fb

#57018 przez zchiz
Pn, 17 paź 2011, 16:30

Wyznajesz jakieś ideologie, typu biała rasa jest najlepsza, Polska dla polaków, żyd twój wróg?
#57020 przez SwietejPam
Pn, 17 paź 2011, 16:38
Może o to że rzucasz farmazonami?

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 16:38 --

zchiz napisał(a): typu biała rasa jest najlepsza

Nie jestem w stanie stwierdzić czy najlepsza, ale na pewno inna.
zchiz napisał(a):Polska dla polaków

Cieszyłbym się gdyby w Polsce byli sami Polacy.
zchiz napisał(a):żyd twój wróg?

Nie lubię żydów ale od razu wróg?
#57021 przez zchiz
Pn, 17 paź 2011, 16:42
Może i rzucam ale nie rozumiem po prostu zachowań niektórych ludzi. I nie rozumiem dlaczego w tym marszu tyle osób niby chce demostrować swoją polskość, patriotyzm a zakrywają twarze chustami. Dlaczego powiewają flagi związane z ruchem neonazistowskim. Dlaczego antifa tak bardzo wychodzi takiemu marszu naprzeciw. Ludzie się mylą?

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 16:42 --

SwietejPam napisał(a):
zchiz napisał(a):Polska dla polaków

Cieszyłbym się gdyby w Polsce byli sami Polacy.

A byłbyś na tyle konsekwentny i cieszyłbyś się gdyby wszyscy Polacy wrócili do Polski? Ci, którzy wyjechali za chlebem? Za lepszym życiem? Ja sobie nie wyobrażam świata w którym granice są zamknięte i każdy naród żyje w swoim kraju. Czy to były perfekcyjny świat? Gdyby tak było to w dawnych czasach nie było mi migracji.
#57022 przez SwietejPam
Pn, 17 paź 2011, 16:55
Z farmazonami było do Sru. Jeden marsz jest prawicowy, a drugi lewicowy. Jak paradę równości blokują "faszyści" to znaczy że mają rację? Jakakolwiek byłaby manifestacja którejś ze stron to i tak pojawi się kontrmanifestacja. Antifa to dla mnie osobiście jest banda pajaców.

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 16:49 --

To jest takie utopijne marzenie z tą Polską dla Polaków. Rozumiem osoby migrujące za pracą, ale chciałbym aby w każdym kraju żyli jego obywatele i to nie ci którzy to obywatelstwo dostaną.

Ciekawostka dla Sru http://narodowcy.net/anarchisci-wzywaja ... 011/10/14/
#57025 przez MarkedOne
Pn, 17 paź 2011, 16:55
Sru napisał(a):
MarkedOne napisał(a):
Sru napisał(a):Nazywam faszystami tych którzy się tak nazywają, sry.

Ostatni faszyści wyginęli w 45' we Włoszech.

No to o co sie tak gorączkujesz?

Że bezpodstawnie nazywasz "faszystami" ludzi którzy z faszyzmem nie mają za dużo wspólnego.
#57026 przez Sru
Pn, 17 paź 2011, 17:36
najlepsze jest to że nikt nie nazwał Was faszystami, a bronicie się jak tylko sie da...

MarkedOne napisał(a):Że bezpodstawnie nazywasz "faszystami" ludzi którzy z faszyzmem nie mają za dużo wspólnego.

Zacytuj zatem mnie w miejscu gdzie nazwałem kogoś faszysta
#57028 przez MarkedOne
Pn, 17 paź 2011, 17:49
Sru napisał(a):najlepsze jest to że nikt nie nazwał Was faszystami, a bronicie się jak tylko sie da...

MarkedOne napisał(a):Że bezpodstawnie nazywasz "faszystami" ludzi którzy z faszyzmem nie mają za dużo wspólnego.

