych podchodzil messi to mialby wiecej bramek i tyle
#67268 przez ulan_32
So, 3 mar 2012, 01:31
enron napisał(a):Miszcz ciętej riposty. Ja osobiście nie trawię C.Ronaldo - taki chłopczyk-gwiazdeczka. Messi to co innego.

tak jak napisałeś , messi nie pcha się przed kamery wręcz przed nimi ucieka , na youtube widać na filmikach jak jest tą sytuacją wielokrotnie zmęczony
-em- napisał(a):zeby do wszystkich karnych podchodzil messi to mialby wiecej bramek i tyle

no nie wiem ostatnio na 3 karne dwa nie strzeli ;(
#84375 przez rasek
Pt, 1 mar 2013, 01:39
:D Boniek to pomysłowy facet - szkólka [url]<a href="http://warszawa.naszemiasto.pl/tag/pilkarska-szkolka-juventus.html"> Juve</a>[/url]