serwer cs

serwer cs

#57072 przez ulan_32
Wt, 18 paź 2011, 11:05
sN. napisał(a):Popieram działania mające na celu ograniczenie ideologi działające przeciw Rzeczpospolitej oraz wielokrotnie piętnując na zdrowiu oraz życiu wolnych ludzi żyjących w swoim kraju,naszej Polsce. Jestem przekonany,że nasze działania mają ogromne znaczeniu w podtrzymywaniu Polskich wartości oraz wskazywaniu młodym pokoleniom iż to nasz kraj,a nie przestępczych organizacji mające na celu demoralizacje oraz szerzenie powszechną nienawiść.
Możemy być pewni iż głos Polskich obywateli,wolnych obywateli będzie coraz efektywniejszy,ponieważ we władzach państwowych wspiera nas partia nowoczesnej Polski - Ruch Poparcia Palikota.

No pasaran!

wy się nazywacie patriotami, to tak samo jak talibowie są muzułmanami czy brevik patriotą !
Kilka takich manifestacji , a bezie to samo co w norwegii czy w niemczech przed drugą wojną światową!
#57073 przez enron
Wt, 18 paź 2011, 11:53
sN. napisał(a):Popieram działania mające na celu ograniczenie ideologi działające przeciw Rzeczpospolitej oraz wielokrotnie piętnując na zdrowiu oraz życiu wolnych ludzi żyjących w swoim kraju,naszej Polsce. Jestem przekonany,że nasze działania mają ogromne znaczeniu w podtrzymywaniu Polskich wartości oraz wskazywaniu młodym pokoleniom iż to nasz kraj,a nie przestępczych organizacji mające na celu demoralizacje oraz szerzenie powszechną nienawiść.
Możemy być pewni iż głos Polskich obywateli,wolnych obywateli będzie coraz efektywniejszy,ponieważ we władzach państwowych wspiera nas partia nowoczesnej Polski - Ruch Poparcia Palikota.

No pasaran!

Jak ktoś uważa, że coś ma znamiona przestępstwa to powinien zapierdalać do prokuratora, a nie jak idiota biegać ze napisami po ulicy. Do pracy się ludzie weźcie, a nie tylko demonstracji, marsze, mitingi i członek wie jeszcze co. A wszystko na koszt całego społeczeństwa w 99.9% nie zainteresowanego Waszymi bzdetami.
#57582 przez HardPlayer
Cz, 27 paź 2011, 18:04
enron napisał(a):Jak ktoś uważa, że coś ma znamiona przestępstwa to powinien zapierdalać do prokuratora, a nie jak idiota biegać ze napisami po ulicy. Do pracy się ludzie weźcie, a nie tylko demonstracji, marsze, mitingi i członek wie jeszcze co. A wszystko na koszt całego społeczeństwa w 99.9% nie zainteresowanego Waszymi bzdetami.


Popieram w 100%.
#58698 przez enron
Pt, 11 lis 2011, 19:50
Po tym jak zakończyła się pierwsza seria starć, podczas obchodów Święta Niepodległości na Placu Konstytucji w Warszawie, do kolejnych zamieszek doszło na Placu na Rozdrożu, na którym zakończył się Marsz Niepodległości, gdzie został też rozwiązany. Na Placu została jednak grupa zamaskowanych osób rzucająca w policję kostką brukową. Policja odpowiedziała armatkami wodnymi. W trakcie zamieszek podpalono wóz transmisyjny TVN 24, a także zniszczono wóz Polskiego Radia. W sumie rannych zostało jak na razie 21 osób.

Do kolejnych starć z policją doszło na Placu na Rozdrożu już po rozwiązaniu "Marszu Niepodległości" . Większość zgromadzonych zaczęła się rozchodzić, na placu zostało ok. 1,5 tys. ludzi, w tym grupa zamaskowanych osób, która zaatakowała funkcjonariuszy, m.in. rzucając kostką brukową. Policja użyła armatek wodnych i pałek.

