fb

#83251 przez BrokenNote
Śr, 30 sty 2013, 00:28

Witajcie moi drodzy przyjaciele,

Ostatnio nurtuje mnie bardzo problem, który zawitał w moim umyśle a teraz ogarnął całego mnie, nie mogę normalnie jeść, pić, ponieważ przenika mnie to od środka i nie wiem co z tym robić...

....Na szczęście mam Was, przyjaciół prawdziwych, godnych zaufania, na których mogę polegać w każdej chwili, nawet w tych najbardziej beznadziejnych!

O co chodzi? Ano chodzi o moją obawę, że nadejdzie taki dzień, kiedy CS.16 zejdzie do undergroundu, ludzie zaczną zdradzać, i pójdą do tych wszystkich zbajerowanych gierek.

W necie można poczytać o tym, że Valve samo jest zainteresowane uśmierceniem jedensześć na rzecz CS:GO na które wydało sporo pieniążków.
Ja miałem nieprzyjemność pograć chwilę GO - i jestem przerażony - w najgorszych horrorach takie coś mi się nie śniło. Jest to najgorszy zakup, jaki w życiu dokonałem.

Ja nie gram w gry, w zasadzie Tennis Elbow i 1.6 to jedyne do czego wracam co jakiś czas i pochłaniam się na kilka miesięcy, potem znowu długie przerwy..i tak w kółko...ale to jedyne gry, do których po prostu wracać chce...
...Bo nie wyobrażam sobie, żeby do takiego GO ciągnęło przynajmniej w 2% tego, co do klasycznej wersji.

Lata lecą, wszystko się zmienia - są w życiu ważniejsze rzeczy na pewno, jednak ja jestem cholernie sentymentalnym człowiekiem i robi mi się bardzo smutno, kiedy wiem, że koniec czegoś naprawdę dobrego, jest tak bliski...z dnia na dzień bliższy i bliższy.

Dziękuję za wysłuchanie, po prostu musiałem się podzielić tym strachem w nadziei, że przejdzie on częściowo na kogoś, przez co stanie mi się lżej, na duszy, na plecach, i w końcu na sercu.

Pozdrawiam,
Delicate Balance.
#83252 przez suche
Śr, 30 sty 2013, 00:35
Łączymy się z Tobą w smutku drogi przyjacielu:(

ps. Miejmy nadzieję że gdzieś jest dużo to takich wariatów jak my, którzy nie zamienią 1.6 na go ani nic innego:))
#83253 przez Amb(r)ozja
Śr, 30 sty 2013, 00:47
Czytając ten temat mogę ci powiedzieć tylko jedno "Daj mi namiary do twojego dilera" !!!!
#83255 przez Bakurano
Śr, 30 sty 2013, 01:26
1.5 też upadło jak już pisałem ,1.6 pod upada ale my i tak będziemy grać w 1.5 i 1.6,nie mam zamiaru przechodzić na GO po meczu ESC nie podoba mi się ta gra.
#83272 przez BrokenNote
Śr, 30 sty 2013, 13:01
Dziękuję Wam za słowa otuchy, wiedziałem, że mogę na Was liczyć nawet w tych najtrudniejszych chwilach.

Obawiam się jednak, że jeśli ktoś od góry zadecyduje o tym, by uśmiercić 1.6, nikt nam nie pomoże, a nasza skromna armia nie utrzyma go przy życiu.

z CS"em jest jak z kobietą - starzeje się, zaczynamy dostrzegać w niej więcej "ble i fuj", z upływem czasu inne wydają się być bardziej atrakcyjne - jednak jakże niemoralnym jest przecież zdradzać - żony nie zamienimy na inną, tylko dlatego, że się starzeje i ma zmarszczki.
Wierność to jedna z 3 cech, które w życiu cenię najbardziej!

Pozdrawiam,
Delicate Balance
#83314 przez Sru
Śr, 30 sty 2013, 18:10
Póki ja żyje, obiecuje utrzymywać ten serwer do CS 1.6. Tak naprawdę uśmiercenie gry zalezy tylko i wylacznie od graczy
#83317 przez *MassMurder*
Śr, 30 sty 2013, 18:24
Gadanie... Ja w CS'a zacząłem grać od wersji 1.3 w 1.6 grałem kupę lat. A teraz gram tylko w CS:GO i 1.6 nawet nie przychodzi mi na myśl żeby włączyć. Nie oceniajcie gry na podstawie filmików, albo po przegraniu 5 minut. Fakt jak zacząłem grać w wersję Beta miałem mieszane odczucia, aż wyszło kilka aktualizacji i teraz jest na prawdę super! Do gry trzeba mieć mocny sprzęt i to może zniechęcać, ale podsumowując CS:GO to godny następca starego dobrego 1.6.
#83318 przez Sru
Śr, 30 sty 2013, 18:48
Są ludzie, np. ja którzy cenią te pieprzoną prostotę i po prostu mają sentyment do 1.6
#83441 przez BrokenNote
Pt, 1 lut 2013, 15:53
MassMurder: Ja nie oceniam gry na podstawie filmików - kupiłem, pograłem, oficjalna, zaktualizowana, żadna beta - jestem w szoku.
Mapy przebajerowane, męczące oko po 15 min. grania. Gra mało dynamiczna, wszystko w niej jest takie flegmatyczne, "plastikowe", ogólnie gra się w to bardzo "sztucznie". ...ano, i poniżej 90FPS mi nie schodzi, a kompa jakiegoś potężnego to nie mam, więc z tą mocą to przesadziłeś.

Gra mniej skillowa od 1.6, ma się wrażenie, że gra się w jakąś arcade'ówke na automacie w salonie gier.
Naboje kupują się automatycznie do broni, a po każdej rundzie magazynek sam się uzupełnia - beznadzieja.
Nowa odsłona zamiast cieszyć, męczy. Pewnie, gdyby zaczynać od GO, nie grając wcześniej w 1.6 to ok, jednak uważam, że jeśli ktoś się przesiadł i dalej twierdzi, że jest lepszą, to wg. mnie taka osoba nigdy nie traktowała klasycznej 1.6 poważnie.

SRU: No właśnie, to szlachetne co mówisz - tylko widzisz, co z serwera, jeśli będzie stał on pusty, jak wiele innych, na które jeszcze nie tak dawno nie szło się dostać ze względu na ich przepełnienie, a teraz nie ma tam żywej duszy....
#83442 przez suche
Pt, 1 lut 2013, 15:55
Delicate zapomniałeś nas pozdrowic i się podpisac pod postem:D:D:D:D:D
#83446 przez *MassMurder*
Pt, 1 lut 2013, 16:24
BrokenNote tak czy siak to tylko gry, a Ty widzę masz strasznie poważne podejście do tego tematu. Wyjdź z domu zobaczysz, że już śniegu nie ma.
#83448 przez BrokenNote
Pt, 1 lut 2013, 16:56
Widzisz, jak dobrze zauważyłeś, ja nie mam życia - dla Ciebie to tylko gra, a dla mnie to właśnie całe moje życie. A że śniegu już nie ma, widziałem z okna, kiedy mnie zabili w grze, wtedy odwróciłem się w lewo i zauważyłem, choć nie wiem jak to się stało, gdyż rzadko kiedy mnie zabijają, zaś moim jedynym oknem na Świat jest Counter Strike.

Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności oceniania ludzi na forum. Wg. mnie posiadasz paranormalne zdolności, natomiast zwrot "Z tego co widzę" nigdy nie miał takiej mocy, jak w Twoim wykonaniu. Gratuluję, przejrzałeś mnie całego, teraz wiesz o mnie wszystko. Mam tylko nadzieję, że okażesz się moim prawdziwym przyjacielem, zachowasz Twoje informacje, które nabyłeś dzięki sile, których nasz, zwykłych ludzi mózg nie ogarnia - tylko dla siebie - sam rozumiesz, jakże niekorzystnym dla mnie by było, gdyby tę tajemnice ujrzało światło z po za promieni świetlnych moich monitorów. Nie zdradź mnie proszę a na pewno Ci to wynagrodzę! Jeśli zawiodę, wynagrodzi Ci to życie...

Mi ufać nie musisz, zaufaj swojemu losowi.

Pozdrawiam,
Delicate Balance
#83746 przez paNicz
Pt, 8 lut 2013, 22:21
DELICATE JEST MISTRZEM !!!
#83831 przez enron
Pn, 11 lut 2013, 13:46
BrokenNote napisał(a):Widzisz, jak dobrze zauważyłeś, ja nie mam życia - dla Ciebie to tylko gra, a dla mnie to właśnie całe moje życie. A że śniegu już nie ma, widziałem z okna, kiedy mnie zabili w grze, wtedy odwróciłem się w lewo i zauważyłem, choć nie wiem jak to się stało, gdyż rzadko kiedy mnie zabijają, zaś moim jedynym oknem na Świat jest Counter Strike.

Jestem pod wrażeniem Twoich umiejętności oceniania ludzi na forum. Wg. mnie posiadasz paranormalne zdolności, natomiast zwrot "Z tego co widzę" nigdy nie miał takiej mocy, jak w Twoim wykonaniu. Gratuluję, przejrzałeś mnie całego, teraz wiesz o mnie wszystko. Mam tylko nadzieję, że okażesz się moim prawdziwym przyjacielem, zachowasz Twoje informacje, które nabyłeś dzięki sile, których nasz, zwykłych ludzi mózg nie ogarnia - tylko dla siebie - sam rozumiesz, jakże niekorzystnym dla mnie by było, gdyby tę tajemnice ujrzało światło z po za promieni świetlnych moich monitorów. Nie zdradź mnie proszę a na pewno Ci to wynagrodzę! Jeśli zawiodę, wynagrodzi Ci to życie...

Pozdrawiam,
Delicate Balance

Gdybym miał fejsbuka, a to forum miałby by lajka to bym zalajkował. :)
Ale i tak dam GJ.
#83852 przez Sru
Pn, 11 lut 2013, 21:01
enron napisał(a):
BrokenNote napisał(a):Widzisz, jak dobrze zauważyłeś, ja nie mam życia - dla Ciebie to tylko gra, a dla mnie to właśnie całe moje życie. A że śniegu już nie ma, widziałem z okna, kiedy mnie zabili w grze, wtedy odwróciłem się w lewo i zauważyłem, choć nie wiem jak to się stało, gdyż rzadko kiedy mnie zabijają, zaś moim jedynym oknem na Świat jest Counter Strike.

Pozdrawiam,
Delicate Balance

Gdybym miał fejsbuka, a to forum miałby by lajka to bym zalajkował. :)
Ale i tak dam GJ.

Przecież masz kłamczuchu, mam Cie w znajomch. :P