fb

#58886 przez undertaker
N, 13 lis 2011, 13:22

Super, przyszło 20k ludzi, a wy i tak gadacie o tych 200 którzy napieprzali się z policją, co więcej z góry jasno określając ich przynależność.
#58887 przez Deprode
N, 13 lis 2011, 13:28
Sru napisał(a):co chcesz od człowieka dla którego bijący innego Polaka człowiek to patriota.

no nwm, jak żydzi gwizdali, rzucali jakimiś gównami, gdy był hymn, to dla mnie nie jest to Polak, a wpier*ol później dostali...
#58888 przez J Dilla
N, 13 lis 2011, 13:30
SwietejPam napisał(a):jeszcze był gdzieś filmik gdzie stali koło policjantów w pełnym rynsztunku, więc sam już nie wiem czy to są przebierańcy.

1:03
#58919 przez SwietejPam
N, 13 lis 2011, 18:14
Zapytam tak na marginesie kim jest dla lewaków Che Guevara? Bo za nic nie mogę zrozumieć dlaczego noszą go na koszulkach, czapkach itp.
#58920 przez Sru
N, 13 lis 2011, 18:22
SwietejPam napisał(a):Zapytam tak na marginesie kim jest dla lewaków Che Guevara? Bo za nic nie mogę zrozumieć dlaczego noszą go na koszulkach, czapkach itp.

Pytaj na forach lewicowych a nie tu bo nikt tu nie nosi koszulek z che guevara.
#58921 przez SwietejPam
N, 13 lis 2011, 18:53
Pytam z ciekawości, może jakiś użytkownik zgłębił tę wiedzę, albo wie mniej więcej o co chodzi.
#59148 przez MarkedOne
Wt, 15 lis 2011, 18:58
Sru napisał(a):
Fallen napisał(a):http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BHTrAcSHdsU

Śmierdzi mi tu cwaniactwem na kilometr. Typy w kamizelkach policji, jestem w klasie mundurowej więc trochę się orientuje i na takich akcjach obowiązują kaski, buty i spodnie taktyczne. Do tego śmieszne pałki teleskopowe na sprężynie, bluzy a kapturami. To nie jest policja, jeśli już to lewicowcy w kamizelkach w co i tak wątpie. Lewica nie biegała po mieście, siedzieli na marszałkowskiej. Fakt, skrajnie lewicowi wraz z niemcami prali "patriotów" ale to właśnie oni zaczęli bójki i rozróby.

http://pietkun.nowyekran.pl/post/37618, ... licja-bila
#59156 przez Sru
Wt, 15 lis 2011, 19:14
Nie ufam żadnym serwisom stricte lewicowym/prawicowym bo nie są oni obiektywni.
#59168 przez SwietejPam
Wt, 15 lis 2011, 21:16
Komenda Stołeczna Policji potwierdza, że to policjant kopał w twarz demonstranta - informuje dziennikarz RMF FM Krzysztof Zasada. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające. Funkcjonariusz nie został jeszcze przesłuchany, ponieważ jest na zwolnieniu lekarskim - ma uszkodzoną rękę.

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-t ... nId,385987
To już wiemy co się stało jednemu z 40 rannych policjantów.
#59172 przez NN'
Wt, 15 lis 2011, 22:30
ja to widzę same kłamsTVa :)
#59175 przez luk.
Wt, 15 lis 2011, 23:14
Polecam obejrzenie tego filmu

Pojechałem na ten marsz z lekkimi obawami. Nie dlatego że bałem się zadymy, w tych akurat odnajduje się świetnie, nie zależnie po której stronie barykady przyjdzie mi stać z kamerą. Martwiłem się czymś innym -- tym, że spotkam nazistów, faszystów. Sprawdziło się to jednak ku mojej uciesze w stopniu minimalnym. Ze wspomnianych nazistów to nie licząc jednego głupola z celtyckim krzyżem, widziałem tylko policyjnych bandytów wyżywających swoje frustracje na może nie „niewiniątkach" ale jednak niewinnych.

W sumie to dymili głównie policjanci, zwykle po cywilu ale część w uniformach. Generalnie nazistów, faszystów w marszu nie było, choć byli na jego obrzeżach chuliganie szukający wrażeń z policją, ich jednak do marszu nie zaliczam, nie widać po nich było by się interesowali Dmowskim czy polską historią.

