#38095 przez ulan_32
Pn, 7 lut 2011, 14:09

Audi. napisał(a):Przejrzyj wątek i się donoś do tego co zostało napisane jako ostatnie.

a ja jedynie odnoszę się do tych bzdur co wcześniej napisałeś
#38097 przez Audi.
Pn, 7 lut 2011, 15:39
Pisałem to co znajdowałem na różnych forach, część z tych rzeczy było pomówieniami, ale nikt wtedy nie miał pewności co do faktów.
Najlepiej wejść kilkanaście godzin po wypadku i napisać to co już każdy wie z internetu lub wiadomości.
Pisałem na bieżąco to co się pojawiało.
#38338 przez luk.
Pt, 11 lut 2011, 14:12
Robert Kubica: wrócę przed końcem sezonu jeszcze silniejszy
Robert Kubica powiedział w wywiadzie dla włoskiego dziennika "La Gazzetta dello Sport", że powróci na tory Formuły 1 przed końcem sezonu i będzie jeszcze silniejszy.

W opublikowanej w piątek rozmowie polski kierowca podkreślił: - Wrócę przed końcem sezonu i będę jeszcze silniejszy niż wcześniej, bo po takich wypadkach nie jest się takim samym, człowiek staje się lepszy.

- Przykro mi z powodu tego, co się stało. Nie wiem nawet, co się wydarzyło, z wypadku niczego nie pamiętam. Znalazłem się w szpitalu, wszystko wyjaśnił mi mój menedżer - przyznał Kubica.

- Przytrafiło mi się to także w 2007 roku, po kraksie w Kanadzie. Wypadłem z jednego wyścigu, a kiedy wróciłem, byłem lepszy. Kierowca to nie tylko gaz i kierownica, to coś więcej. Jest różnica między tym, kto prowadzi na 80 procent a tym, kto na 95 procent. W tych 15 procentach więcej są możliwości i motywacja, które z ciebie wychodzą - oświadczył kierowca Lotus Renault.

- Ja od 2007 roku jestem silniejszy jako kierowca, w głowie. I tym razem też tak będzie, kiedy fizycznie wrócę do zdrowia - zapewnił. - Palce funkcjonują, czuję je, bark też - dodał.

W wywiadzie, który ukazał się w dniu operacji, Kubica ujawnił też: "pojutrze powinienem wiedzieć, w jakim jestem stanie, potem rozpocznie się odliczanie".

Zapytany o jakie odliczanie chodzi, odparł: "początek przygotowań, tylko o tym myślę". Wyznał, że zależy mu najbardziej na tym, by "skrócić czas przygotowaniami opracowanymi jak najlepiej".

- Nie wiem nawet, jak zbudowana jest kość, ale kiedy mnie poskładają, to do mnie należeć będzie to, bym funkcjonował tak, jak należy - dodał.

Robert Kubica wytłumaczył także sens udziału w rajdach samochodowych. - Rajdy to nie tylko pasja, to ostry, surowy trening do Formuły 1. Lepiej jeżdżę w F1, bo uczestniczyłem w wielu rajdach w zeszłym roku - ocenił.

26-letni Kubica doznał w niedzielę poważnych obrażeń w wypadku na trasie rajdu samochodowego Ronde di Andora w Ligurii. Prowadzona przez niego Skoda Fabia S2000 wypadła z trasy i z dużą prędkością uderzyła w barierkę otaczającą drogę. By wydostać z niego Polaka ratownicy musieli rozcinać karoserię. Kierowca był zaintubowany i przewieziony helikopterem do szpitala w Pietra Ligure. Bez szwanku wyszedł z wypadku pilot Jakub Gerber.
[align=right]źródło:onet.pl[/align]

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Kubica przejdzie do Ferrari?
przez luk. Pn, 3 paź 2011, 12:58 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
865 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez luk.
Pn, 3 paź 2011, 12:58
Wypadek motocyklowy
przez Sru Cz, 2 wrz 2010, 21:41 w Kosz
6 Odpowiedzi
705 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Hedstajl
Pn, 6 wrz 2010, 13:41
Spowodował wypadek i uciekł do lasu.
przez luk. Pn, 19 kwi 2010, 16:49 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
676 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez luk.
Pn, 19 kwi 2010, 16:49

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników