#15172 przez Sru
Śr, 14 kwi 2010, 13:27

Wyczytałem na gazeta.pl że Kaczyńskich mają chować na Wawelu, i poczułem pewien niesmak...
Czy tylko mi się wydaje że chowanie ich wśród naprawdę zasłużonych ludzi jest słuszne?
Co sądzicie?
#15174 przez Sru
Śr, 14 kwi 2010, 13:34
Chcą jeszcze kaczorowskiego pochowac, moim zdaniem i tak on sobie bardziej na to zasłużył.
#15195 przez Favete
Śr, 14 kwi 2010, 16:19
Taaa oni na wawelu królami niech jeszcze tam żule z pod dworca pochowają jak zginą zimą przez - temperatury.
Do tego dobrze pasuje element który pojawił się na Jutube : Rozrywka :,,Lech Kaczyński nie żyje"
#15222 przez Fallen
Śr, 14 kwi 2010, 21:27
Kaczorowski powinien byc pochowanyw Białymstoku nie wsdtydzil sie ze stad pochodzil,kochal te miasto ale rodzina woli by byl w Warszawie poniewaz byl Prezydentem na uchodztwie w Londynie i w Wa-wie juz nie mogl dlatego rodzina chce by byl pochowany w Wa-wie.Favete stul morde i uszanuj troche Kaczynskie "zginął śmiercią tragiczną" dlatego bedzie pochowany na Wawelu zginal podczas sluzby dla panstwa dlatego ludzie chca by byl pochowany na Wawelu i sie z tym zgadzam powinien byc tam pochowany!!!!

Tam lezy Slowacki wielki poeta ktory spierdolil z polski...

Favete bym ci jebnal perm bana na tym forum za ten post!
#15226 przez Fallen
Śr, 14 kwi 2010, 22:00
tylko jest jedna zasada nigdy nie obrazzaj zmarlego! (no oprocz Hitlera,Napoleon,Stalina)

Jeżeli on porównuje pijaka do tragicznie zmarlego glowy panstwa to za to wyjebalbym mu ze lba!
Brak szacunku do zmarlych brak szacunku do ciebie!
#15228 przez boleK
Śr, 14 kwi 2010, 22:15
Ponoć nie była to decyzja rządu lecz rodziny, która za pewne tylko wyraziła zgodę na pochówek Kaczyńskiego na Wawelu. Nie wiem czym zasłużył sobie ten Kaczor (tak, tak dawno nie zostało użyte to przezwisko) na miejsce wśród osób, które na prawdę coś zrobiły dla "tego" kraju. Media strasznie wyolbrzymiają tą tragedię bo gdyby nie ten wypadek, to Kaczyński dalej byłby pokazywany w TV, gazetach i innych tego typu mediach jako czarny łabędź.

Domyślam się, że gdyby pilot nie wylądował (heh, próbował wylądować) w Smoleńsku i poleciał do Mińska, to zaraz byłyby dziwne rozmowy na jego temat i prawdopodobnego spóźnienia na mszę do lasu Katyńskiego. Nie wiem jak można dwa dni wcześniej w pewien sposób może nie dosłowny oczerniać osobę, a po tragedii pokazywać jaki to był wielki człowiek, który zrobił dla kraju więcej niż pozostali królowie. Nie, nie jestem za Kaczyńskim i teraz pewnie wielu z was będzie pisało, że nie mam szacunku dla ludzi zmarłych. Akurat mam szacunek dla osób zmarłych.

Czy ta tragedia wpłynie na stosunki polityków ?

Oczywiście, że tak. Teraz co raz bardziej będą skakać sobie do gardeł, aby tylko dossać się do tych pieniędzy, które czekają na przyszłego prezydenta. Sama tragedia nie zmieni również stosunków między Polską, a Rosją bo przytulenie Tuska przez Putina, zostało zrobione pod publikę, aby pokazać jaka to Rosja jest dobra, itp.

I tutaj taka ciekawostka. Gdy Rosyjska telewizja Rossija (coś takiego) emitowała film Katyń, to na Białorusi na tym właśnie kanale leciało białoruskie You Can Dance, a na innych stacja były emitowane rozrywkowe show :)
#15229 przez Sru
Śr, 14 kwi 2010, 22:32
Mam dokladnie takie samo zdanie jak Bolek.
Nie stawiajmy go jako super prezydenta, tylko dlatego że zginął w tragegd.
#15231 przez Fallen
Śr, 14 kwi 2010, 22:53
pozyjemy zobaczymy..... a czy bedzie ta tragedia dzialac na politykow nie wiem bo to jedna wielka gra.nie stawiam ze byl super prezydentem ale nic nie zjebal ale tez nic wielkiego nie zrobil dlatego tez dla wielu ludzi byl dobrym prezydentem i czlowiekiem ktory reprezentowal nasz kraj.Nie jestem zwolennikiem KAczynskich, PiS ani PO ale szacunek dla nich wielki mam.
Polecieli zlozyc hold a teraz my skladamy hold im.

Podczas pogrzebu Piłsudskiego tez byly wnioski by go nie pochowywac na Wawelu....
#15232 przez Fallen
Śr, 14 kwi 2010, 23:19
i Bolek napisze Ci jeszcze jedna ciekawostke na Wawelu sa zlozone szczatki Michał Korybut Wiśniowieckiego ktory byl niedolega a nie krolem oraz August Sas II Mocny,ktory doprowadzil do wojny domowej oraz byl to jeden z tworcow upadku I Rzeczypospolitej...

Wiec sa tam tez pochowani ktorzy doprowadzili Polske do ruiny : )a nie tylko Wielcy i Mocarni takich przykladow jest tam wiele :)
#15244 przez boleK
Cz, 15 kwi 2010, 14:30
Fallen napisał(a):i Bolek napisze Ci jeszcze jedna ciekawostke na Wawelu sa zlozone szczatki Michał Korybut Wiśniowieckiego ktory byl niedolega a nie krolem oraz August Sas II Mocny,ktory doprowadzil do wojny domowej oraz byl to jeden z tworcow upadku I Rzeczypospolitej...

Wiec sa tam tez pochowani ktorzy doprowadzili Polske do ruiny : )a nie tylko Wielcy i Mocarni takich przykladow jest tam wiele :)


Przykładów jest może i wiele lecz nie robiony z nich wielkich ludzi tak jak teraz z Kaczyńskiego. Każdy z nich za pewne w pewnym sensie zasłużył sobie na pochówek w tym miejscu lecz ja nie będę rozgrzebywał tego tematu.

Kto miałby być chowany na Wawelu? Moim skromnym zdaniem, to osoby, które na prawdę zasłużyły się dla kraju, a aktualnie w Polsce nie ma takich ludzi przynajmniej teraz.

Kończę rozmowę w tym wątku bo coś czuje, że doprowadzi on do wielu kłótni na forum.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]