Co do samych zajść to winne ich w mojej ocenie są dwie strony:

Asumpt dała lewica, która próbowała przyklejać łatki faszyzmu patriotom, co miało być usprawiedliwieniem do zwoływania lewackich bojówek z polski czy zagranicy. Ich obecność z kolei zawsze zachęca do pojawienia się zadymiarzy / chuliganów chętnych do zadymy. Cała akcja dla niepoznaki była oczywiście okryta kolorowym acz tandetnym papierkiem tolerancji i miłości.

.. jednak lewica była tylko narzędziem w działaniach głównego winowajcy, rządu.

Członek Platformy Obywatelskiej -- wiceprezes Hanna Gronkiewicz Waltz z jednej strony wydając zezwolenie na marsz i z drugiej strony dając zezwolenie na jego blokadę świadomie dążyła do burd w Warszawie. Tego nie można tłumaczyć schizofrenią, czy głupotą -- to działanie było celowe i miało służyć „upieczeniu" na ogniu zadymy, spraw związanych z planowanymi zmianami prawa. Szykuje się ponownie cenzura Internetu „na żądanie", szykuje się benzyna za 6 PLN i wzwyż, szykuje się podatek katastralny, szykuje się generalnie bieda i regres, więc rząd pod osłoną zadymy chce zaostrzyć prawo szykując się do nadchodzących masowych zamieszek. W całym kraju policja jest doposażana w urządzenia typu L-RAD i inne wynalazki do „bezinwazyjnego" pogromu demonstracji. Takie zaś zadymy oprócz funkcji „pretekstu" do zmian prawa spełniają też zadanie pola doświadczalnego, przed czymś większym co nadchodzi szybkim krokiem, szykujcie się ...
#59283 przez NN'
Cz, 17 lis 2011, 23:40
To też jest ciekawy materiał :)
#59316 przez J Dilla
Pt, 18 lis 2011, 15:24
Sąd dał wiarę oprawcy

To niewyobrażalne! Brutalnie skatowany przez policjanta uczestnik Marszu Niepodległości został w trybie przyspieszonym skazany za... pobicie funkcjonariusza. Dziennikarze "Gazety Polskiej Codziennie" jako pierwsi dotarli do pobitego

Dotarliśmy do pobitego przez policjanta w cywilu uczestnika Marszu Niepodległości. Film z Danielem Klocem bitym i kopanym w twarz umieszczony przez jednego z blogerów w sieci zbulwersował Polaków. Na wideo widać idących spokojnie kilkoro młodych ludzi. Wśród nich jest Kloc, który wraz z kolegami przyjechał do Warszawy z Obornik Śląskich, by uczcić Święto Niepodległości. Gdy grupa wracała już z Placu Konstytucji do autokaru, pojawili się policjanci w cywilu, którzy rzucili się na nich.

Dziennikarze „Gazety Polskiej Codziennie” dotarli do pobitego. Mężczyzna przebywa na zwolnieniu lekarskim. Jest z zawodu kierowcą. Jego szef boi się posadzić go za kółkiem.

─ Przyjechałem na marsz, bo dużo o nim słyszałem. Chciałem zobaczyć jak wygląda. Zachowywałem się spokojnie. Nikogo nie atakowałem. To policjanci rzucili się na nas. To co widać na filmie w internecie to prawda ─ powiedział nam Kloc. ─ Gdy usłyszałem krzyk >>Stać! Policja!<< zatrzymałem się ─ wyjaśnił. ─ Wtedy policjant w cywilu dopadł do mnie, obezwładnił gazem i bił po całym ciele ─ relacjonował Kloc. Po odwiezieniu na komisariat mężczyznę sądzono w trybie przyspieszonym. Sąd nie usłuchał wyjaśnień pobitego. Dał wiarę zeznań funkcjonariusza, który bił Kloca i innym policjantom, którzy nie wiedzieli, że zdarzenia nagrywał jeden z blogerów. Sąd nie uwzględnił prośby Kloca o uwzględnienie tego nagrania. Skazał mężczyznę na 3 miesiące bezwarunkowego pozbawienia wolności za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. O sprawie rozmawialiśmy też z kolegą Kloca, Michałem, który również był na Marszu Niepodległości w Warszawie i nie kryje swego oburzenia na policję. ─ Jest bezkarna. A ludzie i bez tego są rozgoryczeni tym, co się dzieje w kraju ─ dodał.
#59733 przez Tomek500
Śr, 23 lis 2011, 17:27
nie no nie porównujcie tu naszych narodowców do faszystów i nie gadajcie że tacy zli bo niby lepsi lewaccy pederasci ...sierpem i młotem komunistyczna hołotę...