Zacytuj zatem mnie w miejscu gdzie nazwałem kogoś faszysta

Zakładasz temat "Faszyzm nie przejdzie" i piszesz tam o blokowaniu marszu niepodległości : )
#57030 przez ulan_32
Pn, 17 paź 2011, 18:14
SwietejPam napisał(a):Nie lubię żydów ale od razu wróg?

dlaczego nie lubisz żydów? Zapewno nie wiesz dlaczego hitler tępił ich podczas wojny ! Głównym wątkiem było to , że łatwiej było zająć wielkie majątki , które głównie należały właśnie donich!
Większość żydów ma nosa do interesu , może dlatego że to naród "wybrany" .
SwietejPam napisał(a):Nie jestem w stanie stwierdzić czy najlepsza, ale na pewno inna.

inna zawartość pigmentu w skórze i nic więcej !
SwietejPam napisał(a):Cieszyłbym się gdyby w Polsce byli sami Polacy.

Gdyby tak było , to po reformach w 1990 r. u nas by piszczała bieda!
Za pewne nie wpóściłbyś zachodnich firm, które nam pomogły w rozwoju gospodarkie i albo wypóścił Wałęsy na zachód , któremu udało się częsciowo umożyć dług gierka

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 18:11 --

Twoje poglądy są faszystowskiego do tego popierasz kiboli! Takich jak ty powinno się tępić

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 18:14 --

SwietejPam napisał(a): Jeden marsz jest prawicowy, a drugi lewicowy. Jak paradę równości blokują "faszyści" to znaczy że mają rację?

Co masz do gejów , homoseksualizm był już znany przed naszą erą
#57035 przez MarkedOne
Pn, 17 paź 2011, 19:13
ulan_32 napisał(a):
SwietejPam napisał(a):Nie lubię żydów ale od razu wróg?

dlaczego nie lubisz żydów? Zapewno nie wiesz dlaczego hitler tępił ich podczas wojny ! Głównym wątkiem było to , że łatwiej było zająć wielkie majątki , które głównie należały właśnie donich!
Większość żydów ma nosa do interesu , może dlatego że to naród "wybrany" .
SwietejPam napisał(a):Nie jestem w stanie stwierdzić czy najlepsza, ale na pewno inna.

inna zawartość pigmentu w skórze i nic więcej !

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 18:11 --

Twoje poglądy są faszystowskiego do tego popierasz kiboli! Takich jak ty powinno się tępić

-- Dodano 17 paź 2011, 2011 18:14 --

SwietejPam napisał(a): Jeden marsz jest prawicowy, a drugi lewicowy. Jak paradę równości blokują "faszyści" to znaczy że mają rację?

Co masz do gejów , homoseksualizm był już znany przed naszą erą

Daj Boże rozum.
SwietejPam, zapewne tak jak ja nie lubi bardziej syjonistów niż ogólnie rzecz biorąc żydów.
"Większość żydów ma nosa do interesu" asdjkhasdkjsabdasasd good joke.
Co do żydów polecam każdemu obejrzeć film "Zniesławienie"(cały jest na yt dostępny) film został nakręcony przez żyda, młody chłopak który nigdy nie doświadczył antysemityzmu. Odwiedza Nowy Jork, Polskę czy Watykan z tego co pamiętam. Na prawdę warto.
"może dlatego że to naród "wybrany" "
Dla typowego mieszkańca Izraela każdy kto nie jest żydem jest "podczłowiekiem".

"inna zawartość pigmentu w skórze i nic więcej !" jak to nic więcej, chyba aż.
Mają inną budowę ciała chociażby i nie bez powodu mają inną zawartość pigmentu w skórze. To nas właśnie różni i chwała im za to, że są inni, że my jesteśmy inni. To nie oznacza, że my jesteśmy lepsi od nich, czy oni od nas. Jesteśmy inni i to wszystko. A gadanie, że jesteśmy tacy sami to stek bzdur.

Dowiedz się czym jest faszyzm, a potem kogoś nazywaj faszystą.

Pedofila też była znana na pewno przed naszą erą i obecnie niektóre środowiska "tolerancyjne" w USA, chcą doprowadzić do jej legalizacji.
#57039 przez J Dilla
Pn, 17 paź 2011, 19:31
Sru napisał(a):Jako społeczność REKSIO-CS.PL namawiam do wspierania tejże akcji. Namawiamy do pojawienia się na blokadzie i udziału, na pewno pojawią się osoby z naszego forum

Nie ma takiej opcji i nie rozumiem dlaczego namawiacie do blokowania legalnego marszu.

