#93265 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 20:40

Hey!,

Pozwoliłem sobie założyć taki luźniejszy temat, mam nadzieję, że nie zostanie on zamknięty tak szybko, jak pozostałe niewygodne tematy, które ostatnio zamykane są w najciekawszych momentach (jakaś nowa polityka)

Jestem z Wami od jakiegoś czasu, na serwerze troszkę dłużej niż na forum, obserwuję to co się dzieje z punktu widzenia zwykłego gracza, staram się być na bieżąco z "Reksiowymi Sprawami", kiedy mogę, starać się pomóc - Serwer podczas mojej kadencji borykał się z różnymi problemami, ale chyba tak źle jak teraz jeszcze nie było.

Ja tutaj sam miałem nieciekawe przygody, o których Ci co mają wiedzieć wiedzą, ale wydaje mi się, ze nawet miało to wszystko ręce i nogi, nie wszyscy się lubiliśmy ale jakiś szacunek do siebie mieliśmy, ten szacunek którego teraz nie ma już w ogóle... Myślę, że tutaj cytat GŁÓWNEGO ADMINA idealnie oddaje to co się dzieje:
Mój wygląda tak http://img25.imageshack.us/img25/5808/dsc00290oax.jpg a pies z avatara to Łajka, pies mądrzejszy od większości użytkowników tego forum.


I po chwoli cytat największego (MOIM ZDANIEM) reksiowego przydupasa o najmniejszym poziomie inteligencji:
Wielki ten Twój przyjaciel:) co do użytkowników..czysta, brudna prawda:)


Widzisz SRU, pamiętasz, kiedyś pisałem o tym, że Wy powinniście reprezentować sobą coś więcej, dawać przykład...no bo widzisz, jak reaguje hołota? Dla takiego gościa Ty jesteś przykładem, bo masz władze, on się zgodzi na wszystko bo będzie wchodził Tobie w tyłek, potem rodzą się nieprzyjemne sytuacje, ludzie się obrażaja - po co?

Zastanawia mnie tylko, po co robić coś, z założenia dla kogoś, zbierać ich w jedno miejsce, a potem oblewać wiadrem gówna? Mam do Ciebie ogromny szacunek za to co robisz dla ludzi z sentymentem do klasycznych gier - utrzymujesz jeden z ciekawszych polskich serwerów CS i robisz to w sposób poprawny, no przynajmniej robiłeś do czasu (Chyba szło Ci lepiej, kiedy nie miałeś czasu i więcej się uczyłeś, ale to takie moje osobiste wrażenie)

Do czego zmierzam? Ano do tego, że kiedy w "środku" zaczyna być nieprzyjemnie, to z czasem wszystko zaczyna padać - jeśli o to Ci chodzi, to nie ma sprawy, rób tak dalej, obrażaj, zachowuj się jak jakiś nieprzywidywalny psychol, bo "taki masz styl" Nie wiem czy masz świadomość, że satysfakcja z tego co się robi też uzależnia, jeśli więc zmieniłeś pewien pogląd na jakąś sprawę i chcesz to zakończyć, to zrób to z klasą.

Chciałem w sumie tylko powiedzieć, że mi szkoda i mi troszkę przykro, że coś co kiedyś było fajne, staje się bagnem, natomiast ludzie (mam na myśli starą ekipe) która kiedyś się dogadywała, a "pociski" były raczej w charakterze żartobliwym, zamieniają się teraz w sporą dawkę podłości i jadowitości.

I jeszcze jedna rzecz, która bardzo mnie boli - Szkoda, że starzy, zasłużeni użytkownicy, którzy naprawdę sporo wnieśli i dali jakiś tam kawałek siebie, są traktowani gorzej, niż jakiś burak, który niedawno dostał admina (sądząc po tym co się dzieje, to jest to chyba jego największe życiowe osiągnięcie) i jest bardzo często główną przyczyną tych nieprzyjemności w "powietrzu"

________________________________________________________

Podczas pisania rozmawiałem na bieżąco ze SRU i pewnym sensie go rozumiem ( w sumie bardziej pod koniec pisania tego teamtu podjąłem z nim rozmowę) i pewnie kilku rzeczy bym nie napisał teraz, lub zrobiłbym to inaczej, jednak sens pozostaje ten sam i zdania też nie zmienię - Po prostu szanujmy się tutaj wzajemnie - jesteśmy grupą osób w różnym wieku, z różnymi problemami i to nie jest powód, by na każdym kroku wytykać 2 osobie jakieś słabości.

Z tego miejsca chciałbym również prosić o pozbawienie admina o nicku "Ciemno tu" praw (jeśli będzie trzeba, to założę temat do głosowania, o ile tak ma być) - W moim odczuciu jest to jedno z najgorszych i najbardziej podłych ogniw reksia - nie wydaje mi się, żeby serwer potrzebował kogoś takiego. Niech adminami będą ludzie, którzy swoim zachowaniem oraz działaniem potrafią wzbudzić autorytet, a nie pożałowanie.
Nie wiem czy moja prośba jest realna, zaś argument wystarczający, jednak zachęcam do sprawdzenia jeszcze raz podania tego człowieka, poczytajcie jego posty, a potem sami zrozumiecie, co dokładnie mam na myśli.

Niby nie jest to kluczowa przyczyna tego jak jest ostatnio, ale jedna z wielu - do korzeni trzeba wracać po jednostkach.

Reasumując: Zróbmy coś, by było miło, pozbądźmy się brudów, które w jakiś w jakiś przypadkowy sposób się do nas dostały, oczyśćmy atmosferę, szanujmy się, unikajmy słów, po których ktoś mógłby się poczuć źle, no bo tam, po drugiej stronie jest też TYLKO człowiek.
W życiu codziennym naprawdę spotykamy się z wieloma brudami, szkoda, że w miejscu które ma cieszyć, jest tego niewiele mniej.

W sumie to tyle.
Trzymajcie się!

#93267 przez kaczus
Pn, 10 mar 2014, 20:40
delicate czemu nie możesz pisać krótszych postow;d
BrokenNote napisał(a):Szkoda, że starzy, zasłużeni użytkownicy, którzy naprawdę sporo wnieśli i dali jakiś tam kawałek siebie, są traktowani gorzej, niż jakiś burak, który niedawno dostał admina (sądząc po tym co się dzieje, to jest to chyba jego największe życiowe osiągnięcie) i jest bardzo często główną przyczyną tych nieprzyjemności w "powietrzu"
prawda;/

ale z ciemno tu możesz podac kilka argumentow chociaż ;p bo ja nie widze żeby był jakiś zly ;p

#93268 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 20:44
Żebyś Kaczuś miał lekturkę ;-)

Ja podałem swoje odczucie + nakierowałem na źródło. Być może ja nie mam racji, ale może być też tak, że Ty jesteś mniej spostrzegawczy, lub mniej "wnikasz' czy analizujesz pewne zachowania.

I wcale nie chodzi o to, że ja mam rację, ale to że Ty czegoś nie widzisz, nie znaczy też, że ja jej nie mam.

#93269 przez SEBEK:-)
Pn, 10 mar 2014, 20:48
Delicatek czyli wnioskujesz żeby pewnym osobą Admina po prostu zabrać? bo źle wykonują dane im zadanie.

#93270 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 20:48
Po pierwsze nie Ty decydujesz o tym kto ma dostać admina i kto ma go stracić, po drugie odbyło się głosowanie, które było luźne ( nie tylko w moim odczuciu ) utworzone przez Kaczusia i pokazało kto się cieszy dobrym imieniem więc Twoje śmieszne argumenty nadają się do kosza. Po trzecie może jakiś przykład mojej złośliwości? Znam regulamin, daję bany ludziom, którym się one należą, nagrywam dema kiedy zachodzi taka potrzeba, wypełniam swoje "obowiązki" bez zarzutu, nikt się na mnie nie skarży oprócz Twojej osoby. Masz jakieś kompleksy? Co do osiągnięć: mam legalną pracę, sporo zarabiam jak na nasze warunki, mam swoje mieszkanie ( kupione za ciężko zarobione pieniądze plus kredyt na głowie ), samochód, stać mnie na wakacje co roku, na prezenty na Święta również. Może pochwal się swoimi osiągnięciami? Dla mnie jesteś zwykłym bachorem, który siedzi 24h przy monitorze i albo się żali jaki to świat jest zły albo po prostu chyba masz wybujałe ego. Trzymam dobry kontakt z 3/4 osób z tego forum, jest zabawnie i sympatycznie, jeśli masz jakiś problem to zapraszam na PW. Dziękuję za uwagę

