fb

#57962 przez luk.
Wt, 1 lis 2011, 23:58

Kilka dni temu odbyła się premiera teledysku "Sześciogwiazdkowy Skurwiel" w którym Chada wraz z Dioxem i Hades kierują wyzwiska oraz określenia w strone Donia.Długo nie trzeba było czekać na odpowiedź.
Jak mówi Doniu kawałek "'W Ryj' to bezkompromisowa, natychmiastowa odpowiedź na godny politowania numer "ćwierćgwiazdkowy leszcz" w wykonaniu aż trzech raperów zwierających szyki w pojedynku - tyczącego się jednego z nich.

Zapraszam do wyrażania swoich opini bezpośrednio o beffie jak i o samych postaciach.

CHADA feat. HIFI BANDA - Szesciogwiazdkowy Skurwiel

Doniu - W Ryj
#57963 przez Sru
Śr, 2 lis 2011, 00:01
Doniu zmiażdżył chade.
Wszystko zaczęło się od zwrotki chady w "a pamietasz jak" gdzie zarapował "Doniu jak dziś był nikim".

Potem Doniu w 3 zwrotce w "gram swoje" bezpośrednio pocisnął chadzie argumentująć mi. tym że kopiuje agro berlin. Oberwało się też tedemu i leszowej za kawałek glam rap którym został nazwany Gniotem.
po 2 miesiącach chada wrzucił odpowiedz z hifi bandą i klipem. Na drugi dzień Doniu już odpowiedział chadzie wraz z klipem 5 minutowym dissem.
#57965 przez luk.
Śr, 2 lis 2011, 00:57
Podejrzewam,że ewentualna odpowiedz nastąpi w styczniu.Przecież chada ma koncerty i spotkania podpisywania płyt,plakatów,długopisów,zapalniczek.
Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę niezbędny czas na wykonanie telefonów do 5 sponsorów których loga będziemy mogli ujrzeć na początku,w czasie,po środku jak i na końcu wideo. Podrzucam kilka komentarzy internetów na temat nowego kawałka.

Kurde, powiem szczerze. Doniu mi się podobał w jednym kawałku, Randori. Chade lubię, przesłuchałem jego wszystkie płyty, znam je bardzo dobrze. Twórczości Donia nie znam, po jakimś tam sukcesie się chyba pogubił dawno temu... ale teraz prowadzi w beefie z Chadą, czyli nie byle kim. Hifi Banda też dostała po czapie, chociaż myślałem że zwrotki Dioxa nie przebije. Obiektywnie rzecz biorąc, nie patrząc na przeszłość, Doniu wygrywa na dzień dzisiejszy. Jestem ciekawy jak i kiedy odpowie Chada. peace!
p.s. zapowiada się dobry beef;) a póki co, Doniu nie odkupił swoich "win".

w tym roku tak sie nigdy nie jaralem zadnym trackiem doniu zniszczyl system nie moge wciaz przestac caly czaspuszczam pley pley i jeszcze raz kawalek leci slucham juz chyba z 5 raz az mnie ciary rpzechodza naprawde donoi jezeli chdozi o kawalek to zniszczyl system nie wiem co wy pierdolicie ze doniu to popowiec a nie rapowiec wedlug mnie wraca do prawdziwego klimatu czyli rapowych a pewnie ascetoholix nie wroci na rynek bo liber sie spszedaje swoja ciotowata muzyke liber robi syf tak jak mezo to tyle w temacie na temat donia doniu rozjebal system i jednak karze sprawdzić tą płyte dialogimuzyka niektóre tracki dobre a dis rozjebał system!!!!!!!!!wielki powrót donia!:D

Chada legenda? Jak ** z niego legenda? Co do Donia, to jego stara twórczość (pierwsze płyty Ascetów), gimbusy z tego forum nie pamiętają bo czego się dziwić jak średnia wieku to 15 lat, to były dobre płyty. Doniu zawsze robił dobre bity, ma flow (które biję całą trójkę tj. Chadę, Dioxa i Hadesa razem wziętą). I jeżeli ktoś piszę, że nie powinno się propsować za zniszczenie pseudo gangstera (który na dodatek 'jest legendą' **...) to stwierdzam, że naprawdę jest dzieckiem w wieku 15-17 lat z jakimiś chorymi ideologiami jak JP.
#58028 przez halcon
Cz, 3 lis 2011, 17:18
Szczerze mówiąc to nie przepadam za Doniem.Marny z niego raper (o ile w ogóle go można go nazwać raperem),natomiast po jednym dissie zjadł Chadę i moim zdaniem już jest pozamiatane.
#58031 przez J Dilla
Cz, 3 lis 2011, 18:26
halcon napisał(a):Szczerze mówiąc to nie przepadam za Doniem.Marny z niego raper (o ile w ogóle go można go nazwać raperem),natomiast po jednym dissie zjadł Chadę i moim zdaniem już jest pozamiatane.

Bit również elegancki.
#58034 przez Sru
Cz, 3 lis 2011, 18:59
Tak jako ciekawostke dodam że Doniu jest współtwórcą kilku bitów na Reedukcji SLU i ogólnie ma z nimi sztame więc może być fajnie jak wpadnie do dioxa jak będzie na nagrywkach u decksa..
#58057 przez enron
Cz, 3 lis 2011, 22:33
Obaj panowie poziomem nie zachwycają. Złożyć tekst gdzie co drugi wers jest o "ciągnięciu druta", "jebaniu psów" i wjazdy na rodzinę to raczej żaden wyczyn. Może jestem już stary, ale co roku widzę coraz niższy poziom w polskim HH. Hamerykańskie klipy z wypożyczonymi samochodzikami i panienkami z "wylotówki" to nie to. Magik się w grobie przewraca.

sN. napisał(a):Zapraszam do wyrażania swoich opini bezpośrednio o beffie jak i o samych postaciach.

Małolaty przeżywają wielki beef, a oni zgarniają kasę i po wszystkim idą razem na browar :).
#58060 przez luk.
Cz, 3 lis 2011, 23:04
enron napisał(a):Małolaty przeżywają wielki beef, a nie zgarniają kasę i po wszystkim idą razem na browar :).

Obydwaj nie wiele mają,tylko na tym mogą skorzystać.
Warto zaznaczyć ze większość ich fanów to dzieci małoletnie bez swojego zdania czy też braku samodzielności.
Co może reprezentować osoba kupujące bluzę od gangsta rapera promującego tak swoje ciuszki.
Obrazek
#58066 przez HardPlayer
Pt, 4 lis 2011, 07:15
enron napisał(a):Obaj panowie poziomem nie zachwycają. Złożyć tekst gdzie co drugi wers jest o "ciągnięciu druta", "jebaniu psów" i wjazdy na rodzinę to raczej żaden wyczyn. Może jestem już stary, ale co roku widzę coraz niższy poziom w polskim HH. Hamerykańskie klipy z wypożyczonymi samochodzikami i panienkami z "wylotówki" to nie to. Magik się w grobie przewraca.

sN. napisał(a):Zapraszam do wyrażania swoich opini bezpośrednio o beffie jak i o samych postaciach.

Małolaty przeżywają wielki beef, a oni zgarniają kasę i po wszystkim idą razem na browar :).

Popieram Cię w 100%

Dodam tylko, że pamiętam jak Chada nagrywał numery na wyższym poziomie, gdy wszystkie dzieci hejtowały Donia, a teraz role się nagle odwróciły. Jak chorągiewki na wietrze...
#58069 przez Fallen
Pt, 4 lis 2011, 10:04
największy pocisk CHADY jaki słyszałem to czas rozliczeń,tutaj niczym szczególnym nie zaimponował...
#58145 przez luk.
So, 5 lis 2011, 13:29
Kolejny komentarz internauty tym razem za pośrednictwem youtube!
Przeglądnijcie filmik leszczTV

Leszczu komentuje diss chady i propsuje Donia
#58426 przez luk.
Wt, 8 lis 2011, 14:52
Leszczu - Siedmio gwiazdkowy skurwiel (Chada diss)
#58448 przez enron
Wt, 8 lis 2011, 19:08
sN. napisał(a):Leszczu komentuje diss chady i propsuje Donia

YouTube już go skomentował : "....szerzenie nienawiści....".
#58455 przez J Dilla
Wt, 8 lis 2011, 19:55
Ludzie wstydu nie mają?
#58492 przez lorenzik
Wt, 8 lis 2011, 23:16
Diss chady jakaś totalna porażka . 1:0 dla Donia .