Polskie Radio podało, że uszkodzeniu uległ samochód stacji. Wcześniej podpalono wóz transmisyjny TVN.

Zamieszki w stolicy, zatrzymano ok. 100 osób, atak na reportera

Podczas obchodów Święta Niepodległości w Warszawie doszło do starć z policją, oraz między uczestnikami różnych marszów i manifestacji. Uczestnicy Marszu Niepodległości tuż przed godziną 15 ruszyli w kierunku blokady "Kolorowa niepodległa". Rzucali w kierunku policji race i petardy. Wykrzykiwali hasła, między innymi "Raz sierpem, raz młotem, czerwona hołotę". "Marsz Niepodległości" jest organizowany przez środowiska narodowe. Jego blokadę zapowiadały organizacje lewicowe. W wyniku zamieszek zostało rannych około 10 osób oraz dwóch policjantów. Zatrzymano ponad 100 osób.

Zamaskowani uczestnicy marszu niepodległości starli się z policją na warszawskim Placu Konstytucji. Rzucali w policjantów koszami na śmieci i barierkami ochronnymi. Policja użyła armatek wodnych. Jak podało TVN 24 kilku policjantów odniosło obrażenia w starciu z manifestującymi. Ucierpiał także jeden z fotoreporterów, który został bez powodu uderzony przez zamaskowanego napastnika.
Sytuacja na Nowym Świecie została opanowana

Grupa około 100 osób, wśród nich członkowie organizacji lewicowych, która zaatakowała policjantów na rogu ul. Nowy Świat i ul. Świętokrzyskiej w Warszawie, została przewieziona na komisariaty, gdzie zostanie przesłuchana.

- Sytuacja została już opanowana. Osoby, które zaatakowały policjantów, zostały wylegitymowane i przewiezione na komisariaty. Wyjaśniamy wszystkie okoliczności tego zdarzenia - powiedział w piątek rzecznik komendanta stołecznego policji mł. insp. Maciej Karczyński.

Z relacji świadków wydarzenia, z którymi rozmawiała wynika, że do interwencji policji doszło po tym, gdy na ulicy grupa przedstawicieli organizacji lewicowych wdała się w bójkę z grupą narodowców. Policja zaczęła ich rozdzielać.

Przedstawiciele organizacji lewicowych, niektórzy w kapturach i szalikach przysłaniających twarze, następnie zabarykadowali się w kawiarni na rogu ul. Nowy Świat i Świętokrzyskiej.

Na miejscu było kilkanaście furgonów policyjnych. Osoby, które wcześniej zabarykadowały się w kawiarni, po kilku godzinach zostały wyprowadzone przez policjantów do furgonetek.

Za naruszenie nietykalności funkcjonariusza i udział w bójce grozi kara do trzech lat więzienia.

Pierwsze starcia na pl. Konstytucji

Na pl. Konstytucji doszło do pierwszych starć uczestników "Marszu Niepodległości" z policją. W organizowanym m.in. przez Młodzież Wszechpolską i Obóz Narodowo-Radykalny marszu bierze udział ok. kilka tysięcy osób.

10 osób rannych w zamieszkach zostało przewiezionych do szpitali - poinformował rzecznik pogotowia Marek Niemirski. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali na przy ul. Banacha, Solec i Lindleya. Ich stan jest stabilny.

Policja będzie analizowała zapisy m.in. monitoringu miejskiego z "Marszu Niepodległości" podczas, którego doszło do starć, i na tej podstawie identyfikowała osoby, które złamały prawo - poinformował rzecznik komendy głównej policji Mariusz Sokołowski.

Wcześniej policja zatrzymała około 100 osób, wśród nich członków grupy organizacji lewicowych, która zaatakowała policjantów na rogu ul. Nowy Świat i ul. Świętokrzyskiej w Warszawie. Zostali oni przewiezieni na komisariaty, gdzie zostaną przesłuchane. - Policja apeluje do uczestników demonstracji o zachowanie spokoju. Każde naruszenie prawa będzie surowo karane - powiedział rzecznik KGP.