Jak uda mi się być w Warszawie w tym dniu, to pójdę na Marsz Niepodległości. Bez kominiarki, bez chust itd. po prostu uczestniczyć.

MarkedOne napisał(a):Co do żydów polecam każdemu obejrzeć film "Zniesławienie"

Bardzo dobry film.
#57045 przez enron
Pn, 17 paź 2011, 20:38
Marsz, marszem, idea piękna, ale jak zwykle całość rozwali grupka psycholi (faszyści, naziści, anarchiści, antysemici itp.). Niech się towarzystwo bawi na własny koszty, a nie na koszt całego społeczeństwa (strasznie zajeżdża to akcjami, al'a "krzyż"). Co do blokowania - nie po to mamy demokrację, aby odstawiać takie akcje.

-- Dodano 17 października 2011, o 20:38 --

J Dilla napisał(a):Sru napisał(a):Jako społeczność REKSIO-CS.PL namawiam do wspierania tejże akcji. Namawiamy do pojawienia się na blokadzie i udziału, na pewno pojawią się osoby z naszego forum

Nie tak powinno bronić się swoich poglądów. - lepiej obserwować, i wszelkie przejawy łamania prawa przekazać wraz z dowodami w odpowiednie ręce.
#57046 przez Sru
Pn, 17 paź 2011, 20:58
Obie akcje są legalne, zarówno blokada jak i marsz.
#57053 przez SwietejPam
Pn, 17 paź 2011, 22:07
To miasto zgodziło się na dwie imprezy które będą kolidować ze sobą?
ulan_32 napisał(a):Gdyby tak było , to po reformach w 1990 r. u nas by piszczała bieda!
Za pewne nie wpóściłbyś zachodnich firm, które nam pomogły w rozwoju gospodarkie i albo wypóścił Wałęsy na zachód , któremu udało się częsciowo umożyć dług gierka

Nie jestem antyglobalistą! Przeraża mnie mieszanie się kultur i tyle. Nie chcę obudzić się w Polsce gdzie 30 czy nawet więcej % społeczeństwa będą stanowić imigranci, i nie ważne czy będą biali, czarni czy zieloni.
ulan_32 napisał(a):Twoje poglądy są faszystowskiego do tego popierasz kiboli! Takich jak ty powinno się tępić

A fuj, brzydzę się sobą, poddam się karze i obiecam że już nie będę głosić faszystowskich teorii. Wybaczysz?

A tak z ciekawości można wiedzieć kto prosił o zamieszczenie tego tematu?
#57057 przez ulan_32
Pn, 17 paź 2011, 22:09
SwietejPam napisał(a):Przeraża mnie mieszanie się kultur i tyle. Nie chcę obudzić się w Polsce gdzie 30 czy nawet więcej % społeczeństwa będą stanowić imigranci, i nie ważne czy będą biali, czarni czy zieloni.

Kultury się "kopiują" , wiele obyczajów są poprostu kopiowane, więc to co myślisz , że jest "kulturą polska", to większość jej elementów jest wzięta z Zachodu .
Jeśli chcesz , żeby w Polsce mieszkali tylko polacy , to nie widzę dla twojego kraju przyszłości!
Jak chcesz , żeby Polska gospodarka się rozwijała ? Większość nowych technologii jest sprowadzanych za zagranicy, myslisz ,że ktoś z takim kraje chciałby współpracować , wiedząc że jest on wrogo nastawiony do obcokrajowców !
#57060 przez luk.
Pn, 17 paź 2011, 22:25
Popieram działania mające na celu ograniczenie ideologi działające przeciw Rzeczpospolitej oraz wielokrotnie piętnując na zdrowiu oraz życiu wolnych ludzi żyjących w swoim kraju,naszej Polsce. Jestem przekonany,że nasze działania mają ogromne znaczeniu w podtrzymywaniu Polskich wartości oraz wskazywaniu młodym pokoleniom iż to nasz kraj,a nie przestępczych organizacji mające na celu demoralizacje oraz szerzenie powszechną nienawiść.
Możemy być pewni iż głos Polskich obywateli,wolnych obywateli będzie coraz efektywniejszy,ponieważ we władzach państwowych wspiera nas partia nowoczesnej Polski - Ruch Poparcia Palikota.

No pasaran!