serwer cs

serwer cs

#94777 przez Dewalt
Pn, 2 cze 2014, 19:00
Witam
Chciałbym się dowiedzieć od was jak wygląda teraz egzamin na lejce ;n
Chodzi mi głównie o te nowe testy bo z tego co wiem to praktyka się nie zmieniła...
Zdawał ktoś już po nowemu?
Czytam na necie co się wyrabia z frekwencją to ręce opadają
No i rozwiązując testy to czasem nie wiem czy mam się śmiać czy płakać?Oto przykład

18. Jaka jest minimalna długość drążka do zmiany biegów:
A.9,4 cm
B.10,2 cm
C.12 cm

20. Wykonując na rzecz przedsiębiorcy własnym pojazdem niezarobkowy przewóz towarów jaką umowę powinieneś posiadać:
A.umowę zlecenie
B.umowę o prace
C.umowę o dzieło

57. Która z tych rzeczy uniemożliwia dalszą jazdę?
A.brak nagłośnienia
B.zdarta tapicerka
C.pęknięta tarcza hamulcowa



Dodam tylko że zdawałem jakieś 7 lat temu po "staremu" a w tym czasie dwa razy jebn... mi prawko :/
#94778 przez DrEsIk
Pn, 2 cze 2014, 19:26
Haha. Minimalna dlugość zmiany biegów. To jest absurdalne. Tym to już chyba pytań brakuje,że się drążka czepili. :P
#94779 przez Sru
Pn, 2 cze 2014, 19:30
Dewalt napisał(a):Dodam tylko że zdawałem jakieś 7 lat temu po "staremu" a w tym czasie dwa razy jebn... mi prawko :/

Pochwal się :)


Obecnie chyba największy problem to to że baza pytań jest nie publiczna, więc wszelakie testy w necie czy na kursach opierają się o to co zapamiętali ludzie z ich egzaminów.

Do tego podobno są dwa typy testów, dostarczane przez dwie firmy gdzie jeden łatwiej zdać a drugi trudniej, warto zgłębić ten temat i np. jechać na teorie do miasta w którym mają te "łatwiejsze egzaminy".
Ja niemal załapałem się na ten nowy egzamin, własnym cwaniactwem udało mi się zbajerować babke w okienku i jakimś cudem nie musiałem zdawac nowego.

Praktyka jest chyba bez zmian tak jak napisałeś.

Pytanie o drążek to absurd, dla przykładu zdjęcie z mojego auta w którym to coś takiego jak drązek funkcjonuje przy kierownicy i na pewno nie jest przepisowe. :D
Obrazek
#94780 przez ciemno tu
Pn, 2 cze 2014, 19:51
z tego co mówią to teraz jest łatwiej zdać teorię, ale nie wiem bo zdawałem dawno temu:) podobno każdy word ma swoją bazę pytań:) a na praktyce nie chodzą już z linijką haha
#94781 przez Sru
Pn, 2 cze 2014, 19:56
ciemno tu napisał(a):praktyce nie chodzą już z linijką haha

chodzą
ciemno tu napisał(a):z tego co mówią to teraz jest łatwiej zdać teorię, ale nie wiem bo zdawałem dawno temu:)

teraz jest trudniej, kiedyś było 500 pytań, na dodatek publicznych, uczyłeś sie na pamiec i zdawales
#94782 przez Dewalt
Pn, 2 cze 2014, 20:05
Szkoda że nie określili maksymalnej długości w tych liczbach haahah już bym widział dziadzia piłującego biegi w swoim polonezie bądź fiacie..
.
DrEsIk napisał(a):To jest absurdalne. Tym to już chyba pytań brakuje,że się drążka czepili.

Jest wiele takich pytań

-- Dodano 2 cze 2014, o 19:05 --

Baza pytań jest dostępna na forach,których jest ok 300 typu A B C reszta ok 1000 typu TAK/NIE jest opisana ale strasznie nie jasno.
#94784 przez ciemno tu
Pn, 2 cze 2014, 20:10
a to nie wiem, kiedyś w Łodzi na smutnej była taka baba, która oblewała 10na10 a ja zdałem u niej właśnie:) ale chyba nie pracuje już bo miała 60lat:) nie wiem czy trudniej, tylko idioci się uczą na pamięć teorii a potem na drodze jazda się zaczyna:) poza tym widziałem kilka tych pytań i są one po prostu beznadziejne..
#94785 przez Gruby !
Pn, 2 cze 2014, 21:26
A ja jestem instruktorem nauki jazdy ... :) Ale tak naprawdę zrobiłem tylko kurs dla instruktorów 3 lata temu i nigdy nie pracowałem w tej branży :)
#94793 przez knv
Śr, 4 cze 2014, 19:11
Aktualny egzamin teoretyczny jest tak banalny że można go zdać bez wiedzy jeśli się chociaż trochę myśli. Moim zdaniem powinni wrócić egzaminu teoretycznego w starej wersji
#94795 przez Sru
Śr, 4 cze 2014, 19:40
knv napisał(a):Aktualny egzamin teoretyczny jest tak banalny że można go zdać bez wiedzy jeśli się chociaż trochę myśli. Moim zdaniem powinni wrócić egzaminu teoretycznego w starej wersji

Mówisz że powinni wrócić do wersji z 500 publicznymi pytaniami?
#94797 przez Marta :)
Śr, 4 cze 2014, 20:45
Mi się wydaje się ze nowe lepsze przynajmniej odpowiada się jak by było się w tej sytuacji (Stare testy były spoko ino tepaki. Uczą się na.pamięć, ja prawko zdawałam na starych testach, a nowe to się zobaczy.bo tez mnie czekają, ponieważ na motornicza tramwaju tez testy trzeba przejść:-)
#94798 przez Dewalt
Śr, 4 cze 2014, 21:05
Motornicza Marta? :) Ładnie to brzmi :D
#94800 przez Marta :)
Cz, 5 cze 2014, 21:42
Hehe, zobaczymy czy zdam :-)
#94801 przez knv
Pt, 6 cze 2014, 01:33
Sru napisał(a):
knv napisał(a):Aktualny egzamin teoretyczny jest tak banalny że można go zdać bez wiedzy jeśli się chociaż trochę myśli. Moim zdaniem powinni wrócić egzaminu teoretycznego w starej wersji

Mówisz że powinni wrócić do wersji z 500 publicznymi pytaniami?


Tak, bo tamte pytania dotyczyły konkretnych sytuacji na skrzyżowaniach itp, a nie długości drążka skrzyni biegów czy pytania czy po alkoholu można jeżdzić.
#94803 przez kaczus
So, 7 cze 2014, 00:18
pewnie ze tak po chuj za przeproszeniem komus wiedzieć ile ma dlugosc drazka skrzyni biegow albo pojemność schowka w maluchu ? jeszcze niech dadza pytanie jakie wymiary ma choinka o zapachu kokosowym albo jakim roztworem została nasaczona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT], Seznam [Bot]