Dziewięciu policjantów zostało rannych

W wyniku starć demonstrantów z policją w centrum Warszawy rannych zostało dziewięciu policjantów, z czego trzech trafiło do szpitali - poinformował rzecznik komendanta głównego policji insp. Mariusz Sokołowski.

Uczestnicy demonstracji na placu Konstytucji zaatakowali policjantów, którzy zostali obrzuceni różnymi przedmiotami. W ich kierunku poleciały m.in. butelki i kamienie.

- Trzech rannych policjantów zostało przewiezionych do szpitala, pięciu innym udzielono pomocy medycznej na miejscu - powiedział Sokołowski. Zastrzegł jednak, że nie jest to ostateczny bilans, a liczba poszkodowanych może się zwiększyć.

Rzecznik policji zaapelował do uczestników zamieszek o zachowanie spokoju. - Policja będzie stanowczo reagować na chuligańskie zachowania i przypadki łamania prawa - podkreślił.

Jak dotąd zatrzymano ponad 150 osób. Zatrzymanym uczestnikom starć, którzy złamali prawo będą stawiane zarzuty. Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza grozi do 3 lat więzienia.
Sokołowski zaapelował do uczestników zamieszek o zachowanie spokoju. - W sytuacjach łamania prawa będziemy zdecydowanie reagować - podkreślił.

Rozpoczęcie marszów i demonstracji

Na godzinę 15 było zaplanowane rozpoczęcie "Marszu Niepodległości", który miał wyruszyć z pobliskiego Placu Konstytucji. Marsz organizowany jest przez środowiska narodowe. Przybywa uczestników wiecu zorganizowanego przez m.in. stowarzyszenie "Krytyka Polityczna". Organizatorzy szacują, że przed godz. 14 uczestników "Kolorowej Niepodległej" było ponad 2 tys.

Między uczestnikami wiecu i gromadzącymi się uczestnikami planowanego "Marszu Niepodległości" doszło do przepychanek, bójek, rzucano też szklanymi butelkami. Policja ściągnęła na miejsce dodatkowe siły i utworzyła dodatkowy kordon od ulicy Wilczej, wcześniej wiec został oddzielony od strony Placu Konstytucji.

Niektórzy uczestnicy marszu są zamaskowani, wielu ma emblematy różnych klubów piłkarskich. Powiewają setki biało-czerwonych flag; są też pojedyncze flagi Słowacji, Chorwacji, Serbii. Na nielicznych transparentach można przeczytać nazwy organizacji jak ONR, Obóz Wielkiej Polski, Solidarni 2010.

Niespokojnie było już przed godziną 15

Przed 15.00 na pl. Konstytucji zaczęły wybuchać petardy, rzucane w stronę kordonu policjantów w pełnym rynsztunku. Policja wezwała uczestników marszu do zachowań zgodnych z prawem; o spokój apelował też prezes Młodzieży Wszechpolskiej Robert Winnicki.

Pokojową blokadę marszu zapowiedziała skupiająca m.in. środowiska antyfaszystowskie Porozumienie 11 Listopada, które organizuje wiec "Kolorowa Niepodległa". Wiec rozpoczął się w południe na ul. Marszałkowskiej, na odcinku pomiędzy pl. Konstytucji a Rondem Dmowskiego. Organizatorzy wiecu chcą zablokować marsz.

Przed marszem odbyła się msza św. w stołecznym kościele św. Barbary.

Podczas ubiegłorocznego "Marszu Niepodległości", który przeszedł przez stolicę mimo kontrmanifestacji środowisk antyfaszystowskich, doszło do starć pomiędzy uczestnikami obu zgromadzeń. Interweniowała policja, zatrzymano 33 osoby, ranny został jeden funkcjonariusz.
#58723 przez ulan_32
Pt, 11 lis 2011, 21:50
http://wiadomosci.wp.pl/gid,13979354,gp ... leria.html
Pozdrawiam idiotów którzy pisali , że na tym marszu się pojawią , dzięki takim debilom(niby patriotom) jesteśmy biedni!
1.5K ludu a na obstawę takigo marszu trochę poszło bo zachciało się bójki .
Stadiony zbyt dobrze chronione to marszu im się zachciało!
#58734 przez J Dilla
So, 12 lis 2011, 00:29
lewackie bydło wspierające się bandytami z berlina
#58736 przez enron
So, 12 lis 2011, 00:32
ulan_32 napisał(a):http://wiadomosci.wp.pl/gid,13979354,gpage,5,img,13979398,title,Starcia-w-Warszawie,galeria.html
Pozdrawiam idiotów którzy pisali , że na tym marszu się pojawią , dzięki takim debilom(niby patriotom) jesteśmy biedni!
1.5K ludu a na obstawę takigo marszu trochę poszło bo zachciało się bójki .
Stadiony zbyt dobrze chronione to marszu im się zachciało!

Pisałem wtedy jak ten marsz będzie wyglądał. Teraz pasuje organizatorom fakturki za zniszczenia i ochronę przesłać. Dlaczego całe społeczeństwo ma płacić za grupę oszołomów ? A jak nie mają kasy to zagarnąć ich do sprzątania Wa-wy.
#58766 przez J Dilla
So, 12 lis 2011, 13:03
Wśród zatrzymanych w trakcie manifestacji z okazji Święta Niepodległości są lewacy spoza naszego kraju - 92 obywateli Niemiec, 1 obywatel Hiszpanii, 1 obywatel Węgier i 1 obywatel Danii. "Osoby te zostały zatrzymane i doprowadzone na komendy policji w związku z naruszeniem nietykalności cielesnej funkcjonariuszy i uszkodzeniem mienia" - wyjaśnił rzecznik KSP.

Obcokrajowcy z organizacji lewacko-anarchistycznych to prawie połowa (95 na 210) zatrzymanych osób po wczorajszych zamieszkach. Jednoznacznie świadczy to o tym, że stroną inspirującą rozruchy byli tzw. antyfaszyści.
#58769 przez Sru
So, 12 lis 2011, 13:28
Fallen napisał(a):http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=BHTrAcSHdsU

Śmierdzi mi tu cwaniactwem na kilometr. Typy w kamizelkach policji, jestem w klasie mundurowej więc trochę się orientuje i na takich akcjach obowiązują kaski, buty i spodnie taktyczne. Do tego śmieszne pałki teleskopowe na sprężynie, bluzy a kapturami. To nie jest policja, jeśli już to lewicowcy w kamizelkach w co i tak wątpie. Lewica nie biegała po mieście, siedzieli na marszałkowskiej. Fakt, skrajnie lewicowi wraz z niemcami prali "patriotów" ale to właśnie oni zaczęli bójki i rozróby.
#58771 przez enron
So, 12 lis 2011, 13:45
Sru napisał(a):Śmierdzi mi tu cwaniactwem na kilometr. Typy w kamizelkach policji, jestem w klasie mundurowej więc trochę się orientuje i na takich akcjach obowiązują kaski, buty i spodnie taktyczne.

Hahaha. Policja w dzinsach, bluzach z kapturem i odblaskowych :). Do tego te teleskopowe pałeczki. Mogli włożyć więcej wysiłku w tę prezentację.