#93271 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 21:02
Po 1 o niczym nie decyduje, czytaj temat ze zrozumieniem, po to Bóg dał Ci mózg. Po 2 skupiłeś się tylko na swoim problemie a temat dotyczy też wielu innych spraw. po 3 - Jakbyś był tutaj chociaż troszkę dłużej i pilnował tego co się dzieję, to byś wiedział, kim jestem i czym się zajmuję.

A po 4 - to żę pucujesz się do każdego i wchodzisz każdemu w tyłek to jeszcze nie znaczy, że trzymasz z nimi dobrze.
Po 5 - Nie mam do Ciebie problemu bo Cie nie znam, odnoszę tylko do Twojego zachowania tutaj. "Nie pozdrawiam" ....Ty jeszcze śmiesz nazywać kogoś bachorem? pomijając już to, że jestem od Ciebie starszy?

Po 6 - Po co nawet tutaj w ogóle podejmujesz dyskusje? - ale to Twoja taktyka, wypowiadać się tam, gdzie nie trzeba :-) Taki pucek. Pokaż jakiś szacunek do samego siebie i popatrz na rozwój wydarzeń, a nie od razu krzyczysz "Ja tu trzymam ze wszystkimi pione! a Ty jesteś nikim" - nawet tutaj wychodzi kompletny brak klasy.

Odpowiadajac na Twoje pytanie - kompleksów mam sporo, jak większość zdrowych ludzi, ale nie jesteś odpowiednią osobą, której powinienem o tym opowiadać.

Na koniec jeszcze tylko ma prośbę, pokaż klasę chociaż w takiej sytuacji i nie pisz do mnie, przynajmniej nie w tym temacie - chcesz coś napisac swojego? załóż osobny temat.

@ Sebek - poczytaj dokładnie to zrozumiesz o co chodzi ;)

#93273 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 21:05
Nie interesuje mnie to kim jesteś, masz problem ze sobą i to widać wyraźnie. Pucuje do każdego i wchodzę w tyłek, to Ci dopiero żartowniś. Może jakiś przykład? A nie wyssane z palce historie? Gdzie te Twoje osiągnięcia Panie dojrzały?

#93274 przez SEBEK:-)
Pn, 10 mar 2014, 21:07
Czytałem Delicatku :D ale wiem że nie podobają ci się nie którzy admini.... Więc wymień ich nicki żeby było wszystko jasne. A nie robisz to tak że każdy teraz baedzie na każdego skakał ja 2 ostatnie posty wyżej :D

#93276 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 21:09
W takim razie Sebek przeczytaj jeszcze raz ;-)

@ Ciemno tu: Skoro nie interesuje, to po co mnie pytasz?

W każdym razie ja wychodzę z dyskusji na jakiś czas, nie mam zamiaru spamować go we 3 osoby.

#93277 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 21:12
Bo tak jeździsz po mnie a sam się nie pochwalisz niczym i zapytam po raz ostatni gdzie te Twoje przekonywujące argumenty?

#93278 przez BrokenNote
Pn, 10 mar 2014, 21:16
To ja Ci też napiszę ostatni raz - nie jestem tu po to by sypać arguemntami - każdy na nie pracuje. Napisałem swoje zdanie, i nakierowałem na źródła. Nie będę pisał Twoich cytatów, bo jeden już napisałem - jeśli ktoś zechce, poczyta Twoje posty, jeśli ze mną się nie zgodzi to o tym napisze, jeśli zgodzi to potwierdzi.

Ja napisałem co myślę i kropka, podałem takie argumenty które chciałem i dałem takie przykłady a nie inne. Chętnych wysłałem do czytania. Przekonowujące argumenty zaczynają się już w momencie Twojego podania ;)

Jesli lud zadecyduje, że nie mam racji, a Ty jesteś super, to w takim razie to przeżyje - tylko nie wiem, po co Ty się wtrącasz, bo ja rozmawiam z nimi a nie z Tobą...i tego właśnie nie potrafisz pojąć, że to totalny brak klasy :)

#93279 przez sikor
Pn, 10 mar 2014, 21:20
ciemno tu napisał(a):Po pierwsze nie Ty decydujesz o tym kto ma dostać admina i kto ma go stracić, po drugie odbyło się głosowani


weź wypi**alaj, bo irytujesz wszystkich.

// sru
blagam troche kultury

#93280 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 21:23
haha Ty chyba nie widzisz tego co piszesz..obrażasz mnie i mówisz o klasie?

A Ty sikor kulturę to masz? takie teksty to możesz rzucać do swoich znajomych na podwórku

#93281 przez sikor
Pn, 10 mar 2014, 21:37
ciemno tu napisał(a):A Ty sikor kulturę to masz?


mam szacunek do wszystkich tutaj zgromadzonych czy na forum czy na serwerze, ale Ciebie nie trawie od pierwszego ujrzenia, zgrywasz kozaka, irytujesz wszystkich, jedynym plusem z Twojej strony jest to, że grasz rano, nic poza tym.

btw. wpieprzasz swoje 5 groszy zawsze tam gdzie Ciebie nie powinno być.

#93282 przez ciemno tu
Pn, 10 mar 2014, 21:40
zgrywam kozaka? wszystkich? czyli Ciebie i Pana powyżej? to nie oznacza, że możesz do mnie pisać takie rzeczy

Podobne wątki Statistics Ostatni post
REKSIO
przez utolek Pt, 12 lip 2013, 01:55 w Serwery CS
0 Odpowiedzi
798 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez utolek
Pt, 12 lip 2013, 01:55
Klan Reksio
1, 2 przez NesQuik02 Pt, 15 kwi 2011, 23:54 w Propozycje
20 Odpowiedzi
1989 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez WciSa
N, 17 kwi 2011, 10:18
PIWO 2 - Reksio
przez Sru Wt, 29 gru 2009, 23:26 w O wszystkim i o niczym
6 Odpowiedzi
1465 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez qtg
Pn, 18 sty 2010, 20:03
5 vs 5 REKSIO TOURNAMENT
1 ... 7, 8, 9 przez GZO Śr, 3 lut 2010, 20:53 w Informacje i nowości
130 Odpowiedzi
10630 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez luk.
Śr, 24 lut 2010, 21:39
FragMovie Reksio
przez Amb(r)ozja Cz, 21 lis 2013, 16:31 w Serwerowy offtopic
10 Odpowiedzi
1434 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Canold
Pt, 22 lis 2013, 23:11
Umierający Reksio.
1, 2, 3 przez Mah`er So, 15 lut 2014, 23:21 w Serwerowy offtopic
30 Odpowiedzi
4101 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Gruby !
Pt, 29 sie 2014, 16:42
Nocny reksio
przez Sru Wt, 12 sie 2014, 01:31 w O wszystkim i o niczym
3 Odpowiedzi
960 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Jopas
Śr, 13 sie 2014, 04:35
Reksio company
przez wookiee Cz, 9 cze 2011, 00:55 w Skargi
0 Odpowiedzi
577 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez wookiee
Cz, 9 cze 2011, 00:56
Reksio w CS:GO
1, 2 przez undertaker Śr, 8 sie 2012, 23:05 w Propozycje
20 Odpowiedzi
2905 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez Sru
Śr, 12 wrz 2012, 16:41
Reksio Free for all :)
przez Sru Wt, 22 wrz 2009, 19:02 w Informacje i nowości
2 Odpowiedzi
1512 Wyświetlone

Avatar użytkownika

przez ysy
Śr, 23 wrz 2009, 13:07

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Google[BOT]