fb

#77177 przez SamantaFox
Cz, 30 sie 2012, 13:02

Post trochę odbiega od tematyki, ale chciałabym poznać Wasze zdanie na pewien temat. Chcę zrobić mężowi niespodziankę i w pokoju komputerowym (w którym zwykle on przebywa :embarrased: ) chciałabym na ścianie nakleić fototapetę z jakaś postacią z gry, którą najbardziej lubi. Zastanawiam się czy to w ogóle dobry pomysł i czym się kierować kupując taki ozdobnik ściany?
#77180 przez J Dilla
Cz, 30 sie 2012, 13:16
Przede wszystkim fototapety są wykonywane z różnych materiałów, jedne są lepszej jakości, drugie gorszej. Satynowe, lateksowe, foliowe. Każdą z nich inaczej się nakleja, innych klejów się używa, więc lepiej weź sobie kogoś do pomocy. Duża jest ta ściana? Kiedyś miałem plan naklejenia na ścianę panoramy NY, ale koszt mnie przeraził;)
#77181 przez SamantaFox
Cz, 30 sie 2012, 13:57
Ściana, to jakieś 2,5 do 2,8 metra wysoka, czyli standardowo. Oceniam to "na oko" ;) . Co do wolnego obszaru, na którym można coś przykleić, to jakieś 2 metry. Czyli mamy 5 metrów kw powierzchni. Jeszcze dokładnie nie mierzyłam, muszę wyczekać moment, kiedy mojej drugiej połówki dłużej nie będzie w domu. A jakie są najlepsze? Satynowe, foliowe, lateksowe? Nie miałam z tym nigdy styczności, a na stronach producentów zawsze będą wychwalane ich produkty, z czego by one nie były. Miło byłoby, gdyby do naszej rozmowy dołączył ktoś, kto już coś takiego ma. Za radę dzięki, każda jest niezwykle cenna. :embarrased:

A na jaka byś się zdecydował, gdyby koszty Cię nie przeraziły?
#77186 przez J Dilla
Cz, 30 sie 2012, 15:47
W zwykłym pokoju lateksowa powinna być ok. 5m2 to nie dużo, więc nie powinno być większych problemów z naklejeniem. Jest pewność, że nic się nie rozerwie.
#77208 przez SamantaFox
Cz, 6 wrz 2012, 14:20
To też nie chodzi o to, żeby to była jakaś ogromna płachta. To nie ma być przerost formy nad treścią :embarrased: . J Dilla czy ktos z Twoich znajomych ma coś takiego w mieszkaniu? Poczytać w necie mogę, ale to chyba lepiej, jak ktoś podzieli się własnym doświadczeniem. Zawsze łatwiej ;)

-- Dodano 6 wrz 2012, o 14:20 --

Widzę, że tylko my angażujemy się w dyskusję. :( Szkoda.
#77404 przez noeee
Cz, 6 wrz 2012, 14:49
No ja mogę dodać, że bardzo fajny pomysł i na pewno będzie zaskoczony :D.
#77405 przez PIETR@S
Cz, 6 wrz 2012, 15:00
Zaintrygowałas mnie :D aż sobie kupie taką fototapete i również powiesze w pokoju :)
#77441 przez SamantaFox
Pt, 7 wrz 2012, 12:13
Cieszę się bardzo, że wzbudzam ciekawość swoją koncepcją :embarrased: . Ciekawe jak mąż zareaguje? ;)

-- Dodano 7 wrz 2012, o 12:13 --

PIETR@S, a o czym Ty myślisz na tej fototapecie? Jakiś motyw, postać, miasto, abstrakcja?
#77532 przez enron
So, 8 wrz 2012, 17:53
SamantaFox napisał(a): a o czym Ty myślisz na tej fototapecie?

Zgaduje, że cycki lub dupa :).
#77533 przez PIETR@S
So, 8 wrz 2012, 17:56
niby krótko tu jestem a jak mnie znają :P nie no tak szczerze to motyw z counter strike.
#77613 przez SamantaFox
Pn, 10 wrz 2012, 13:08
No CS, to nie głupia sprawa. :embarrased: Też grywam :embarrased: Całkiem dobry pomysł. Bardziej kolor czy jednolita barwa, czarno-białe, sepia? :D
#77638 przez chlopczyk
Pn, 10 wrz 2012, 20:32
W 2 linku na prawde zajebista. :D
#77664 przez SamantaFox
Wt, 11 wrz 2012, 08:58
O jejku! :embarrased: Dwójeczka jest genialna! :D :D :D Dziękuję, niesamowicie to wygląda. Myślę, że się na to zdecyduję. Wybrałam już nawet kogoś, kto mi to zrobi - www.dekoruj.pl. Drukują fotki i obrazki na różnych rodzajach podłoża. Szybka realizacja, z klejeniem nie powinno być problemu, już ja kogoś zaangażuję. :P Już widzę, jak pięknie się to wszystko prezentuje. :D Noeee - wielkie dzięki za świetny pomysł. ;)