-- Dodano 12 listopada 2011, o 13:45 --

Ktoś się postarał.
#58772 przez J Dilla
So, 12 lis 2011, 13:47
Oczywiście, że to nie policja, lewacy specjalnie te kamizelki nałożyli.
Zarówno z jednej, jak i z drugiej strony oderwały się grupy tępaków które szalały po mieście, do tego trzeba dołożyć osoby które nie stały po żadnej ze stron, a pojawiły się tylko po to, aby uczestniczyć w burdach. Śmieszy mnie tylko fakt, że w mediach mówi się o narodowcach, jako tych złych, zamaskowanych bandytach, a kolorowi to się grzecznie bawili przy muzyce, rzucając z dziećmi frisbee z uśmiechami na twarzy.
Obrazek
Ostatnio edytowano So, 12 lis 2011, 15:44 przez J Dilla, łącznie edytowano 1 raz
#58774 przez enron
So, 12 lis 2011, 13:56
Nie ma to jak mienić się przeciwnikiem nazistów i stosować ich metody jako narzędzie i główny argument.
Teraz należy wyłapać te karaluchy i wręczyć im rachuneczki za zniszczenia.
#58791 przez polipop
So, 12 lis 2011, 17:22
Może w przyszłym roku
Ostatnio edytowano Wt, 21 lut 2012, 13:05 przez polipop, łącznie edytowano 1 raz
#58808 przez ulan_32
So, 12 lis 2011, 19:03
Kaczyński: Niemcy bili Polaków - wina Tuska

http://fakty.interia.pl/raport/zamieszk ... na,1720426
Wiecie moze kto mu sprzedaje zioło?
jak zdrowy i trzeźwy człowiek może tak myśleć?!
enron napisał(a):Nie ma to jak mienić się przeciwnikiem nazistów i stosować ich metody jako narzędzie i główny argument.
Teraz należy wyłapać te karaluchy i wręczyć im rachuneczki za zniszczenia.

Przynajmniej policja miała ćwiczenia w terenie, zawsze to jakieś dodatkowe doświadczenie przed Euro 2012 :P

Podobne wątki Statistics Ostatni post
Beta CS:GO startuje 30 listopada
przez luk. So, 26 lis 2011, 11:22 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1319 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez luk.
Śr, 21 gru 2011, 11:45
Kubica przejdzie do Ferrari?
przez luk. Pn, 3 paź 2011, 12:58 w O wszystkim i o niczym
0 Odpowiedzi
1140 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez luk.
Pn, 3 paź 2011, 12:58
Artur Szpilka przejdzie operacje, wystapi dopiero w grudniu
przez Sru Pn, 2 lip 2012, 12:10 w O wszystkim i o niczym
2 Odpowiedzi
1388 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez thero
Pn, 2 lip 2012, 16:31
MEGA SERWER JEŚLI NIE SPOJRZYSZ NIGDY TAKIEGO NIE ZNAJDZIESZ
przez domel7 So, 31 mar 2012, 14:13 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
1073 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez domel7
So, 31 mar 2012, 14:13
Nie skarga ale poźba! , nie znalalem odpowiedniego dzialu.
przez hendar1 So, 7 maja 2011, 23:00 w Skargi
3 Odpowiedzi
1178 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez hendar1
So, 7 maja 2011, 23:39
Nie Znam Admina i nie mam jego Nick .!
przez aimetti Pn, 14 lis 2011, 18:53 w Skargi
1 Odpowiedzi
1179 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez ziela
Pn, 14 lis 2011, 19:05
Ala nie wali mu pały nie ma pan kutasa Full Version + NAPISY PL
przez MarkedOne Śr, 21 lip 2010, 22:31 w Kosz
1 Odpowiedzi
1273 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez wybacz mi1
Cz, 29 lip 2010, 17:01
Nie odpuszczą x D
przez MarkedOne Pt, 27 sie 2010, 19:58 w Kosz
4 Odpowiedzi
1237 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez NN'
Pt, 27 sie 2010, 22:40
tak/nie
przez gramik So, 19 wrz 2009, 15:50 w Podania
0 Odpowiedzi
809 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez gramik
So, 19 wrz 2009, 15:50
Tak/nie
przez gramik So, 19 wrz 2009, 16:09 w Podania
0 Odpowiedzi
884 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez gramik
So, 19 wrz 2009, 16:09

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników